Apk Android Uygulamarına Özel Bedava İnternet Apn 2020

Hiçbir ücret ödemeden nasıl çevrimiçi olunacağını merak ediyorsanız birkaç küçük püf noktası size yardımcı olacaktır. Bu konuda karşılaşabileceğiniz tek sorun ise bu uygulamaların düzenli olarak güncellenmesidir.

Android İçin Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Talktime

Bu uygulamadan arkadaşlarına tavsiye ederek para kazanabilir ve sonra kazancınızı bedava internet paketi yüklemek için kullanabilirsiniz.

Konu altında çeşitli videolar paylaşılmıştır. Lütfen hepsini sonuna kadar izleyin ilk videolar olmaz ise diğerlerini izleyin.

Paytunes

Reklamlarını zil sesinize ekler. Bu şekilde, telefonunuza gelen aramalarla size ödeme yapılır.

Databuddy

Bu uygulama ücretsiz internet yükleme keyfini çıkarmanıza olanak sağlar. Bazı görevlerin tamamlanmasında size ücretsiz bilgi verir.

 • Uygulamayı Google Play Store’dan indirin
 • Cep telefonu numaranızla kaydolun
 • Verilen görevleri tamamlayın
 • Ardından ücretsiz internetin keyfini çıkarın.
 • Arkadaşlarınıza göndererek daha fazla ücretsiz veri kazanabilirsiniz

True Balance Uygulaması

Bu uygulama Play Store mağazasında yüksek puana sahiptir.

 • Uygulamayı indirin
 • Cep telefonu numaranızla kaydolun
 • Numara doğrulamasını bekleyin
 • Uygulama içerisinde bedava internet kazanmanın yollarını bulacaksınız
 • Ayrıca arkadaşlarınıza tavsiye ederek daha fazla veri alabilirsiniz
blank

Android’de Nasıl Bedava İnternet Kazanılır?

Bunu yapmanın birden fazla yolu var.

Türk Telekom için Bedava İnternet Fırsatı Burada Hemen TIKLA

Halk kütüphanelerinde ve büyük restoranlarda ücretsiz Wi-Fi kullanabilirsiniz. Kahve dükkanlarında ve alışveriş merkezlerinde de ücretsiz internet bulabilirsiniz. Bu hedefi bir VPN kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayede interneti ücretsiz olarak güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca, açık WiFi ağlarını taramayı deneyin. Şanslıysanız, hiç şüphesiz birine bağlanacaksınızdır. Ücretsiz WiFi kullanırken, çevrimiçi verilerinizi korumak için WiFi güvenlik ipuçlarını izlediğinizden emin olun.

Android Cihazınızdaki İnterneti Nasıl Paylaşabilirsiniz?

Android’in internet bağlantısını PC veya dizüstü bilgisayar gibi başka bir cihazla paylaşma işlemidir. USB kablosunu bağlayarak yapılabilir. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

 • İlk önce, telefonunuzu bir USB kablosu kullanarak cihaza (dizüstü veya PC) bağlayın
 • Ardından ayarları açın
 • Diğer” e ve ardından “Mobil erişim noktası” na gitmelisiniz.
 • Sonra bağlama seçenekleri kontrol edin.
 • Telefonunuzu bağladığınız cihaz, onu modem olarak tanır. Bağlantı ayarlarını yapılandırmak için, bağlantı başlatıldığında beliren simgeyi / bildirimi seçin.

Android’de Nasıl Ücretsiz İnternet Kullanılır?

Bunu bir VPN kullanarak yapabilirsiniz. VPN İnternet kullanılarak özel bir ağa bağlı bir ağdır. Birincil amaç, verileri yalnızca güvenli bir şekilde ve özel olarak aktarmaktır. Böylece yalnızca belirli kişilerin erişebilmesi sağlanır. Uygulama bir tünel yaratır ve ardından ücretsiz internet kullanırken tüm trafik bu tünelden geçirilir. İki tür VPN bulunur:

Uzaktan VPN

Uzaktan bağlanmak için kullanılır. Kullanıcılar herhangi bir yerden uzaktan bağlanabilir. Kullanıcılar özel bir ağın servislerini uzaktan kullanabilirler. Çoğunlukla ev kullanıcıları, kurumsal kullanıcılar ve iş kullanıcıları tarafından kullanılır.

Vodafone için Bedava İnternet Fırsatı Burada Hemen TIKLA

Siteden Siteye VPN

Çoğunlukla şubeleri farklı yerlerde olan kuruluşlar tarafından kullanılır. Bu sayede başka bir ağa bağlanırlar. Bu, yönlendirici olarak da bilinir.

Bedava internet kazanımı sadece Android ile sınırlı değildir. Elbette işletim sisteminiz ve telefon modeliniz ne olursa olsun Türk Telekom ile ücretsiz internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom hattınıza göre kazanabileceğiniz birtakım bedava internet yöntemleri bulunmaktadır. Bazıları aşağıda listelenmiştir:

blank
 • 4G hız testi
 • İnternet Hızlandırıcı
 • Gigato

Bunun dışında, burada tartışılması gereken diğer önemli hususlar şunlardır:

Türk Telekom’dan 10GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Mesaj bölümünde GIGA yazıp Türk Telekom bedava internet kazanmak için 5555’e SMS atabilirsiniz. Böylece haftanın iki günü kullanabileceğiniz 10 GB hediyeniz hattınıza tanımlanır. Ayrıca 15 TL ve üzeri yükleme yapanlar da 1 GB ücretsiz internet hediyesiyle ödüllendirilir. Selfy kullanıcıları 30 TL ve üzeri yüklemelerinde hediye internet kazanabilirler.

Türkcell için Bedava İnternet Fırsatı Burada Hemen TIKLA

Bedava internet kazanmaktan önce uygulayabileceğiniz birtakım yöntemler ve uygulamalar sayesinde de kar edebilirsiniz. Bir başlangıç ​​olarak, gereksiz harcamaları azaltarak, daha ucuz alternatifler bularak internet hizmetine harcadığınız ücretleri azaltmaya çalışın. Bunu yapmakta başarılı olduğunuzda, tasarrufları diğer faturalara doğru kullanın.

Henüz yapmadıysanız ya da nereden başlayacağınızdan emin değilseniz Trim adındaki uygulamayı deneyebilirsiniz. Trim harcamalarınızı analiz eder, iptal edecek abonelikler bulur, faturalarınızı müzakere eder. Kelimenin tam anlamıyla Trim sayesinde para biriktirebilir ve bu parayı ücretsiz internete ulaşmak için kullanabilirsiniz.

EveryoneOn İnternetinden Nasıl Yararlanılır?

EveryoneOn, herkesi internet üzerinden bağlayarak sosyal ve ekonomik fırsatlar yaratan kar amacı gütmeyen bir kurumdur. Her zaman internet erişimine sahip olmayabilecek dezavantajlı ve düşük gelirli kişilere erişilebilir. Site kullanıcı dostudur ve ücretsiz bir internet erişimi için uygun olup olmadığınızı belirlemenize yardımcı olabilir.

Sadece siteyi ziyaret edin, “Ücretsiz Teklifler Bul” u tıklayın, posta kodunuzu yazın, birkaç soruyu cevaplayın. Böylece hangi tekliflerin ücretsiz olduğunu göreceksiniz.

Burada bulunan bedava internet yöntemlerinden herhangi birini kullanırken, kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler vermediğinizden emin olun (gerekli olmadıkça).

Wifi Paylaşım ile Bedava İnternet Kazanmak

Bunlar, birçok kişinin göz ardı etme eğiliminde olduğu bazı püf noktalarıdır. Bunlardan bazıları sizin için işe yarayabilir. Hangisinin sizin için daha işe yarar olduğunu görmek için her birini deneyin.

Arkadaşlarınızdan İnternetlerini Kullanmayı Rica Edin

Arkadaşlarınızla konuşmayı deneyebilir ve interneti sizinle paylaşmaya istekli olup olmadıklarını görebilirsiniz. Elbette, sizinle paylaşabilecek kadar mobil internetleri varsa isteğinizi geri çevirmeyeceklerdir. İnternet paylaşımında bulunma karşılığında siz de onlar için bir şey yapabilirsiniz. Bir apartman ortamında yaşıyorsanız, daireler arasında bile komşularınızla bu şekilde internet paylaşımı yapabilirsiniz. Ama tabii ki sürekli birinden böyle bir ricada bulunmak sinir bozucu olabilir.

Hotspot ile Bedava İnternet Kullanın

İnterneti paylaşacak olan kişi sizseniz hotspot kullanabilirsiniz. Ya da bir şirket telefonunuz varsa ve şirketiniz çalışma alanı dışında bu telefonu kullanmanıza izin veriyorsa, hotspot bireysel hattınıza internet sağlayabilirsiniz. Bu yöntem tamamen ücretsizdir. Bu, insanların birçok kez göz ardı etme eğiliminde oldukları bedava internet kullanma yöntemlerinden biridir.  

Etrafındaki Wifi Bağlantılarının Şifresini Öğrenmek için Hemen TIKLA

Ücretsiz Wifi Şifresi ile Bedava İnternet

Ücretsiz internet erişiminin sunulduğu yerleri tercih edin. Hemen hemen tüm kuruluşlarda özellikle barlar, kafeler ve restoranlar ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır. Bu yerlere gitmek istemiyorsanız, yakındaki ilçe halk kütüphanelerini her zaman ziyaret edebilirsiniz.

Halka açık ücretsiz Wi-Fi’leri ücretsiz kullanabilirsiniz. Bu yerlere giderek internete bağlanmak bazen interneti çok fazla kullanmayan bir kişi iseniz özellikle daha ucuz ve daha pratiktir.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu