Bedava PUBG Mobile Hesapları

PUBG Mobile bedava UC dolu hesaplar ve şifreleri 2021 yılında en güncel şekilde paylaşılmaya devam ediyor. Yurtdışında ve Telegram gibi yerlerde bedava PUBG hesapları hediye olarak verilir. PUBG oynamaya yeni mi başladınız? Yoksa oyununuzu nasıl geliştireceğiniz konusunda hiçbir fikriniz olmayan bir oyuncu musunuz? Hazır olun PUBG Mobile UC dolu hesaplar ile havalı bir oyuncu olun!

Generatör ile Bedava PUBG Mobile Bedava Hesaplar 2021

Generatör yöntemi her hangi bir kayıt olmaksızın sıklıkla kullanılan PUBG mobile bedava hesaplar için yöntemlerin başında gelir.. Tüm bu PUBG Mobile hesapları, herhangi bir yazılım veya program olmadan manuel olarak oluşturulmaktadır ve tamamen güvenlidir. 2021 yılında EU bölgesinde paylaşılmış olan PUBG mobile bedava hesaplar şunlardır;

e-mailŞifre
Irene99@gmail.comUYiw4Wr7uv
Jadira.y@gmail.comnkUQVFGNP
Juno222@gmail.comMWQ34KuN
Jayla083@gmail.comDBvjf5ChGF
Jolie77@gmail.comhTLUYOiE7Sv
Lilleso08@gmail.comD3bpTvmJa0
Layana9@gmail.com6Ua4P1sjwb
Luluj@gmail.comOjLLrvEqP8O
Nell88@gmail.comXWqSL7Pm2c
Maude9@gmail.comhumP7E6wGK

Generatör daha önce satın alınan hesapları saklamakla yükümlüdür. Saklanılan PUBG hesaplar belirli bir süre sonra kullanıcılara verilir ve süreç bu şekilde ilerlemektedir. Eğer Generatör inşa edilmeseydi, yayınlanan tüm hesaplar 1 kişi tarafından alınacaktır.

APK ile Bedava PUBG Mobile Hesaplar 2021

PUBG Mobile, 2021’in Mobile için en popüler ve 1 numaralı savaş alanı TPP ve FPP oyunlarından biridir. Rus sunucularında APK mod ile alınmış olan bedava PUBG mobile hesapları şunlardır;

Kullanıcı AdıŞifre
Astrid0752@gmail.com]nTp5hcJ!v,K
Alice.xx@gmail.com%Q5vNETY8O(
Aida765@gmail.com/jm9!fuFCxFN]
Alessi916@gmail.com#kDo1On(yZW;
Brontew@gmail.com(FcVHhk9QG!4_
Brookx_x@gmail.com/zq+Zs9nbm,QC
Caraol_w@@gmail.com[XyEQcCD.2+YM
Darlene7@gmail.com=ZNM4CHp4Gyy
Darlav8@gmail.com_2J9oAVjZ-fJn7
Delilahxx@gmail.com*HdEKXURFWj1)

Ücretsiz PUBG Mobile Hesap Şifreleri 2021

Premium derece ücretsiz PUBG mobile UC kodların bol olduğu Ortadoğu serverlarında paylaşılmış hesaplardır. Ücret ödemeden ve satın alma olmadan skin dolu bütün avantajları ile ücretsiz PUBG hesap şifreleri;

Kullanıcı AdıŞifre
Harriet2x@hotmail.com$mLQGVm
HollyGood@hotmail.com]RwTnyv9p
Khloep@hotmail.com:zTjbjRR5J
Kayleeyw@hotmail.com#s4*6qSd*
Lilao90@@hotmail.com.X86irE4o2
Luna212@hotmail.com#RFsnkZ3:
Lori111@hotmail.com)UREFSt5,)c
Mayaw@hotmail.com$S8ieOXc!P
Mila212v@hotmail.com)BRDR86Nc
Violet02@hotmail.com.NUAxgcdD

Facebook ile PUBG Mobile Bedava Hesaplar

Premium PUBG hesabınız varsa, o zaman fazladan görevler elde edersiniz, bu da RP’nizi normal oyuncuya kıyasla neredeyse 2 katına çıkarmanıza yardımcı olur. RP yüksek olan Facebook üzerinden paylaşılmış PUBG mobile bedava hesaplar;

HesapŞifre
Della7@gmail.com/xrdg1c&Cc:u
Edytw@gmail.com?5b42C*tD%
Ellams@gmail.com[S6b;e.BEXc
Ellieq@gmail.com.FrOev_HEsAq
Emery7@hotmail.com=h1zdda59F
Faith9@hotmail.com_5M28fpLkt
Farahxxx@hotmail.com,MJpYfWZn
Freya77@hotmail.com(rQ6xfFb4dH
Frankie89@hotmail.com*jWF&nz7Aoj
Gale88@hotmail.com%tagkqEqWi)

Twitter ile PUBG Mobile Bedava Hesap Şifreleri

PUBG Mobile oynamak istiyorsanız; başarılarınızı ve sıralamanızı kaydetmek için sosyal medya hesaplarınız olmalı ve bunu geliştiricilerle paylaşmalısınız. Arkadaşlarınız ve takipçilerinizde başarı üstünlüğünüzü görmektedir. Twitter ile paylaşılmış olan PUBG mobile bedava hesap şifreleri;

HesapŞifre
Pearlgirl@hotmail.com0eQZ6FvDsn
Rubybaybyx@hotmail.comRszheNMZd
Sashaz@hotmail.comzqK53eksL4
Selenaxl@hotmail.comkq6qpfR7q
Stella66@hotmail.comTurV8zoF2
Sophia019@hotmail.com2Mw0vShKJ
Victoriasecx@gmail.comE2CsL1LZL
Vivianass@gmail.comgAXAzpTfy
Willow98@gmail.combLT7sVdnJ
Zoey.11@gmail.comviKRjnt42Tt

Free PUBG Gmail Accounts

Paylaşılan PUBG bedava hesaplarda bazen hotmail kaynaklı sorunlar olabilir. Gmail olarak denemek daha faydalı olabilir. Avrupa sunucularında Free PUBG gmail accounts gruplarında paylaşılmış olan hesap şifreleri;

e-postaŞifre
Afra9@gmail.com0r6U4LnJQ
Alina015@gmail.comML26Mwmg
Amaya111@gmail.com4awZG2qLf
Amaris918@gmail.como4OMtVgFg
Biana61@gmail.comO8DnbXVpN
Briell00@gmail.comEDutqpS7YF
Dakota9@gmail.comL35a4dUUU
Dinakl@gmail.comtnrc0DEvkpd
xElina@gmail.comtoixHCKkKA
lisabisx@gmail.comEhTH5tbtA1

Free PUBG Steam Accounts

PUBG Mobile ücretsiz ödüller, primler ve hediyeler dolu bedava Steam hesapları mevcuttur. Hesaplarda hem cüzdan kodları hemde açılmış olan sandıklardan hediyeler mevcuttur. Yurt dışı kaynaklı free PUBG Steam Accounts;

HesapŞifre
Elena813@hotmail.comF9HhWeGJ
Faye99@hotmail.comtNyhT4TRN
Faylinn313@hotmail.comWMBpSX
Gemma9@hotmail.comytBVMSGk
Grace11@hotmail.comQ26Bj2ZM
Hannahx@hotmail.comUcXR6pwk
Ines77@hotmail.comMi5Brs1vp
Ivory12@hotmail.com1dtz4e73w
Joyce8@hotmail.com5ERH2Vrug
Kaitlyn016@hotmail.com4z3Oqwcy

PUBG Mobile Ücretsiz Hesap Ödülleri 

Premium hesabı alırsanız, erişebileceğiniz birçok ek özellik vardır. PUBG mobile ücretsiz hesap ödülleri ve avantajları şu şekildedir;

  • Ücretsiz bir PUBG Mobil Hesabı edinin
  • Oturum açma aşamasında ilk kez Ücretsiz (800) UC alın
  • M416, AKM, DP 28, Scar-L, M16A4, M762 UMP silahların skinleri
  • KR 98, M24 ve AWM gibi Keskin nişancıların ücretsiz silah görünümleri
  • Ücretsiz PUBG Mobile Sezon kıyafetleri
  • Yüz bin (100.000) BP
  • Yüksek RP puanları

Telegram ile PUBG Mobile Bedava Hesaplar

PUBG mobile abonelik ücretlerini ödedikten sonra hesaplarını prime seviyesine yükseltmiş olan oyuncular, PUBG oynamayı bıraktıktan sonra Telegram üzerinden paylaşmaya başlamıştır. Amaç Telegram’da kanallarına abone veya Telegram gruplarına üye kazandırmayı planlamaktır. PUBG mobile hilelerin, bedava UC kodların ve hesapların paylaşıldığı yüksek aboneli Telegram kanalları ve grupları;

blank
Katıl
blank
Katıl
blank
Katıl
blank
Katıl
blank
Katıl
blank
Katıl
blank
Katıl
blank
Katıl
blank
Katıl
blank
Katıl

Son olarak; PUBG hesabı yükseltmek ve bedava hesaplar için adım adım bir kılavuzla ayrıntılı olarak anlattık. Uyarı: PUBG premium öğelere ücretsiz izin veren Telegram’da birçok yöntem ve VPN var. Oyunda rapor yiyebilir, şikâyet edilebilir veya zararlı yazılımlara maruz kalabilirsiniz.

Hilesiz, Hurdasız Başarılı PUBG Oyuncusu Nasıl Olunur?

Kulaklık Kullanın: PUBG için oyun kulaklığı olması gerekmez, mikrofonlu herhangi bir eski kulaklıkta yeterlidir. Bu, daha iyi bir farkındalık elde etmenizi ve çevrenizdeki oyuncuları, araçları veya silah seslerini duymanızı sağlayacaktır. Ayrıca takım arkadaşlarınızla iletişim kurmanıza da izin verir.

Bir Gözünüz Mini Haritada Olsun: Mini harita PUBG oynarken size ayak sesleri, araçlar veya silah sesleri gibi belirli seslerin yerini gösterecektir. Bu, bir sonraki hareketinizi planlamanıza yardımcı olacaktır. Bir pusu kurar mısın, yoksa saklanıp geçmelerine izin mi vereceksin? Bu sana bağlı. Ekip arkadaşlarınızın çıkardığı gürültünün mini haritada görünmediği de unutulmamalıdır, bu nedenle yanlış alarmları ekarte edebilirsiniz.

Can ve Loot: PUBG oynarken çantanızda yeterli loot gibi araç gereçlerden önce sağlık kitleri yer alsın. Çünkü yeni oyuncular kolay hedeflerdir, bu yüzden enerji içeceği veya ağrı kesicileri %100’e çıkarmak için alın. Bunlar, PUBG Mobile oynarken yeni başlayanların bilmesi gereken şeylerden sadece birkaçıdır.

Benzer Konular

2 Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu