Vodafone Bedava Sms Gönderme Nasıl Yapılır? 2020

Vodafone, bedava SMS kampanyaları ile öğrencileri de unutmadığını hatırlatıyor. Yazımızda Vodafone operatörüne ait birbirinden cazip SMS kampanyalarına yönelik detaylar hakkında hemen her tür bilgiye erişebileceksiniz.

Özellikle bir ay boyunca günlük 10 SMS, toplamda ise aylık 300 SMS kullanım hakkına sizde sahip olabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak ise hemen her kullanıcı için oldukça basittir. Vodafone resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra, sağ üst köşede yer alan giriş kısmından kendi sayfanıza erişebiliyorsunuz.

Bedava Sms Vodafone Nasıl Yapılır?

Servisler kısmına girin ve buradan SMS bölümünü seçin. Sonrasında mesaj atmak istediğiniz numarayı seçerek rahatlıkla aylık 300 SMS hakkınızı hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

İşin gerçeği SMS kullanımına olan ilgi son zamanlarda oldukça azaldı. Bu sebeple Bedava SMS Vodafone kampanyası sayısı çok fazla değildir. Vodafone operatörü şimdilik daha başka bedava SMS kampanyası yapmayı düşünmüyor gibi geliyor. Ancak bedava internet ve dakika noktasında ise oldukça bonkör davrandıklarını söyleyebiliriz.

Vodafone Bedava Sms Paketleri Nedir?

Vodafone bütün kullanıcılarına aylık 300 adet ücretsiz SMS hakkı tanımaktadır. Bu SMS’leri de günlük en fazla 10 adet olacak şekilde kullanabilmektesiniz. Bundan daha fazlasına müsaade etmemektedir.

Eğer siz bu 300 SMS’in 39’unu kullandınız ve geriye 261adet SMS kaldı, maalesef bu mesajlarınız bir sonraki aya devretmiyor ve doğrudan çöpe gidiyor. Bu kampanya haricinde Vodafone için herhangi bir SMS kampanya etkinliği bilinmemektedir. Fakat operatör kullanıcıları için birbirinden cazip dakika ve internet kampanyalarına sahiptir.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Hilesi Nedir?

Bazı kullanıcılar Vodafone bedava SMS faturama yansır mı şeklinde endişeye kapılmaktalar. Bu noktada Vodafone kesinlikle hiçbir şekilde bedava SMS kullanımlarından dolayı hiçbir abonesinin faturasına ek ücret yansıtmamaktadır. Vodafone hediye internet kampanyasını gör

Bu SMS’lerin kullanımı tamamen ücretsiz olup, abonelerin kullanımına sunulmuş hediye SMS’lerdir. Vodafone gibi dünya devi bir operatörün bu tür küçük kampanyalar için müşterilerin ek ücret yansıtacağını düşünerek ya da bu tür söylentilere inanarak kendinizi boşuna üzmeyin.

Vodafone Bedeva Sms Atma Sınırı Var Mı?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi operatör tarafından düzenlenen SMS kampanyası günde 10 adet olmak üzere ayda toplamda 300 hakla sınırlandırılmıştır. Siz Vodafone bedava SMS kampanyası kapsamında 301. mesajı atamamaktasınız. Vodafone bedava internet kampanyasına git

Vodafone Bedava Mesaj Atma Hakkı Nasıl Yapılır?

Eğer atmaya kalkarsanız operatör tarafından aylık kullanım kotanızın dolduğuna ve daha fazla atamayacağınıza dair uyarı mesajı almaktasınız. Yine aynı şey günlük SMS kullanım haklarınız içinde geçerlidir. Yani günlük 10 mesaj hakkınızı tamamladıktan sonra bir 11. mesajı atmaya hakkınız olmamaktadır. Yine tüm bu kampanyalar için daha detaylı bilgiyi Vodafone müşteri hizmetlerinden de öğrenebilirsiniz.

Benzer Konular

9 Kişi Katıldı

  1. Hediye çarkı hem çok keyifli hem çok bereketlii yaşasın vodafone sen harikasınn 👍

  2. Vodafone yi yıllardır çook beğeniyorum beşiktaşında sponsoru olması ekstra güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu