Ağustos 2020 Bedava İnternet Turkcell Kampanyaları

Turkcell 2020 yılında da çeşitli internet paketlerini cazip fiyatlar ile sunmayı devam etmektedir. Turkcell’in sunmuş olduğu bedava internet paketleri faturalı ve faturasız hatlara özel olarak çeşitli hediyelerle beraber verilmeye devam etmektedir. Turkcell 2020 yılında yeni çıkan kampanyalı internet paketlerinden faydalanabilmek için Turkcell abonesi olmaya ne dersiniz?

Turkcell satış noktalarından, online platformadan ya da Turkcell uygulaması üzerinden paket içeriklerine bakabilir sana uygun olan paket fırsatını değerlendirebilirsin.

Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell çeşitli fırsatlar sunarak yapmış olduğu güncel kampanyalar ile 2020 yılında bedava internet kazanmanın çeşitli yollarını sunmaktadır. Turkcell’e hattını yeni taşıyanlara özel olarak sunmuş olduğu 5 GB hediye kampanyasından sen de kısa sürede faydalanabilirsin. Güncel olan bu kampanyadan faydalanabilmek için öncelikle Turkcell aboneliğine geçmelisiniz.

  • Ardından telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile Hat Hediyesi 5 GB yazdıktan sonra 2020’ye kısa mesaj olarak göndermelisiniz.
  • Bu işlemin ardından 3 ay üst üste yapacağınız 25 lira ve üzeri yüklemelerinize karşılık 5 GB bedava internet alabilirsiniz.

Turkcell internet sitesi üzerinden veya sosyal medyası üzerinden Turkcell’in Şans Reklamı adı verilen reklamlarına tıkladığınızda bedava olarak internet kazanabilirsiniz.

  • 1 GB ya da 2 GB olarak tanımlanmış bu bedava hediye internetlerden faydalanabilmek için karşılaştığınız reklamlara tıklamanız gerekir.

Karşınıza çıkan emocanlardan 6 tanesi içinden birini seçerek bedava internet şansı yakalayabilirsiniz. Yalnızca haftada bir kere deneyebileceğiniz bu hediye internet fırsatından siz de faydalanın.

2020 yılının sonuna kadar devam edecek bu kampanyadan hafta hafta yararlanabilir ve her hafta yalnızca bir kere bedava internet hakkına sahip olabilirsiniz.

Turkcell Dijital 2 GB Hediye İnternet Kampanyası İçeriğinde Neler Vardır?

Turkcell’in kendi uygulaması olan dijital operatör üzerinden yapılacak olan herhangi bir paket satın alımlarında 2 GB bedava internet kazanmaktasınız. Bir ay boyunca kullanabileceğiniz 2 GB’lık bedava interneti kazanabilmek için Turkcell’e gelerek dijital uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kampanyası İçeriğinde Neler Vardır?

Turkcell Bizce uygulaması yalnızca Turkcell’in kadın abonelerine özel olarak hazırlamış olduğu bir uygulamadır. Bizce uygulamasını telefonuna indiren ve uygulama içerisinde kupon biriktiren bayanlara özel olarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Günlük olarak uygulamaya giriş yaparak bedava internet hakkından yine günlük olarak faydalanabilirsiniz. Bunun için belirli kuponlar toplamanız gerekmektedir. Bu kuponların karşılığında kazanacağınız internet içerikleri şu şekildedir:

Her gün Bizde uygulamasına giriş yaparak toplayacağınız; 15 kupona günlük olarak 2 GB internet kazanırsınız. En yüksek miktar olan 60 kupona sahip olan kişiler haftalık olarak 2 GB internet kazanma fırsatını yakalarlar.

Turkcell Bip Uygulaması Kullanılarak Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell’in kendi altyapısı ile oluşturduğu bip uygulamasını kullanarak bedava internet kullanabilirsiniz. Bunun için bip içerisinde yıldız alarak internet haklarından haftalık faydalanabilirsiniz. En çok mesaj atan kişiye hediye internet sunulmaktadır.

Turkcell’in Güncel Olarak Sunduğu Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’in güncel olarak sunmuş olduğu bedava internet kampanyası 30 GB bedava internetten 2020 yılında faydalanabilmek için faturalı hatta gelmeniz gerekir.

12 ay boyunca faturalı hatta kalacağına söz veren kişilerin 30 GB’lık hediye almaları çok kolay. Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile Fırsat GB yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterlidir.

Turkcell Hediye Havuzu ile Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell’in hediye havuzunu kullanacak 1’den başlayıp 5 GB’a kadar çeşitli internet paketlerini kazanabilirsiniz. Haftalık olarak 5 GB ücretsiz internet hediyesinden faydalanabilmenin yanı sıra çeşitli hediye ve kampanya fırsatları için sizde Turkcell’in hediye havuzuna tercih edin. Bunun için dijital operatör uygulamasını indirmeniz gerekir.

Turkcell Süper 2GB Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanmak

Turkcell ile faturalı ve faturasız hatta sahip olanların 12 aylık aynı pakette kalma sözlerine karşılık olarak 2 GB bedava internet kazanmaları mümkündür.

Turkcell “Rahat Haydi Gel Kampanyası” Kapsamında 1 GB Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell’in rahat tarifesi fırsatlarından faydalanarak 1 GB bedava internet kazanabilmek için Turkcell’e hattını taşıyan ve ardından 3 ay içerisinde Turkcell’in rahat tarife hattına telefonunu taşıyan kişilere verilmektedir.

Turkcell paycell kartlara özel olarak sunduğu haftalık 1 GB bedava internet kampanyası

Turkcell’in kendisine özel olarak paycell adı verilen kartı üzerinden 50 TL ve üzeri yapacağınız yüklemeler karşılığında 3 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

Paycell’de 100 TL Harcamaya Karşılık Bedava İnternet

Turkcell’in paycell kartı içerisinde yapacağınız 100 TL ve üzeri herhangi bir harcamanız karşılığında 500 MB hediye internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte Uygulaması ile 500 MB Bedava İnternet

Turkcell taraftarı olduğunuz takıma özel olarak hediye internet sunmaktadır. Tuttuğunuz takımı goller cepte uygulamasını telefonunuza indirerek takip etmeniz dahilinde 500 MB hediye internet kazanabilirsiniz.

İPhone’un App Store uygulaması üzerinden veya Android’in Google Play Store uygulaması üzerinden bu uygulamayı indirebilirsiniz. Goller cepte uygulaması kapsamında eğer herhangi bir arkadaşınızı uygulama içerisinde davet ederseniz; ek olarak 500 MB hediye internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Üzerinden Otomatik Talimat ile Bedava İnternet Kazanmak

Turkcell hattı aboneleri yıllık olarak taahhüt karşılığında yapmış oldukları kampanyaları aylık ödeme talimatlarını bireysel ses hattı üzerinden gerçekleştirirler. 5 GB ücretsiz hediye internet kazanabilirler. Bunun için otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekmektedir.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu