Bedava Zula Çar Hesapları 2021 Altın, e-pin Kodları Hilesi

Bedava zula çar hesapları 2021 yılında paylaşımlar devam ediyor. Altın ve e-pin koduları için ücretsiz hileler mevcut. Güncel zula oyun çar şifreleri hakkında tüm detaylar! Son yılların en popüler oyunları arasında yer alan ve gerçekliğe yakınlığı ile dünya genelinde çok yaygın bir şekilde oynanan bir oyun olan Zula oyunu ülkemizde de çok fazla kişi tarafından oynanmaktadır. Milyonlarca kişinin oynadığı Zula oyununda da her online oyunda olduğu gibi iyi ve güçlü bir çara sahip olmak oyun içinde avantaj sağlayan temel kriterdir.

İyi ve güçlü bir çara sahip olmak için doğal yöntemleri tercih ettiğinizde çok uzun süreler beklemeniz gerekecektir. Uzun süre bekleyerek iyi bir çara sahip olmak yerine size sunulan bedava Zula hesaplarını kullanabiliyorsunuz.

Bedava Zula hesaplarına sahip olmak için izleyebileceğiniz birkaç yöntem var. Bu yöntemlerin başında güçlendirilmiş çarları para ile satın almak gelirken ikinci yöntem ise internet sitelerinde yer alan bedava Zula hesaplarını tercih etmektir.

Bedava Zula Altın Hilesi 2021 Kazanma

Zula oyunu oynayanlar için canlı ve güçlü bir karaktere sahip olmanın temeli altınlara sahip olmaktır. Oyun içinde para ile satılan altınlar ile karakterinizin daha güçlü olmasını sağlayabiliyorsunuz. Oyun içinde altın alacak paranız yoksa veya altınlara para ödemek istemiyorsanız zula altın hilesi kullanabilirsiniz. 

Zula altın hileleri de belirli ücretlere satılan veya bedava olarak kullanıcılara sunulan hilelerdir. Bedava altın hilesi kullanmadan önce altın hilesinin gerçekten çalışıp çalışmadığından emin olmanız gerekiyor. Zararlı yazılımlar içeren hile dosyaları bilgisayarınıza zarar verdiği gibi kişisel bilgilerinizin de ele geçirilmesine neden olmaktadır.

Bedava zula altın hilesi 2021 kullanmak istediğinizde güvenilir oyun sitelerinde yer alan hileleri kullanmalısınız. Bedava Zula altın hilesi dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyayı şu şekilde çalıştırarak altın sahibi olabilirsiniz.

 • İndirmiş olduğunuz altın hilesi dosyasını açın ve setup dosyasını çalıştırın.
 • Setup çalıştırma işleminden sonra kurulum işlemini yapın. Kurulum işlemi sonrasında ‘’ ZulaVIPGoldHack ‘’ dosyasını açın.

Açılan dosyayı çalıştırdıktan sonra zula bedava altın için sizden serial number isteyecektir. Serial Number için;

 • FX3B-WY9M-PGMA-DAUT
 • VFYN-2URY-SZJY-VU85
 • K3WP-5U55-JT52-JA27

Numaralarını kullanarak altın hilesini çalıştırabilirsiniz.  Altın hilesi çalıştıktan sonra oyuna giriş yapın ve lobi ekranında give gold butonuna tıklayın. Give Gold butonuna tıkladığınızda artık bedava altınlarınız hesabınıza yüklenmiş olacaktır.

Bedava Zula e-pin Kod Şifreleri 2021

Popüler bir oyun olarak oynadığınız Zula oyununda karakterinizin daha güçlü ve avantajlı bir karakter olmasını sağlamak için sizlere sunulan e-pin kodlarını kullanabilirsiniz. Zula oyun içinde size silah, ZP, PA avantajları sağlayacak olan e-pin kodları için şu kodları kullanabilirsiniz.

GLSK-34KG-3SN6-S11MST53-GNT3-UYM3-22T9
NTS4-UMNZ-QTS1-AZZ9BUTT-BNG2-UGYX-WQQU
MNT7-XT71-UYME-GTFTRSSX-DYSZ-UBZV-NGR4
GGTS-98VB-NGB5-YNWWBTUU-G68K-BXX5-47AE
UW81-UYB6-GALL-BSCNX77S-FTOO-SBXX-TTKA
YMB0-MUTT-BB14-BVZXTTWX-EORR-STK7-2İ9X
OD7A-MODS-RDS7-UBF5ESWW-UETT-BZTO-98ED
TUYG-8USR-RSS4-ABKXEİL0-GNKS-TCC5-B2AX
GO18-TORR-SOXN-SZ58AZ28-8OSD-İD7X-BOZ7

Zula 2021 Hediye Kodları Nasıl Alınır?

Zula oyununda yer alan karakterinizi daha avantajlı kılacak e-pin kodlarını bulabilirsiniz. Pepsi, Yedigün veya cipslerden çıkan ve yer alan e-pin kodları çoğu zaman başka oyuncular tarafından kullanım imkanı olmağından daha avantajlı olucaktır. Yine e-pin kodlarını bulmak için farklı yöntemler tercih edebilirsiniz. Zula 2021 hediye kodları için şu yöntemleri izleyebilirsiniz.

Zula Bedava Pepsi Kapak Kodları

Pepsi içeceklerinin kapakları altında yer alan şifreleri kullanarak bedava zula şifrelerine sahip olabilirsiniz. Kapaklarda yer alan şifreleri Zula ana ekranında yer alan hediye e-pin kodu al sekmesine yazıp yolladığınızda hediyeleriniz hesaba yükleniyor.

Paycell İndirim Kuponu ile Zula Hediye Kodu

Paycell kullanarak alış veriş yaptığınızda indirim kazanabilir veya indirim yerine zula hediye kodlarını tercih edebilirsiniz. Paycell kullanıcıları için geliştirilen hediye kampanyalarından biri olan paycell indirim kodu kazanma sayesinde yapacağınız alış verişleriniz sonrasında hediye kodlar kazanabilir ve kodlarınızı oyun içinde kullanarak bedava silah veya altın alabilirsiniz.

Zula 2021 Hack Hilesi Nasıl Yapılır?

Zula 2020 hack hilesi videolu anlatım olarak sizlere sunuyoruz. Kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken videoda yer alan hack hile dosyalarını indirmek veya doğrudan internet sitelerinde aktif olarak çalışan hile dosyalarını kullanmaktır.

Yer alan hack hilesini kullanabilmek için sizlere sunmuş olduğumuz ID ve şifreyi kullanmalısınız. Id: ludacriskill, Şifre: wowzulaxx0205 ile hileye giriş yapabilirsiniz. Bu aşamadan sonra hile dosyasına çarınızın kullanıcı adını girmeniz yeterli oluyor. Artık hesabınız aktif olarak bir hack hilesine sahip. Bu aşamadan sonra istediğiniz hileleri kullanabilir ve oyun içinde karakterinizin daha avantajlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Bedava Zula Hesap Çarları 2021

Zula oynayan biri olarak güçlü ve ücretsiz hesaba sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken oyun sitelerinden ve oyun forumlarında gezinmek, zula oyuncularının yedek hesaplarını ücretsiz olarak verdikleri sayfalara üye olmak. Bu yöntem dışında bir çok youtube videolu anlatım olarak ücretsiz olarak zula hesabı yer alıyor. Zula oyuncularının kullanması için açılmış ve geliştirilmiş olan bu hesapları kullanarak daha güçlü bir çara sahip olabiliyorsunuz.

Bu videolarda hem bedava zula hesaplarına ulaşabilir hem de zula hile kodları, hack hileleri gibi farklı hilelerden yararlanabilirsiniz. Bu videoda zula oyunu çarları hakkında ve çarı güçlü hale getirecek özellikler hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Paylaştığımız bazı zula bedava çarlar 2021 yılında şunlardır;

Zula Bedava ÇarlarHesap Şifresi
snerle3141y5qb]g
kamavuazw1e62
ramus311kfcq8-
marcos191m~7F
ramos1042+Q53cZ]ZcNic
kemitaslimyiRRvg
patora30E#jNWX
kralzulaci=MYZ-K
silahlarkonussunm-LyLs
abroman61Fxx}}89.
istanbulatis2w7qzI
kemal17sb_WamE.
yildirimbeyazit1987W5)E
hayalürünleri^W2+2ld2
pedrettekamn$OA5]sAf
neyis09x%OAv
fikretci9YahyVp
yakalanmaz13%i3B6h
kayanyildiz+G{R,r3
kamuter123P,D3k
hakanyildiz9KzTN%0Q

Zula Mobile Para Hilesi Nedir?

Zula oyununu masa üstü bilgisayar yerine mobile olarak cep telefonlarından oynamak isteyenler için geliştirilmiş bir hile olan zula mobile para hilesi sayesinde oyun içinde karakterinizi güçlü hale getirecek silah ve aksesuarları satın alabiliyorsunuz. Mobil para hilesi kullanmadan çarınızın güçlü hale gelmesi çok uzun sürelere yayılacağı için hile kullanmak size avantaj sağlayacaktır.

Cep telefonunuza indirdiğiniz hile dosyasını çalıştırdıktan sonra mobile para için give Money sekmesine tıklamanız yeterli oluyor. Bu işlem sonrasında hesabınızda mobil para rakamının yükseldiğini göreceksiniz. Belirli katsayılarda verilen mobil para hilesi ile istediğiniz silahlara ve aksesuarlara sahip oluyorsunuz.

Çok keyifli bir oyun olan ve gerçekliği ile dünya genelinde çok yaygın olarak oynanan Zula oyunu için hile kodları, e pin kodları, zula hesapları gibi oyun içinde size avantaj sağlayacak ve sizi güçlendirecek tüm hileler için sizlere sunmuş olduğumuz hile kodlarını kullanabilir, hack dosyalarından faydalanabilirsiniz. Dilerseniz mobil para hilesi kullanarak cep telefonu aracılığı ile oyununuzu oynayabilirsiniz.

Benzer Konular

380 Kişi Katıldı

  1. DC yok Instagram : os_man.durak (burayı yazma ýârdîm ədərsen šəvinirim qardaşım

 1. Abi SOXN-SZ58-İD7X-BOZ7 Şifresini verirmisin abi arkadaşlar yalan söylediğimi söylüyor Verde utansinlar

 2. FX3B-WY9M-PGMA-DAUT bu epin’in şifresini cem.orak2003@gmail.com mailime ulaştırırsanız sevinirim veya başka bir epini ulaştırırsanız sevinirim… İyi günler , E-pini beklemekteyim….

  1. FX3B-WY9M-PGMA-DAUT abi bunu sifresini verir misin lütfen 🙂 arkadaşlarım dalga geçiyor 🙂

 3. X77S – FTOO – SBXX – TTKA
  TTWX – EORR – STK7 – 2İ9X
  ESWW – UETT – BZTO – 98ED
  EİL0 – GNKS – TCC5 – B2AX
  AZ28 – 8OSD – İD7X – BOZ7 şifreleri nelerdir

 4. BUTT – BNG2 – UGYX – WQQU abi nolur atarsan sana dua atcem yalvarırım at atarsan ne istersen olur inş

 5. RSSX – DYSZ – UBZV – NGR4 ABİ BUNUN ŞİFRESİNİ VERİRMİSİN NOLUR ABİ COK İHTİYACIM VAR.

 6. OD7A – MODS – RDS7 – UBF5 şifresini istiyorum instagram:oguzhanbydr61 yazabilirsiniz

 7. OD7A – MODS – RDS7 – UBF5 abi ban bun şifresin ver sen bana lütfen kral

 8. AZ28 – 8OSD – İD7X – BOZ7 SA ABİ BU EPİNİN ŞİFRESİNİ VERİRMİSN ÇOK İHTİYACIM VAR VERİRSEN ÇOK SEVİNİRİM

 9. ABİ BEN YAPTIM AMA EPİNLER DOLMUŞ BANA YAPARSAN VEYA DİĞER ARKADAŞALAR ŞU INSTAGRAMA 1 TANE ATARMISINIZ minaaass1 NOLUR ATIN

  1. TUYG – 8USR – RSS4 – ABKX bunun şifresini alabilrmiyim lütfen admin bey gmail:toprakguven0@gmail.com

 10. AZ28 – 8OSD – İD7X – BOZ7 yakişikli abim bunun e pin şifresini atarmisin lütfen seviliyosun

 11. SELAMIN ALEYKÜM HAYIRLI AKŞAMLAR BEN İLK KEZ DENİCEM NASIL OLUR BİLMİYORUM TTWX – EORR – STK7 – 2İ9X. BUNU BÖYLE YAZIP ŞİFRE İSTİCEZ HERALDE İNSAGRAM; Umutb_1 e posta ; umutb9184@gmail.com

 12. ESWW – UETT – BZTO – 98ED bu kullanılıyosa başka e pin ve şifresi atrarsanız çok sevinirim ve dua ederim

 13. Abi ben Samet az önce sizden zula altını istemiştim .
  Abi benim zula altınına çok ihtiyacım var nolur banada gönderin.
  Neredeyse hesabımın içinde hiç birşey yok .
  Nolur banada za verin.

 14. abi e postama yada istegramıma atabilirmisin herkesle payşastım siteyi istegram:mehmet_selim_ertas e posta:cahideertas23@gmail.com

 15. siz çok iyisinzi cömertsiniz kibarsınız sizin kadar iyi insan görmedim nolurr banada e pin verin

 16. çok teşekkür ederiz helal be size nolur bana da verin e postama yazın nolur şifreli olsun

 17. SOXN – SZ58

  Bunun şifresini.verirmisin abi
  Aşağıda e postamı bırakıyorum 🙂

 18. ESWW – UETT – BZTO – 98ED
  şifresini verirmisiniz lütfen eppostama atarsanız çok mutlu olurum iyi günler diliyorum

 19. TTWX – EORR – STK7 – 2İ9X
  ESWW – UETT – BZTO – 98ED
  EİL0 – GNKS – TCC5 – B2AX
  AZ28 – 8OSD – İD7X – BOZ7 abi birinin şifresini atarmısın çok lazım ismim gmaillim ona atarsan sevinirmm- şimdiden teşekkür ederim saygılar

 20. K3WP-5U55-JT52-JA27 ABI LUTFEN BUNUN ŞIFESINI VERIR MISINIZ? E-POSTAMA ATABILIRSINIZ E-POSTAMI BIRAKTIM…ÇOK IHTIYACIM VAR😆😆😆

 21. AZ28 – 8OSD – İD7X – BOZ7 Abi kod bu inşallah verirsiniz kodu abi sizi seviyorum bide kodun şifresi ne

 22. kolay gelsin acaba rica etsem şu epin kodunun şifresini verebilirmisiniz BTUU – G68K – BXX5 – 47AE

 23. Abi bana YMB0 – MUTT – BB14 – BVZX rica etsem bunu verirmisin olmassa abi kafana göre bi tanede kafana göre verirsen çok mutlu olurum

 24. BTUU – G68K – BXX5 – 47AE bunun şifresini alabilirmiyim gerçekten çok ihtiyacım var zula pass almayı çok istiyorumm !!

  1. BTUU – G68K – BXX5 – 47AE ESWW – UETT – BZTO – 98ED
   biri arkadasimin biri benim

 25. BTUU – G68K – BXX5 – 47AE abicim bunun sifresini atarmısın para yatıramıyorum lütfeeen

 26. X77S – FTOO – SBXX – TTKA bu kodun şifresini gönderirmisin abi hiç za yuklemedim ben lütfen abi

 27. abi bunun şifresini verir misin çünkü ben oyuna para yatıramıyom annem ve babam izin vermiyor oyuna para yatırmayı o yüzden bana kimsenin kullanmadığı bir tana e pin ve onun şifresini verebilir misin ?

 28. s.a abi bana GLSK – 34KG – 3SN6 – S11M şifresini atarmısın instadan yada burdan
  insta;kerpo_derlerr36
  EGER ATARSAN ÇOK SEVİNİRİM :)))

 29. BTUU – G68K – BXX5 – 47AE
  Abi yny sifresini gonderebilirmisin
  Şimdiden tesekkurler

 30. BANA BÜTÜN KSALARDAN 100 TANE LAZIM BÜTÜN SİLAHLARDAN SINIRSIN İKİLİ BONBA SINIRSIZ MATERYALARIM ÇOK OLCAK BÜTÜN DESTELER DEN 100 TANE BİDE GLOK18 SINIRSIZ

 31. abi bana bi 10.000 za atarmısın oyuna yatiracak param yok okul haftalığım anca bana yetiyo oyuna girerkenki adım ahmetsabrivatantr oyun içi adım *sabri*tr ne olur lütfen at

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu