Bol internetli Türk Telekom Mavi X Large 12 GB Tarifesi

Türk Telekom 2020 yılında çeşitli cazip ve uygun tarifeleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Türk Telekom müşterisi olan abonelere özel olarak tasarlanmış faturalı ve faturasız Türk Telekom paketlerinden faydalanabilmek için Türk Telekom’a gelerek üye olmanız gerekir. Türk Telekom abonesi olmayan kişilerin Türk Telekom’a geçiş yaparak paket haklarından hak elde edebilmeleri mümkündür.

Türk Telekom Mavi X Large 12 GB paketi kampanyası ile beraber daha fazla internet kullanabilme hakkına sahip olan gençler Selfy tarifeleri ile daha çok avantaj elde etmiş olmaktadırlar.

Türk Telekom Mavi X Large 12 GB Paketi

Özellikle gençler tarife seçerlerken o ay içerisinde kullanmış oldukları internet, sms yada dakika harcamalarına göz önünde bulundurarak tarife seçiminde bulunmalıdırlar.

Çok fazla konuşan ve konuşarak iş yapan kişilerin dakikayı daha bol bir şekilde alabilecekleri kampanya tercih etmeleri gerekmektedir. Bunun dışında internette çok fazla vakit geçiren kişinin ise hem sosyal medya paketi hem internet paketi bol bir şekilde kullanma avantajı sunan paketleri tercih etmelidir.

Türk Telekom Mavi X Large 12 GB tarifesi kapsamında içinde bulundurduğu 12 GB internetin sayesinde aylık olarak cepten kullanabileceğiniz 12 GB internet hattınıza tanımlanmış olmaktadır.

Türk Telekom Mavi X Large 12 GB paketini sadece faturasız hat üzerinden faturalı hatta geçiş yapan abonelere özel olarak hazırlanmış bir pakettir.

Mavi X Large 12 GB Tarifesi Paketi Ücreti Ne Kadardır?

  • Mavi X Large 12 GB tarifesi içerisinde 12 aylık taahhüt sözünüzün üzerine ücret olarak 57 TL ödemeniz gerekmektedir.
  • 12 ay boyunca taahhüt sözü vermeyen kişilerin aylık olarak ödemesi gereken paket tutarı 67 TL’dir.
  • Türk Telekom’u takip ederek çeşitli paket avantajları hakkında güncel olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Türk Telekom Mavi X Large 12 GB Tarifesi Faturalı ve Faturasız Hat Yardımı

Türk Telekom’un sunmuş olduğu Mavi X Large 12 GB tarifesi kapsamında kişinin faturalı mı faturasız mı hatta sahip olup olmadığı önemlidir.

Faturalı hatta sahip olan kişilerin ancak bu paketten faydalanabilecekleri unutulmamalıdır.

Eğer faturasız bir hat kullanıcısı iseniz en yakın zamanda Türk Telekom’un müşteri merkezlerini ziyaret ederek ya da müşteri hizmetlerini arayarak faturalı hatta geçiş noktasında yardım alabilmektesiniz.

Faturalı hatta geçiş yaptığınızda kısa sürede yapacağımız Mavi X Large tarifesi telefonunuza tanımlanacaktır. Tanımlanma mesajının gelmesinin ardından rahatlıkla paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mavi X Large 12 GB Paketi İçerisinde Neler Bulunur?

Mavi X Large 12 GB tarifesi Türk Telekom aylık olarak 12 GB internet, 750 dakika her yöne konuşabilme hakkı, 5000 dakika yine her yöne mesajlaşma hakkı sunmaktadır.

Mavi X Large 12 GB Paketi Aşım Ücretlendirilmesi

Türk Telekom’un gençlere sunmuş olduğu Mavi X Large paketi 12 GB’lık tarifesi ile oldukça geniş bir paket hacmine sahip Türk Telekom paket fırsatlarından birisidir. Paketin ay içerisinde yetmeyip aşılması durumunda 250 MB 69 TL olacak şekilde aşım ücreti bedeli ödenmesi gerekmektedir.

Türk Telekom Mavi X Large 12 GB Tarifesi Nasıl Yapılabilir?

Türk Telekom’un sunmuş olduğu cazip fırsatlardan yararlanmak isteyenler en yakında bulunan Türk Telekom cep merkezlerine gelebilir, telefon üzerinden Türk Telekom’un müşteri hizmetlerini arayarak bilgi sahibi olabilirler.

Türk Telekom’un kaliteli altyapısı ile oluşturmuş olduğu yanımda uygulaması içerisinden hesabınıza giriş yaparak size uygun olan paket tarifelerini ve ek paket tarifelerine rahatlıkla görebilirsiniz. 

Sürekli olarak güncellenen ve aylık yenilikler ve duyuruların tek tek işlendiği Türk Telekom’un internet sitesi üzerinden tüm paketlere ve paketlerin özelliklerine erişebilirsiniz.

Türk Telekom Mavi X Large 12 GB Tarifesini telefona yapabilmek için Türk Telekom mağazalarında giderek yardım alabilir ya da telefonla arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Öncelikle ilk defa faturasız bir hatta sahipken faturalı hatta geçiş yapacak olan kişinin cep merkezlerine giderek kaydını yaptırması gerekir.

Burada önemli olan faturalı pakete geçildiği için her ay düzenli olarak ödemelerin yapılması gerektiğidir.

Türk Telekom Mavi X Large 12 GB Tarifesi Ek Avantajları Nelerdir?

Türk Telekom Mavi X Large 12 GB paketinin avantajlarından birisi kendi içerisinde tasarlanmış olan e-dergi adı verilen uygulamanın ücretsiz ve sınırsız olarak kullanılabilmesi dir.

Türk Telekom’un telefon uygulamasına ücretsiz olarak internet hakkı dışından kullanım ücreti ödemeden erişim hakkı elde edebilmektesiniz.

Türk Telekom’un çoğu paketi genellikle gençlere yönelik olarak tasarlanmıştır. Türk Telekom’un kendi içerisindeki uygulamaları kullanarak elde edebileceğiniz bedava internet paketini yanı sıra faturalı ve faturasız hatlara özel olarak verilmiş olan belirli avantajlar da bulunur.

Bazen Türk Telekom’un mobil uygulaması üzerinden yapacağınız işlemler sonucunda elde edebileceğiniz bedava internet, dakika ya da sms hakları sizin için büyük avantaj olmaktadır.

Bunun için yapmanız gereken öncelikle kısa bir araştırma yapmanızdır. Yapılan araştırmanın başlangıcı faturalı-faturasız hatlar üzerine özel olarak belirtilmiş olan, fırsat paketlerini değerlendirmektir.

Genellikle 3’lü paketlerin ön planda tutulduğu şu günlerde özellikle gençlerin interneti bol kullandıkları düşünüldüğünde paket içerikleri bol internet seçenekleri barındıran paketlerden oluşmaktadır.

Sizde kısa sürede Türk Telekom mağazalarında gelerek veya Türk Telekom müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek Türk Telekom’un sunmuş olduğu çeşitli cazip paket fırsatlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu