Ücretsiz Bağlanma Bedava Wifi Olan Yerler 2020

İnternet çağın ihtiyaçlarından ve yoğun olarak kullanılmakta. İnsanlar evde, işte birçok işlerini internetten hallediyorlar. Mobil olarak da internet sık kullanılıyor. Mobil internet, bulunduğunuz her yerde internet kullanımı sağlıyor fakat sınırlı.

Ücretsiz Bedava Wifi Nasıl Bulunur?

O nedenle bulunulan mekanlarda wifi olması çok kullanışlı oluyor. Birçok kafe, restaurant ücretsiz internet hizmeti veriyor. Böylece zaman geçirdiğimiz yerlerde rahat rahat internet kullanabiliyor. İşle ilgili çalışmaları dışarda vakit geçirirken de yapmak mümkün oluyor.

Maillere bakmak, sosyal medyayı kullanmak gibi her şey için bedava internet hizmeti almak yaygınlaştı. Böylece her mekanda internete ulaşmak kolaylaştı.

Bedava Wifi İndirme ve Bağlanma Nasıl Yapılır?

Dışarda geçirilen vakitlerin boşa geçmemesi zaman kazanımı için önemli. Seyahatler, yeme içmeye ayrılan zamanlar değerlendirilebilir. Bu açıdan ücretsiz wifi kullanımı çok faydalı. Hep aynı yerde çalışma boğucu olabilir.

İbb Ücretsiz Wifi Noktalarına Nasıl Bağlanılır?

İnsanlar dışarda hoş vakit geçirirken, açık havada bulunurken, sevdikleri insanlarla birlikte olurken de internette dolaşabilir, işlerini halledebiliyorlar. Bu nedenle sağlanan ücretsiz wifi imkanı çok önemli bir duruma geldi. Ayrıca bir yerde bedava Wifi olması o yerin tercih edilme ihtimalini yükseltir.

Ücretsiz Wifi Noktaları Bulma Bağlanma Nasıl Yapılır?

Günümüzde yurt içi ve dışında dolaşırken bedava Wifi kullanmak mümkün. Örneğin büyük zincirleri olan restaurantlar, kafeler, ucuz oteller, pizzacılar, kimi AVM ‘ler ücretsiz wifi imkanı sunuyor. Havaalanlarında da ücretsiz wifi hizmeti var.

blank

Beklemeyle geçirilen vakitlerde internet kullanımı sayesinde vaktinizi değerlendirebilirsiniz. Örneğin, Starbucks, McDonald’s, Burgerking, pizza pizza, PizzaHut, Little Ceazers, TAV, ÖZSÜT, Aslı Börek, KFC, İDO, Dunkin Dunots ücretsiz wifi imkanı sunuyor.

Belediyeler de belli yerlerde ücretsiz wifi hizmeti veriyor.

İstanbul’da Ücretsiz Wifi Olan Yerler Listesi

Sultanahmet Meydanı
Eminönü Meydanı
Beşiktaş Meydanı
Kadıköy Meydanı
Üsküdar Meydanı
Sultanbeyli Meydanı
Beyazıd Meydanı
Mecidiyeköy Meydanı
Cevahir önü
Miniatürk
İBB Bilgilendirme Çadırı
Saraçhane Parkı
Emirgan korusu
Bayrampaşa Otogar
Hidiv Kasrı korusu
Aksaray Meydanı
Bakırköy Meydanı
Beylikdüzü Meydanı
Eyüp Meydanı
Kartal Meydanı
Sarıyer İBB İletişim Noktası
Avcılar İBB İletişim Noktası
Şirinevler Meydanı
Pierre Lotti tepesi
Anadolu Hisarı iskelesi
Dragos Sosyal Tesisler çevresi
Galata Kulesi ve yakın çevresi
Alibeyköy Cep Otogarı

Ankara Ücretsiz Wifi Hizmetleri

Ankara’da toplu taşıma araçlarında ücretsiz wifi kullanımı var. Ayrıca 19 noktada ücretsiz wifi kullanımı sağlanmaya başlıyor. Bunlar; Demetevler Parkı, Gökçek Parkı, Keçiören Evcil Hayvanlar Parkı, Esentepe Rekreasyon Alanı, Kuzey Yıldızı Parkı, Çankaya Seğmenler Parkı, Botanik Parkı, 50. Yıl Parkı, Öveçler Rekreasyon Alanları, Göksu Parkı, Gençlik Parkı, Altınpark, Morgan Gölü Rekreasyon Alanı.

blank

İzmir Ücretsiz Wifi Noktaları Nerede

WizmirNet bağlantı noktalarına gidip kayıt olarak ücretsiz internetten faydalanılabiliyor. Wifi bağlantısı telefondan açıldıktan sonra sisteme kayıt yapılır. Telefona kişisel şifre yollanır. Bununla wifi bağlantısı sağlanır. Bazı noktalar şunlardır; Gündoğdu Meydanı, Konak Meydanı, Kültürpark Fuar Alanı, Buca Hasanağa Spor Kompleksi, Tarihi Havagazı Fabrikası, Aşık Veysel Rekreasyon Alanı, Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi…

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu