Bimcell Hat Fiyatları 2020 Kampanya Paketleri Nedir?

Bimcell de diğer şirketler gibi müşterisine birçok avantaj sunan GSM şirketlerinden bir tanesidir. Bimcell sim kart sahibi olabilmek için;

  • TC Kimlik Fotokopisi ve
  • BİM mağazalarından alınarak doldurulacak bir form yeterlidir. 

Bimcell Yeni Hat Kampanyası Nedir?

Bimcell yeni hat alabilmek için öncelikle BİM mağazalarından size en yakın olana gitmeniz gerekmektedir. Sim kart değişiklikleri için herhangi bir ücret ödenmemektedir. Sadece hatta TL yüklemek için ücret ödenmektedir. Bu da bim mağazalarından yapılabilmektedir.

Ayrıca bimcell müşteri temsilcisi numarası olan 444 4 551 numarası ile ya da bimcell.com.tr internet sitesinden kredi kartı bilgileriniz ile TL yükleme imkanını bulunmaktadır. Bimcell için bakiye öğrenmek sebebi ile şu işlemi gerçekleştirmeni gerekmektedir.

  • *123# tuşlarına basarak ardından arama tuşuna basmalısınız. Böylece telefonunuzun ekranında ne kadar bakiyeniz kaldığı bilgisi görünecektir. 
  • Bimcell ile ne kadar TL miktarınız olduğunu öğrenmek için ayrıca 9333’ü aramanız gerekmektedir. Burada sesli anons sistemi ile hattınızda ne kadar TL olduğu bilgisi size ulaşacaktır. 

Bimcell Bedava İnternet Paketi

Sosyal medyanın yaygınlaşması ile günümüzde telefonlar ile en çok internet kullanımı yapılmaktadır. Bu nedenle de tarife seçerken en çok internet hediyeleri göz önüne alınarak tercihler gerçekleştirmektedir. Bimcell ile internet hediye fırsatları şu şekildedir.

4,5 G uygulamasına sim kartını taşıyan her müşteriye 1 haftalık kullanım için 30 GB yurtiçi internet kullanım hakkı hediye edilmektedir.

Bimcell sim kartına tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapan her müşteriye 1 GB internet hediye edilmektedir.

Bimcell Paket Tarifeleri

Bimcell hattını yeni alanlara ise 6 GB cebten internet fırsatı verilmektedir. Bu haktan yararlanmak için hattınız aktif olması gerekmektedir. Hattınız aktif olduktan sonra BIMCELL BONUS yazarak 4551’e kısa mesaj gönderirseniz bu hediye hattınıza yüklenecektir.

Bimcell’in birbirinden uygun birçok paket tarifesi bulunmaktadır. Bu tarifeler şu şekilde sıralanmaktadır.

Dost 2 GB Paket Tarifesi

Dost 2 GB paket tarifesi ile 2 GB internetin yanı sıra her yönde 600 kısa mesaj da verilmektedir. Bimcell’liler ile sınırsız konuşma hakkı vardır. Bu paketin kullanım bedeli ise 19 TL olmaktadır. Pakete katılabilmek için DOST 2GB yazarak 4551’e kısa mesaj göndermek gerekmektedir.

Dost 5 GB Paket Tarifesi

Dost 5 GB paket tarifesi ile 5 GB internetin yanı sıra her yönde 7500 kısa mesaj da verilmektedir. Bimcell’liler ile sınırsız konuşma hakkı vardır. Bu paketin kullanım bedeli ise 29 TL olmaktadır. Pakete katılabilmek için DOST 5GB yazarak 4551’e kısa mesaj göndermek gerekmektedir.

Dost 10 GB Paket Tarifesi

Dost 10 GB paket tarifesi ile 10 GB internetin yanı sıra her yönde 1000 kısa mesaj da verilmektedir. Bimcell’liler ile sınırsız konuşma hakkı vardır. Bu paketin kullanım bedeli ise 39 TL olmaktadır. Pakete katılabilmek için DOST 10GB yazarak 4551’e kısa mesaj göndermek gerekmektedir.

Benzer Konular

3 Kişi Katıldı

  1. Hattım kapanmış corovirüs dolayısıyla 1/11/2019 tarihinden 4/8/2020 kadar Almanya’daydım hattımı kullanmak için ne yapmam lazım 5538776773 hat yardımcı olabilir misiniz hayı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu