Beleş İnternet Nasıl Yapılır? 2020

Tüm operatörlerin interneti doya doya kullanmalarına sağlayan bazı kampanyalar beleş internet turkcell, vodafone, türk telekom kullanıcılarına bedava internet verebilmek için yine bazı çalışma ve yeniliklere koyulmuşlardır.

Salla Kazan uygulaması ile her hafta hediyeleri rahatlıkla elde edebilirsiniz.

Beleş İnternet Kazanma Yolları Nedir?

Bununla birlikte Arkadaşını getir hediyeni götür kampanyaları mevcuttur. Sadece yapmanız gereken Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom resmi internet sitelerine girip kampanya ve seçeneklere göz atmanız yeterli olacaktır.

Aynı zamanda hattınızın indirmeni istediği uygulamaları da telefonunuza indirerek hediyeleri alabilirsiniz. Buna mukabil Telefon Hattınıza belirli seviyelerde Tl yülediğiniz anda da ayrıca beleş internet kullanımızın hattınıza tanımlanacaktır.

Beleş İnternet Yapma Hilesi Nedir?

Operatörlerinizin sunmuş olduğu bedava internet hediyelerinin keyfini beleş sürebilirsiniz. Turkcell operatörü hattına sahip olan kuleanıcılar telefonlarına Turcell uygulamasını indirebiliyor.

Bu uygulama üzerinde ki menüleri ve bilgilendirmeleri her hafta başından itibaren takip eden aktif kullanıcılar bir çok bedava interneti cep telefonlarına rahatlıkla yüklenmesini sağlayıp oyun, sosyal medya, eğlence, haber siteleri gibi yerlerde rahatlıkla bedava internet keyfini yaşayarak dolaşabiliyorlar.

Turkcell Beleş İnternet 2020 Kazanma Kampanyaları Nedir?

Yine bunun yanında BİP uygulaması da internet kazanabileceğiniz uygulamalar arasında yer alıyor. Tüm bunları yaparak rahat bir şekilde Turkcell bedava internet kazanabilir ve gönül rahatlığıyla harcayabilirsiniz. Hattın tuttuğunuz takıma özel olarak da uygulamaları olabilir.

Örneğin bir GS, BJK, FB taraftarı olarak, taraftarlarına uygulanan ayrıcalıklardan yararlanabilir ve bedava internetleri kullanabilirsiniz.

Bu sayede hem takımınıza destek olmuş olursunuz hem de beleş internet kazanırsınız.

Vodafone Beleş İnternet 2020 Yapma Hilesi Nedir?

Yine Vodafone deki yanımda uygulamasının “Bana Ne var” menü seçeneğine girerek her hafta çarkı çevirebilir değerli internetler ve sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Siz de eğer bir Vodafone kullanıcısı iseniz hattın sizden istediklerini yaparak bedava internet elde edebilirsiniz.

Vodafone Beleş İnternet Paketi Kazanma

Operatörünüzün internet sitesinde, vadafone yanımda uygulamasında tanımlı menülerden sözü edilen konuları basitçe birkaç tık ile çıkacak menü sayesinde seçtiğiniz takdirde rahatlıkla bedava internet ödülleri kazanabilirsiniz.

Beleş İnternet Mutluluğu Yaşatan Tüm Operatörlerimiz (Türkcel, Vodafone, Türk Telekom)

Bunlardan bir kaçı Vodafone yanımda uygulamasını kullanmak ya da Vodafone yanımda uygulamasına arkadaş davet etmek olabilir.

Türk Telekom Beleş İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? 2020

Bunun yanında belirlenen Ek Paket Al seceneğindeki ek paketlerden TL karşılığında alıp telefonunuza yüklediğiniz anda hediye internetiniz telefonunuza tanımlanacaktır.

Örneğin bir hafta geçerli 5 B interneti 25 TL karşılığında telefonunuza yüleyiniz, hediye bir hafta geçerli 2 Gb internet de ilave olarak tanımlansın.

Yine ülkemizde çok büyük üye ve abone sayısı potensiyeline sahip Türk Telekom ve Turkcell firmaları da bedava internet kazan uygulamalarını sıkca kullanıcılarına sunmaktadır.

Sil süper bedava beleş internet kampanyalarını kaçırmamanız için aşağıdan yorum yaparak isteyebilirsiniz.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu