Bimcell Ramazan Hediyesi 2020 Sahur Paket Kampanyaları

Her yıl olduğu gibi bu sene de Ramazan ayında çeşitli hediyeleri ile adından söz ettiren Bimcell müşterilerinin 2020 yılında mobil hatları üzerinde çeşitli hediyeler kazanabilme şansı vardır. Kullanılan mobil telefonlar üzerinden yapılabilecek olan birkaç adım ile beraber Ramazan ayına özel olarak kullanılabilecek hediye internet paketleri sizleri oldukça mutlu edecektir.

Evde bulunulan bu süreçte internetin daha çok ihtiyaç olduğu düşünülerek hazırlanmış olan çeşitli kampanyaları ile BİMcell müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Ramazan ayı kapsamında 2020 yılı BİMcell Ramazan hediye paketleri nelerdir? Bu paketlerin içeriğinde neler yer alır? Bu paketleri yapabilmek, hediyeleri kazanabilmek için ne yapmak gerekir? soruların cevaplarını inceleyeceğiz.

Bimcell Ramazan 1 GB Hediyesi Nasıl Yapılır?

Ramazan ayı kapsamında Bimcell müşterilerinin bugünleri daha iyi bir şekilde geçirebilmelerini sağlayacak olan internet kampanyası ile Ramazan’a merhaba demiştir. Bu zor günleri Bimcell müşterilerine daha rahat geçirmeyi amaçlamış olan BİMcell Ramazan ayında kullanıcılarına özel olarak 1 GB hediye internet sunmaktadır.

Ramazan ayının 2020 yılı başlangıç tarihi olan 24 Nisan’dan itibaren aktif olarak kullanılabilecek olan BİMcell Ramazan 1 GB hediye paketine bütün Ramazan ayı boyunca kullanılabilme imkanı sunulmaktadır. Ramazan ayı içerisinde herhangi bir zaman diliminde yapıldığında süresi başlayacak ve kullanımı aktif hale gelecektir.

Bimcell’in Ramazan hediyesi paketinden faydalanabilmek için yapılması gereken adımlar şunlardır.

  • Bimcell paketimizin adı hediye 1 GB olduğu için SMS aracılığı ile bunu bildirmek gerekmektedir. Büyük harflerle Hediye 1 GB yazdıktan sonra numara kısmına 5555 yazılarak kısa mesaj olarak gönder tuşuna basmanız gerekiyor.
  • Bunu yaptıktan sonra birkaç dakika içerisinde size geri cevap gelecektir ve gelen bu cevap da sizlere Ramazan ayı bitene kadar kullanabileceğiniz 1 Gb’lık mobile internetinizin hattınıza tanımlandığı söylenecektir.

Siz de bence Bimcell’in Ramazan ayı için yapmış olduğu bu avantajlardan faydalanabilmek için ya müşterisi olun ya da bu fırsatı değerlendirmeyi unutmayın.

Bimcell Ramazan Paketleri Nedir ?

2020 yılı BİMcell Ramazan ayı içerisinde kullanılabilecek olan paketler şu şekildedir İMcell kullanıcılarına özel olarak faydalanabilecekleri birden çok farklı paket sunulmuştur Bunlardan biri sahurda kullanılmak üzere kişilerin 1 aylık kullanabilecekleri 10 GB’lık bedava internet hediye paketidir bunun için 25 TL ve üzeri bir yükleme yapması gerekmektedir.

BİMcell kullanıcılarına özel olarak Ramazan’a içindesin de aktif olarak değerlendirebilecekleri 1 GB hediye internet paketini sunmuştur.

Bimcell’in sahur kampanyası dahilinde yapılacak olan 25 TL’lik yüklemelerin hemen ardından hediye olarak tüm BİMcell’lilere 500 SMS veya bnu tercih etmediklerini de 1 GB hediye internet sunmaktadırlar.

Eğer yüklenecek olan bu asgari tutar 40 TL ve üzeri bir miktarı bulursa kişi tüm bu hediyelere ek olarak 4 GB hediye internet kazanmış olacaktır. Bunun dışında Ayrıca 500 SMS de verilmektedir.

Bimcell Sahur Bedava İnternet 2020

BİMcell aboneleri olarak ya da ilk defa BİMcell’e geçiş yaptıktan sonra hattınıza yükleyeceğiniz 25 ve 40 TL ve üzeri herhangi bir yüklemede ücretsiz olarak Sahura Özel bedava 10 GB internet paketi kazanabilmektesiniz.

2020 yılında bedava internet kazanabilmenin yolu bu kadar kolaydı. Ramazan ayı içerisinde kullanabileceğiniz sahur 10 GB bedava internet paketinizi değerlendirmeyi unutmayın

Bimcell Sahur 10 GB Nasıl Yapılır?

BİMcell kullanıcılarının Ramazan ayı boyunca 24 Nisan’da başlamış olan süreçten itibaren 23 Mayıs 2020 tarihine kadar kullanabilecekleri sadece sahurda 10 GB hediye internet paketini yapabilmenin adımları şu şekildedir:

  • Öncelikle kişi telefonuyla 25 TL ve üzeri 1 kontör yüklemesi yapmak zorundadır. 
  • Bunun ardından telefonunun mesaj kısmına geçilmelidir.
  • Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile Sahur 2020 yazdıktan sonra 5555 numarası tuşlanır ve gönder tuşuna basılır.
  • Gidecek olan SMS’nin hemen ardından yaklaşık birkaç dakika sonra bir onay SMS’i gelecektir.
  • Bu SMS içerisinde 10 GB’lık bedava internetinizin hattınıza tanınmış olduğunu söyleyecektir.

Bu yazı geldikten hemen sonra hakkınızdaki bedava internetlerinizi kullanabilmektesiniz.

Mevcut bulunan ve üzerinden işlem yapmış olduğunuz hat için Ramazan ayı boyunca sadece bir kereliğine bu işlemi yapabilmektesiniz ve yapılan bu işlemden sonra belirtilen tarih aşıldığında telefonunuzda hala internet paketi bitmemiş olsa bile iptal edilecektir.

Ramazan sonuna kadar bu internetlerin kullanılması gerekir. Kampanya bu şekilde ilerlemektedir.

Bimcell Sahur Kampanyası 2020 Neler Var ?

BİMcell kullanıcılarının oldukça hoşuna gidecek bir kampanya ile tekrar birlikteyiz. Ramazan ayı boyunca sadece sahur zamanlarında kullanılabilecek ve bedava internetin tadını doya doya çıkarabileceğiniz Bimcell sahur kampanyası 2020 mevcuttur.

2020 yılının nisan ayı itibari ile başlamış olan bu kampanya Ramazan bitimine kadar geçerlidir.

Bimcell’in kendi kullanıcılarına özel olarak yapmış olduğu bu kampanyaya değerlendirebilir. Siz de sadece sahur saatleri arasında geçerli olacak olan bedava internete tadını çıkarabilirsiniz.

BİMcell sahur saatleri kapsamında gece 2 ve sabah 6 saatleri arasında denk gelecek olan kısımda hediye olarak 10 GB internet kazanma şansı sunmaktadır. 

Bunun için yapmanız gerekenler; 

  • Telefonunuzun mesaj kısmına büyük harflerle sahur 2020 yazdıktan sonra 5555 numarasına mesajı göndermeniz gerekiyor.
  • BİMcell kullanıcıları için bunu da bir şarta bağlayarak vermektedir. Kişi mevcut olarak kullandığı telefonuna en az 25 TL tutarında kontör yüklemesi gerekmektedir. Bu yüklemeyi yaptıktan sonra yukarıdaki adımları gerçekleştirerek bedava internet paketine ulaşabilir.

Şu anda ilk defa BİMcell kullanıcısı olacaksınız da geçtiğiniz anda bu ramazan paketi fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Bimcell Sahur Paketi 2020 Paketleri Nedir?   

BİMcell aylık 1 GB Ramazan ayı boyunca kullanılabilecek olan hediye internet paketi   

BİMcell aboneleri tek seferde 40 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında aylık olarak 5 GB internet + 500 SMS hediye internet paketi

Tek seferde 25 TL ve üzeri kart yüklemelerine aylık 5 GB hediye internet ve 500 SMS hediye olarak sunulmaktadır.

Ramazan ayı içerisinde yüklenecek olan bu 25 TL yükleme hemen ardından sahurda kullanılabilecek olan 10 GB hediye sahur paketi       

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu