Bedava TS3 Teamspeak Kurma 2020 Panelli Nasıl Açılır?

En aktif konuşma platformlarından olan TS3’de her geçen gün sunucu kuruluyor. Türkçe olarak hizmet veremeye başlayan sunucu sayısı her geçen gün hızlıca artmakta.

Bugünlerde sınırsız ve ücretsiz bir biçimde ts3 açma isteği olan binlerce kullanıcı mevcut. Fakat ts3 paneli konusunda bilgisi olan kişilerin sayısı oldukça az.

Sınırsız Bedava Ts3 Açma Panelli Nasıl Yapılır?

TS3 Sunucusu açmak isteyen kişilerin ilk olarak ts3 yapısını incelemesi iyi olacaktır. Özellikle yetkiler ve moderasyon konusunda oldukça iyi bir bilgi birikimi elde edinmeleri gerekir. Sunucuyu test aşamasına sokarak bazı pratikleri yapmak yararınıza olabilir. Aynı zamanda TS3 için kullanışlı olan botları da denemeniz son derece faydalıdır.

TS3 panelli bir şekilde ücretsiz sunucu açabilme şansı veren birçok site mevcut. Fakat reklamsız bir şekilde sunucu açmak isterseniz de kendi hostunuza ağ açarak bu işlemi yapmanız mümkün. Gerekli dosyaları indirdikten sonra sadece modeminiz üzerinden statik ip alıp 7/24 ağ üzerinde açık bir ts3 elde etmeniz mümkündür.

Bedava Teamspeak 3 Serveri Kurma Adresleri Nedir?

TS3 serveri kurmak isteyenler adına ücretsiz bir şekilde hizmet veren onlarca şirket bulunmakta. Fakat günümüz de kullanışlılığı ve panel işlevi olan şirket sayısı oldukça azdır. Bazı siteler de hem reklamsız olması hemde kullanıcı açısından yararlı olması ile biliniyor.  

Bunların arasında en çok tercih edilen şirketlerin başında gelen site bedavats3.com olmakta. Site içerisinde panel sisteminin de mevcut olması beğenilirliğini arttırdı.

Özellikle de botların otomatik olarak yönetilmesi sizlere kolaylık sağlıyor. Hazır sistemleri de bulunan şirkette kanalların hızlıca ve otomatik bir biçimde yüklenilmesi de sağlanmakta. Bu da hem yönetim açısından hem de kullanıcılar açısından büyük bir kolaylık sağlıyor.

Aktif olarak sürdürülen altyapı sistemi ile sunucularınız da kapanma ihtimali oldukça az görünüyor. Bakımlarını da gece saatlerinde sürdüren bu şirket aksaklıkları en alt plana alıyor.

Ücretsiz Ts3 Botları Nedir?

Türkçe olarak destek veren onlarca ts3 botu mevcut. Üstelik bunlar arasında ücretiz olarak paylaşılıp işinize yarayacaklar da mevcut. Özellikle müzik botu birçok yerde bulabileceğiniz işinize yarayacak ücretsiz botların başında geliyor. Yetki ve kanal sistemleri de ts3 serverlarının vazgeçilmez botlarından biri. Bu botlar daha çok moderasyon işlerinde de yardımcı oluyor.

Moderasyon açısından güvenilir bir yönetim sistemine sahip olmanızı sağlayan botlar mevcut. TS3 Panellerinde vazgeçilmez olan botlardan diğeri de eğlence botlarıdır. Özellike sunucunuza gelen insanların sıkılmaması adına düzenleyip yayına sokulan bu botlar birçok özelliği de içinde barındırmakta.

Bedava Alabilceğin Diğer Hesaplar Aşağıdan Seç

Aktif bir şekilde işlevini sürdüren eğlence ve moderasyon botlarının ücretsiz olarak piyasa da var olduğu bilinmekte. Binlerce kullanıcının sunucuların da kullandığı bu ücretsiz botlar güvenli olmakla beraber gelecekte ki birçok botunda işlevini tek bir komut ile sunucu da yürütmekte.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

2 Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu