23 Nisan Kampanyaları 2020 Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Cumhuriyet ve çocuk bayramında operatörlerin yapmış olduğu bedava internet kampanyaları devam ediyor. Akıllı telefonlarda özgürce internet kullanımın oluşması da gereksinimlerle doğru orantılıdır. Kullanılan internetle alakalı ödenmesi gereken ücretlere ek hediye internetlerde söz konusudur.

Bu noktada elbette kullandığınız operatörün bedava internet kampanyalarını da öğrenmeniz gerekir. Bedava internet kazanma yolları da düşünüldüğünde oldukça popüler kampanyalar bulunmaktadır. Kampanyalar ve bedava internet kazanma ile alakalı sizlere taktikleri sunuyoruz. Operatörünüze uygun kampanyalardan en iyi şekilde yararlanabilir ve internetin keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum Testi ile 3 GB Bedava İnternet

Çok basit kurallara sahip olan Vodafone seviyorum testi hem kısa sürede hem de eğlenceli şekilde kullanıcılara sorular düzeni ile aktarılmaktadır. Elbette merak edilen nokta Vodafone seviyorum testi ile 3 GB bedava internet nasıl kazanılır? 

Öncelikle Vodafone seviyorum testi sitesine girmeniz gerekmektedir. Sayfada karşınıza çıkan teste başla butonuna basmalısınız. Butona bastıktan sonra akıllı telefon ile internette neler yaptığınızı ve uygulamalara dair esasları sormaktadır.

Beraberinde uygulamalar konusunda da sorularla karşılaşabilirsiniz. Bu test aynı zamanda sizin telefon ve internet kullanımı ile alakalı kimliğinizi de ortaya koyacaktır. Eğlenceli testin ilk kısmı bittikten sonra telefon numaranızı isteyen sisteme aktif kullandığınız numaranızı girmelisiniz. Sonrasında size gelen mesaj bildirimi ile birlikte 3 GB ücretsiz internet 24 saat geçerliliği ile hattınıza tanımlanır.

Teste devam edebilmeniz için gelen mesajı kutucuğa girmelisiniz. Sonrasında devam eden sorulara cevaplar vererek testi bitirebilirsiniz. Testin sonunda hem bedava 3 GB kazanırsınız hem de nasıl bir internet kullanıcısı olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Vodafone Çarkı ile Haftalık Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Vodafone aboneleri akıllı telefonlarına Yanımda uygulamasını indirerek yüzlerce fırsatı değerlendirebilir. Üstelik dakika, internet ve SMS kullanımları ile alakalı kalan miktarları da öğrenebilir. İşlemleri gerçekleştirme konusunda da uygulama içerisinde birçok farklı özellik bulunmaktadır. Faturalarınızı da takip edebileceğiniz düzende kullanıma dair detayları da kolayca öğrenebilirsiniz.

Peki, Vodafone çarkı ile haftalık bedava internet nasıl kazanılır? Ne yapmak gerekir ve abonelik gerektirir mi? Öncelikle telefonunuza Yanımda uygulamasını indirmeniz ve hesabınızı açmanız gerekecektir. Hesabınızı açtıktan sonra Bana ne var kısmına tıklamalısınız.

Bu alanda birçok markada ki indirim kampanyaları da inceleyebilirsiniz. Sağ tarafta yer alan çarka tıklayıp çevirmeniz yeterli olacaktır. Hediye noktasında değişen faktörler olsa da genellikle kullanıcılara 1 gün geçerli internetler verilmektedir.

1 GB, 2 GB, 3 GB, 4 GB, ve 5 GB gibi değişen miktarlarda. O gün şansınıza ne gelirse onu değerlendirip ona göre istediğiniz gibi internet kullanımını elde edebilirsiniz. Haftada bir kez çarkı çevirmeniz mümkün olduğu için takipte kalmalısınız.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Nasıl Elde Edilir?

Turkcell Hesabım uygulamasına sahip olan aboneler birçok imkandan faydalanırken ekstradan ücretsiz internet, SMS ve dakika hakkına sahip oluyorlar. Bu hususta merak edilen konu ise Turkcell salla kazan bedava internet nasıl elde edilir? Neler yapılmalıdır gibi yönlerdir. Önceliğiniz akıllı telefonunuza uygulamayı indirmek ve giriş yapmak olmalıdır. Sonrasında ise haftalık olarak değişen Turkcell Salla kazan kampanyasına dahil olmaktır.

Uygulamada Salla kazan kısmına girdikten sonra telefonunuzu sallamanız yeterli olacaktır. O gün şanslı gününüzde iseniz ücretsiz interneti kapabilirsiniz. Her hafta düzenli olarak giriş yaptığınız taktirde sizde bol internet kampanyalarından en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Uygulama içerisinde birçok hususta size kolaylık sunan yapının olması da uygulamanın ne kadar gerekli olduğunu göstermektedir. 

Bedava internet kazanma yolları arasında en revaçta olanlardan bir tanesi kuşkusuz Salla kazandır. Telefonunuza indirimler konusunda kullanacağınız internet kendi tarifenizden gideceği için bu noktada kullanıma dair kuralları da bilmek gerekir. Hesabınızda internet olup olmadığına bakmak önemlidir.

Turkcell BİP ile Bedava İnternet Kazanımı Nasıl Olur?

Turkcell uygulamaya dair sunduğu fırsatları BİP uygulaması ile daha da iyi seviyelerde sunuyor. Peki, avantajlı fırsatlardan yararlanma adına Turkcell BİP ile bedava internet kazanımı nasıl olur? BİP sayesinde ücretsiz internet kazanabilmeniz için kampanyaya daha önceden dahil olmamanız elzemdir.

blank

Bilindiği üzere BİP diğer Turkcell kullanıcı ile herhangi bir internet bağlantısına gerek duyulmadan ücretsiz şekilde mesajlaşma mümkün kılmaktadır. BİP uygulamasına arkadaşlarınızı davet etmeniz durumunda sizde bedava internet kazanabilirsiniz. Üstelik kazanmış olduğunuz internetler 1 ay boyunca geçerliliği size sunmaktadır. 5 arkadaş getirene 1 GB internet sunarken 10 arkadaş getirene de 1 ay ücretsiz 2 GB internet sunmaktadır.

İşlemin tamamlanması ile birlikte hattınıza tanımlanan interneti dilediğiniz platformda kullanabilirsiniz. Kampanyanın geçerliliği ile alakalı devam eden uygulama da doğru etkiyi oluşturmak için daha fazla Turkcell kullanıcı arkadaşınıza ulaşmalısınız. Ne kadar çok arkadaşınızı bu uygulamaya dahil ederseniz sayıya bağlı interneti de kapabilirsiniz. Farklı uygulamalarla ilgili bağlantıları kurduğunuz sürece kazanım elde edebilirsiniz.

Türk Telekom Hediye 1 GB İnternet Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom hattına sahip olan aboneler 1 GB internet kampanyasına çok basit şekilde ulaşabilmektedir. Bu hususta merak edilen Türk Telekom hediye 1 GB internet nasıl kazanılır? İle alakalı ayrıntıları sunacağız. Son derece basit olan 1 GB hediye internet için telefonunuzun mesaj bölümüne büyük harflerle HEDIYE INTERNET yazmanız ve bu mesajı 5555’e göndermeniz gerekir. Mesajı gönderdikten sonra hattınıza 50 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda 1 ay geçerli 1 GB internet hattınıza tanımlanacaktır.

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli detay önce mesaj atılmalı sonrasında TL yüklenmelidir. İşlemi sırasına göre yaptığınızda 1 GB bedava interneti kazanabilirsiniz. Bu kampanya Türk Telekom faturasız hat kullanan abonelere uygundur. Hattınıza tanımlanan internetin herhangi bir şekilde devri söz konusu olmadığı için 1 aylık süre sonunda kalan internet boşa gidecektir.

blank

Türk Telekom Sil Süpür ile İnternet Nasıl Kazanılır?

Oldukça basit bir yapıya sahip olan Sil Süpür her hafta bedava internet ile kullanıcıları memnun ediyor. Peki, oldukça avantajlı halleri sunan Türk Telekom sil süpür ile internet nasıl kazanır? Akıllı telefonunuza Sil Süpür uygulamasını indirmeniz ve uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Perşembe günleri 08:00’da yenilenen sil süpür uygulamasını takip etmeniz yeterli olacaktır. Her hafta bol internetin keyfini çıkarabilmenizi sağlayan fırsatı kaçırmamak için takipte kalmalısınız.

Türk Telekom Arayanı Bil ile 1 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Hem faturalı hem de faturasız abonelerin arayanı bil servisi sayesinde bedava internet kazanabilmektedir. Merak edilen husus ise Türk Telekom arayanı bil ile 1 GB bedava internet nasıl yapılır? Arayanı bil bir servis olup, abonelik gerektirmektedir. Aboneliğe sahip olduğunuz an itibari ile 1 GB ücretsiz internet hesabınıza tanımlanır.

Çok kısa sürede üyelik işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 1 Hafta boyunca 1 GB interneti kullanabileceğiniz bu kampanya size birçok yönden avantaj sunmaktadır. Aboneliği iptal etmediğiniz sürece ayda 1 kez 1 GB interneti kazanmış olursunuz. Eğer aboneliği 6 aylık şeklinde alırsanız da 1 GB internet 1 ay boyunca sunulmaktadır. Abonelik belirli bir ücrete tabi olduğu için de bu hususta ki ödemeleri bilmeniz de önemlidir.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu