Avea Bedava İnternet Paketleri 2020

Artık mesajlaşmanın yerini internet uygulamaları almıştır. Kullanıcılar eski dönemlerde SMS paketlerini yetiştiremez ve bedava SMS paketleri arayışına girerlerken, artık internet paketlerini yetiştiremez ve bedava internet paketi arayışına girer oldu.

Avea Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? 2020

Hem mesajlaşma uygulamaları, hem de sosyal medya sayesinde ayın sonunda internet paketleri bitmekte ve hangi GSM operatörüne ait hat kullanılıyorsa o hattın internet tarifesine göre ek ücretler alınmaktadır. Bu nedenle paket seçimi yapılırken internetin yüksek olmasına dikkat etmek gerekmektedir.

turkcell-bedava-sms-kampanyalari

Bu konuda birçok kampanyası bulunan Türk Telekom şirketinin bilindiği üzere eski ismi Avea idi. Dolayısıyla Avea Bedava internet ile Türk Telekom Bedava İnternet aynı kampanyaları içermektedir. Tüm kampanyalar için burayı tıklayarak güncel hediyeleri yakalamış olursunuz!

Türk Telekom İnternet Paketleri Hakkında Bilgi

Türk Telekom şirketinin her paketinde internet seçenekleri bulunmaktadır. Son dönemlerin en popüler paketleri şu şekilde sıralanmaktadır.

Selfy Paket Tarifeleri

blank

Selfy paketi isminden de anlaşılacağı üzere sosyal medya da çok fazla vakit geçiren insanları düşünülerek oluşturulan bir kampanya modelidir. Bu kampanya da 5 GB internet bulunmaktadır. Bu paketten faydalanabilmek için SELFY 5 GB yazarak 4545’e SMS atmanız yeterlidir. Bu bir faturasız hat uygulaması olup, 7 ile 25 yaş arasında olunması gerekmektedir. 

Selfy Efsane 10 GB Kampanyası

Yeni gelen genç müşterilere özel olarak hazırlanmış olan Türk Telekom selft tarifede 10 GB internet bulunmaktadır. Ayrıca internetin yanında 750 her yöne dakika ve her yöne 5000 SMS fırsatı da bulunmaktadır. 

İlk 12 ay boyunca 49 TL olan Selfy Efsane 10 GB kampanyası için daha sonraki 12 aylık dönem için belirlenen fiyat 57 TL olmuştur. Taahhüt verilmemesi durumunda da aylık ödenmesi gereken tutar 74 TL‘dir.

  • Kampanyaya katılmak için EFSANE 10 yazarak 4545’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Selfy’li değilseniz EFSANE 10 T.C. kimlik numaranızı 4545’e SMS olarak atarak kampanyaya katılabilirsiniz.
  • Efsane 10 GB iptali için IPTAL EFSANE 10 yazıp 4545’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Selfy Efsane 10 GB Ek Paketi

Selfy Efsane 10 GB Kampanya dahilinde size sunulmuş internet, dakika, ya da SMS’in bitmesi ile ek ücretlendirme şu şekildedir;

  • Dakikalarınız bittiğinde her 1 dakika için ödeyeceğiniz tutar 68,69 kuruş
  • SMS’lerinizin bittiğinde ücretlendirmeler 49,38 kuruş olacaktır.
  • İnternetinizin bittiğinde her 100 MB için ödeyeceğiniz tutar 12 TL’dir.

Selfy 1 GB ek internet, aylık olarak sunulmaktadır. Satın almak istemeniz durumunda EKINTERNET yazarak 4545’e SMS göndermeniz dahilinde sadece 5 TL’ye 1 GB internetiniz hattınıza yüklenecektir.

1 haftalık yurtiçi her yöne 250 dakika ek konuşma paketi almak için EK250DK yazarak 5555’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. 

Avea Bedava İnternet Faturalı Kazanma Nasıl Yapılır?

Faturaları hatlara özel internet paketleri çok değişken olmaktadır. İnternet tarifesi ne olursa olsun 1000 SMS ve 1000 Dakika konuşma hakkı verilmektedir. İnternet paketleri ise 3 GB, 4 GB, 5 GB, 6 GB, 8 GB, 10 GB, 12 GB, 15 GB, 20 GB ve 25 GB olarak değişiklik göstermektedir. Bu paketlerin internet tarifelerindeki değişikliklere göre fiyatları da değişmektedir. İnternet paketi ne kadar artar ise paketin fiyatı da o denli artmaktadır.

Avea Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nedir?

Mesleklere göre özel paket uygulamaları bulunmaktadır. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nda görev alan ve yakınları için 6 GB ve 10 GB ile değişen iki farklı paket seçeneği mevcuttur. Kamu çalışanlarına özel olan pakette 4 GB ya da 10 GB internet seçeneği bulunmaktadır.

İçişleri Bakanlığı’nda çalışanlara özel 8 GB internet içeren bir paket bulunmaktadır. Basın mensuplarına özel hazırlanan pakette 6 GB internet bulunmaktadır. Eğitimciler için hazırlanan pakette de 6 GB internet hakkı bulunmaktadır.

Prime Paket Fiyatları Nedir?

Prime paket interneti en çok kullanan müşteriler için hazırlanan paketlerdir. Bu paketlerin ücretleri internet hakkına göre farklılık göstermektedir. İnternet seçenekleri ise 12 GB, 15 GB, 20 GB ve 25 GB şeklindedir. Görüldüğü üzere interneti en çok olan paketler bu kampanyada bulunmaktadır. Avea bedava internet kampanyasına git

Aile Paket Tarifeleri

Aile paketleri genel olarak konuşma üzerine kurulu paketlerdir. Fakat yine de internet hakkı da oldukça uygundur. İki aile tarifesi bulunmaktadır. Bunlardan birindeki internet hakkı GB olurken, diğerinin internet hakkı ise 15 GB olmaktadır.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

3 Kişi Katıldı

  1. Ben askerim sinirdayim bana acil İnternet lazım sınırlı bie WiFi ağına bağlıyım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu