12 Ay 1 GB Hediye Turkcell Hoşgeldin 3 GB Paketi

Turkcell kaliteli altyapısı ile müşterileri memnun etmek için oluşturmuş olduğu paketleri yenileyerek kendini geliştirmeye devam etmektedir. Turkcell 2020 yılında içinde bol internet bulunduran avantajlı paketleri ile Turkcell abonelerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

12 ay boyunca kullanabileceğiniz içerisinde 1 GB hediye bulunduran Turkcell Hoşgeldin 2GB Paketini avantajlı fiyatlar ile telefona tanımlayabilmektesiniz.

Turkcell Hoşgeldin 3 GB Paketi Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Turkcell’in Hazır Kart abonelerine sunmuş olduğu bu fırsattan faydalanabilmek için öncelikle Turkcell abonesi olmak gerekmektedir. Bunun dışında ilk defa Turkcell’e geçecek olan kişilerin yaklaşık olarak 90 gün içerisinde Turkcell’e numarasını taşımış olması veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart abonesi olması gerekmektedir.

Turkcell’in sunmuş olduğu Hoşgeldin 3 GB tarifesi kapsamında kampanya süresince kullanabileceğiniz 12 GB bedava internet hakkı da bulunmaktadır.

Özellikle bol internet paketleri ile dikkat çeken Turkcell sağlamış olduğu Turkcell Hoşgeldin 3GB paketi içerisindeki hediye fırsatlarından faydalanabilmek için Turkcell aboneliğine geçiş yapabilirsiniz.

Turkcell Hoşgeldin 3 GB Tarife Paket İçeriğinde Neler Bulunuyor?

Turkcell’in Turkcell Hazır Kart abonelerine sunmuş olduğu 12 ay boyunca kalma sözü karşılığında Turkcell Hoşgeldin 2GB paketinden faydalanan Turkcell aboneleri kullanmış oldukları hat ile beraber internet, dakika ve sms özelliklerinden faydalanabilmektedir. 

Bunun yanı sıra paketin içeriğine bakıldığında fazladan faydalanım sağlayabileceğiniz, çeşitli yerlerde kullanabileceğiniz bedava internet paketi ve farklı hediyeler de bulunmaktadır.

Turkcell Hoşgeldin 3 GB paketi tarifesi içeriğince; 

  • 3 GB internet
  • Her yöne konuşabileceğiniz 500 dakika
  • Her yöne mesajlaşabileceğiniz 250 SMS hakkınız bulunmaktadır.

Turkcell Hoşgeldin 3 GB Tarifesi Ek Hediyeleri Nelerdir?

Turkcell Hoşgeldin 3 GB tarifesi kapsamında oldukça geniş hediye içeriklerini de satın almış oluyorsunuz. 12 ay boyunca kalma sözünüze karşılık olarak Hazır Kart aboneleri bol içerikli internet paketinin yanı sıra çeşitli Turkcell içi uygulamalarında kullanabilecekleri hediye internette kazanmış olmaktadır.

Turkcell Hoşgeldin 3 GB tarifesi satın alan kişiler; internet, dakika ve sms paketinin yanı sıra Turkcell’in Bip uygulaması içerisinde kullanabilecekleri 1 GB internet kazanmaktadırlar.

Altyapısı ile kurmuş olduğu Dergilik uygulaması içerisinde kullanılabilecek internet paketinin dışında 5 GB dergilik internet kullanımı da hediye olarak sunulmaktadır.

Turkcell Hazır Kart aboneleri 12 ay boyunca bu pakette kalacaklarının sözünü verdiklerinde ek olarak 1 GB internet kazanabilirler. Bu pakete bağlı olarak Haydi Gel kampanyası kapsamında hediye 1 GB interneti kullanabilirsiniz.

Turkcell Hoşgeldin 3 GB Tarifesi Ücreti Ne Kadardır?

Turkcell’in Hoşgeldin kampanyası kapsamında Hazır Kart abonesi olanlar 3 GB İnternet, 500 dakika ve 250 sms paketinden ve Turkcell’in sunmuş olduğu uygulama içi internet kullanımlarından faydalanabilmek için 12 ay boyunca aylık olarak 30 TL ödemeniz gerekmektedir.

Turkcell Hoşgeldin 3 GB Tarifesinden Kimler Faydalanabilir?

Turkcell Hoşgeldin 3 GB tarife içerik ve hediyelerinden faydalanmak isteyenlerin Turkcell abonesi olması gerekmektedir. Turkcell’e son 90 gün içerisinde hattını taşıyarak ya da yeni hat alarak Hazır Kart abonesi olanlar bu tarifeden faydalanabilirler.

Bu kampanya fırsatlarından ilk defa  bu kampanyaya gelen faturasız hat aboneleri faydalanabilmektelerdir.

Turkcell Hoşgeldin 3 GB Paketi Tarifesi İnternet Hediyesi İçeriği Nedir?

Eğer tarifenizi Hoşgeldin 3 GB tarifesine taşır ve 1 yıl boyunca bu pakette kalma taahhüdü verirseniz paket özellikleri ile beraber hediye 1 GB internet ve uygulama içinde kullanabileceğiniz +4 GB internet fırsatından faydalanabilmektesiniz.

Turkcell Hoşgeldin 3 GB Tarifesi Nasıl Yapılmaktadır?

Turkcell’in Hoşgeldin 3 GB Paketinden faydalanmak isteyenler telefonlarına bu tarifeyi tanımlamadan önce Turkcell abonesi olmaları gerekmektedir. Turkcell’e hattını taşıyan ya da son 90 gün içinde Turkcell hat alan abonelerin Hazır Kart abonesi olarak bu paketin avantajlarından faydalanabilmeleri mümkündür.

Turkcell Hoşgeldin 3 GB paketini telefona tanımlayabilmek için;

  • Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile “ Turkcell Hoşgeldin 3 GB” yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Birkaç dakika içinde hattınıza paketin tanımlandığına dair bilgilendirme mesajı gelecektir.
  • Bunun dışında hattı telefonunuza tanımlayabilmek için Turkcell Bayi Pos Cihazı merkezlerine gelerekte paket tanımlaması yapabilirsiniz.

Turkcell Hoşgeldin 3 GB Paketi Her Ay Otomatik Yenilenir mi?

Turkcell Hazır Kart abonesi olanların satın alabildikleri Turkcell Hoşgeldin 3 GB tarifesini satın aldıktan sonra en çok merak edilen konulardan birisi paketin her ay otomatik olarak kişisel müdahalenin dışında yenilenebilme durumudur.

Turkcell Hoşgeldin 3 GB Paketi telefona tanımlanmaya başladığında 12 aylık söz vermiş oluyorsunuz. Buna karşılık olarak her ay paket yenilemesi otomatik olarak gerçekleşiyor.

  • Bir sonraki ay geldiğinde telefonunuz içerisinde yeterli miktarda TL bulunmazsa paket yenilenemiyor.
  • Telefonunuza 60 gün boyunca TL yüklemeniz bekleniyor.
  • Bu süre dolumunda eğer hattınızda hala TL bulunmazsa paket otomatik olarak iptal oluyor. 
  • Sonrasında yükleme yapsanızda paketten faydalanamıyorsunuz.
  • Paketten tekrar faydalanabilmek için kayıt aşamalarını tekrarlamanız gerekecektir.

Turkcell Hoşgeldin 3 GB Paketinden 1 Ayda En Fazla Kaç Kere Faydalanılabilir?

Sms yolu kullanılarak yapılan paket yüklemelerinde Turkcell Hoşgeldin 3 GB tarifesini kullanmak isteyen bir Hazır Kart abonesi o ay içerisinde yalnızca bir kere bu paketi hattına tanımlayabilmektedir.

Siz de en yakın zamanda kaliteli çekim gücü ile yıllardır hizmet veren Turkcell’e gelerek çeşitli fırsatlar barındıran paket avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu