Bedava Dakika Veren Uygulamalar Nedir? 2020

Dakika kampanyaları ile dakikalarınız bitmiş olsa da anında yenisini kazanabileceksiniz. Böylece dakikam bitti derdi olmadan doyasıya konuşabileceksiniz.

Bedava Dakika Nasıl Yapılır? 2020

Bütün operatörler kullanıcılarının zor durumda kalmaması için birbirinden farklı kampanyalar mevcuttur. Operatörler bedava dakika, SMS ya da internet hediye etmektedir. Sizler için bedava dakika ve internet veren kampanyalar hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2020

Turkcell kullanıcılarına birbirinden cazip kampanyalarla doyasıya konuşabilecekleri binlerce bedava dakika hediye ediyor. İşte bu kampanyalardan bazıları;

  • Turkcell salla kazan ile sizde bedava konuşma paketi kazanabilirsiniz. Her Cuma Turkcell dijital operatör mobil uygulamasına giriş yaparak salla kazan özelliğini kullanmanız yeterlidir. Yüzlerce dakikanın haricinde SMS ve internet kazanma şansınızı da yakalayabilirsiniz.
  • Ayrıca dergilik uygulamasını indirdiğinizde salla kazan için bir kez daha hak kazanmış oluyorsunuz. Böylece yine ekstra dakikalar kazanma şansınız artmış olacak.

Bedava Dakika Hilesi Nasıl Yapılır 2020

  • Yine Turkcell bedava dakika fırsatı isteyen herkese hediye dakika kampanyaları kapsamında Turkcell Bip uygulaması da kullanıcılarına bir sürü bedava dakika hediye etmektedir. Turkcell sohbet uygulaması olan Bip’ten bedava dakika kazanabilmeniz için sarı kutuda en az 500 puanınız olmalıdır. Eğer 500 puanınız varsa SK137 yazarak 2200’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Yine Turkcelliler yapacakları 35 TL ve üzeri TL yüklemelerinde her yükemeden sonra bir ay boyunca hafta sonları bütün Turkcellilerle sınırsız bedava konuşabileceklerdir.

Turk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2020

Turk Telokom operatörü ülkemizin en büyük operatörlerinden bir tanesidir. Kullanıcılarına Turk Telekom bedava dakika fırsatı isteyen herkese hediye dakika kampanyaları kapsamında binlerce dakika ve internet hediye etmektedir.

  • Turk Telekom Milyon paket kapsamında sizlerde 50 ya da 100 dakika hediye kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için PAKET yazıp 9090’a göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Turk Telekom abonesi iseniz en az 30 TL yüklediğinizde GECE yazıp 4545’e kısa mesaj atarak sizde akşam 21:00 ile sabah 09:00 arası doyasıya bedavaya konuşabilirsiniz.
  • Turk Telekom Mobil uygulamasını telefonlarınıza indirerek her Cuma Sil Süpür kampanyasında 10’lerce dakika, internet ya da SMS kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2020

Bütün operatörler gibi Vodafone’da kullanıcılarına birçok kampanya düzenlemektedir. Vodafone bedava dakika kampanyalarının en beğenilenleri arasında aşağıdaki kampanyalar gelektedir.

  • Vodafone bedava dakika fırsatı isteyen herkese hediye dakika kampanyaları arasında yer alan Harca Kazan kampanyası ile sizde yüzlerce bedava dakika kazanabilirsiniz. Harca Kazan kampanyasından faydalanabilmek için yapmanız gereken BANANEVAR yazıp 4555’e göndermeniz yeterlidir.
  • Yine Vodafone FreeZone’lulara özel 25 yaş altı gençlere Vodafone yanımda uygulaması sayesinde 6 ay boyunca bedava 250 dakika kampanyası bulunmaktadır.
  • Vodafone aboneleri 542DK yazıp 7000’e SMS attıklarında yine 542 dakika kazanabilmektedirler.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu