Vodafone Davet Et Kazan Arkadaşını Getir İnternet Kampanyası

Kullanıcılarına en baştan beri birbirinden kaliteli ve özgün kampanyalar düzenleyen Vodafone, yine ilginç bir kampanyaya imza attı. 9 GB bedava internet kazan kampanyası ile adeta kampanyada Nirvana’ya ulaştı. Gençler arasında oldukça rağbet gören bu kampanya ile birçok genç arkadaşını Vodafone’lu yapmayı başarmıştır.

Davet Et Kazan Hilesi Nedir?

Yine birçok gençte arkadaşlarını Vodafone ailesine dâhil etmenin yollarını aramaktadır. Bu kampanya dâhilinde kazanmış olduğunuz internet paketini istediğiniz gibi kullanabilmektesiniz. Bedava internet için tıkla

Müşterilerine yanımda uygulaması adı altında bedava internet veren Vodafone müthiş bir kampanyaya imza atmış bulunmaktaydı. Şimdi son yaptığı kampanyası ise, Vodafone yanımda uygulaması üzerinden yapmış olduğu Davet Et 15 GB Hediye kampanyası olmaktadır. Kampanyaya git

Düzenlemiş olduğu bu kampanya ile bir anda dikkatleri üzerine çeken Vodafone yine farkını ortaya koymuş oldu. Şimdi sizde arkadaşını Vodafone’a davet ederek bedava internet kampanyasından yararlanmak istiyorsanız arkadaşlarınıza haber verin.

Davet Et Kazan Vodafone Nasıl Yapılır?

Bu kampanya neticesinde kazanacağınız internet paketini 3 ay boyunca kullanabileceksiniz. Çok başarılı olan kampanyadan maksimum 9 GB internet kazanabilmektesiniz.

Kazanmış olduğunuz interneti ise kullanma noktasında Vodafone sizlere hiçbir sınırlama getirmiyor. Yani istediğiniz saatte istediğiniz kadar kullanabilmektesiniz. Toplam geçerlilik süresi ise 3 ay ile sınırlandırılmıştır.

Eğer 3 ay içerisinde internetinizi kullanmazsanız otomatik olarak silinecektir. Ya da bir kısmını kullandınız ve bir kısmı kaldı ise, kalan kısım devretmeden silinmektedir.

Vodafone Davet Et Kampanyası Nedir?

Bu kampanyadan ister faturalı olsun isterse de faturasız olsun bütün Vodafone müşterileri yararlanabilmektedir. Bu noktada Vodafone hiçbir ayırım yapmamıştır. Ama bunun için öncelikle Vodafone yanımda uygulamasını indirmelisiniz. Bundan sonrasında ise şu adımları izlemelisiniz:

  • Giriş yapabilmek için cep telefon numaranız ve şifrenizi kullanacaksınız. Sonrasında, arkadaşını DAVET ET butonuna dokunarak uygulamaya devam etmeniz gerekmektedir.
  • Bu işlemin ardından yeni açılan sayfada yeniden arkadaşını davet et butonu gelmektedir. Bu butona da yeniden basmanız gerekmektedir.
  • Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonrasında çıkacak olan ekranda, davet edeceğiniz arkadaşınızın numarasını girmeniz gerekmektedir. Numarasını girdiğiniz arkadaşa aynı zamanda bir de mesaj atmanız gerekmektedir.
  • Telefon numarasını girmiş olduğunuz arkadaşınıza gönderilen link üzerinden giriş yapılarak 3 ay geçerli 9 GB internet kazanmış olacaksınız.

Vodafone Davet Et Kazan 9 GB Bedava İnternet Kampanyası

Yapmış olduğunuz bu işlem neticesinde Vodafone’a davet ile bedava internet için size şöyle bir mesaj gelmektedir. Hemen Vodafone’lu ol, sana özel 9 GB kazanma fırsatı yakala.

Şimdi artık Vodafone’lı olmanın tam vakti, bu linke tıklayın ve internetten başvurunuzu tamamlayın. Hattınızı biz kapınıza kadar ücretsiz gönderelim. Bunun yanında sizde 3 ay boyunca kullanabileceğiniz toplam 9 GB internet hediye kazanın denilmektedir.

Başka Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları İçin Tıklayın!

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

5 Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu