Coca Cola, Pepsi, Yedigün ve Fanta Bedava İnternet Kampanyası

Coca-Cola bedava internet kampanyası DAHA DAHA üzerinden üyelik gerçekleştirerek coca-cola orijinal tat 330 ml ve coca-cola şekersiz 330 ml açma halkalarında bulunan 8 haneli kodu “daha cüzdan” kısmından girerek 250 mb veya 1 gb internet kazanabilirsiniz. İnternet hediyesi kullanım süresi 24 saattir ve günlük 1 kere kazanma hakkı bulunmaktadır.

Coca-Cola Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Coca-Cola bedava internet kampanyasının geçerlilik süresi 20 Ocak 2020 saat 00.01 ile 31 Mayıs 2020 saat 23.59 tarihleri arasındadır. Coca-Cola bedava internet kampanyasından yararlanmak için 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir.

Fanta Bedava İnternet Kampanyası 2020

Fanta portakal 330 ml’lik açma halkalarının üzerinde yer alan 8 haneli kod ile 250 mb ve 1 gb arası kazanılan hediye internet kampanyasıdır.

  • Fanta bedava internet 24 saat geçerli olmaktadır.
  • Sorulara cevap vermeniz gerekmektedir.
  • Üyelik kaydı sms ile teyit edildikten sonra aktif olarak üyelik başlamaktadır.
  • Her kod için 1 çekiliş hakkı elde edilir.
  • Çekiliş sonucunda kazanan 1000 kişiye Vodafone tarafından 6 ay süresince hediye olarak 1 gb internet verilir.

Yedigün Bedava İnternet Kodu Nedir?

Yedigün bedava internet kodu yedigün ürünlerden birinin kapağı içerisinde yer alan kodun KazandıRio uygulamasına girilmesi sonucu elde edilen 100 mb ya da 250 mb bedava internet hediyesidir. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone hatları kampanya için uygundur.

Yedigün Bedava Oyun Kodları

Yedigün açma halkalarında yer alan bedava oyun kodları 25.000 hediye puanı kazandırıyor. Yedigün’ün anlaşmalı olduğu Çanak Okey Plus, 101 Plus, Okey Plus, Tavla Plus gibi oyunları oynayabilirsiniz.

Yedigün ürünlerinden çıkan bedava oyun kodları oynayacağınız oyunun mobil uygulamasında 10 şifre kullanım hakkı sağlamaktadır. Kodlar sürekli güncellenir ve her defasında 1 kez kullanılmaktadır.

Yedigün Wolfteam ve 101 Okey Plus Kodları

Yedigün Wolfteam Kodları; 250 ml ve 330 ml yedigün kutu ürünlerinin açma halkalarında yer alıyor. Ayrıca 1 lt pet ürünlerinin gümüş renkli ve yeşil renkli kapaklarında Wolfteam kodları ile 150 Joypara kazanırsınız.

  • Wolfteam kodları www.joypara.com üzerinden kullanabilirsiniz.
  • Her 10, 20 ve 30. Kod kullanımı sonrasında Wolfteam’ den yedigün kutusu kazanma şansı elde ediliyor.

Yedigün 101 Okey Plus Kodları; 250 ml, 330 ml açma halkalarının altında ve 1 litrelik yedigün gümüş kapaklarının içinde yer almaktadır. Kodlar tek kullanımlıktır ve boş çıkma ihtimali yoktur.

Pepsi Bedava İnternet Kampanyası

Pepsi bedava internet kampanyası pepsi 330 ml açma halkalarının altındaki 8 ya da 10 haneli şifreyi www.pepsi.com.tr internet adresine girerek günlük 250 mb, 1 gb ya da 2 gb internet kazanmayı sağlıyor.

Ayrıca Türkiye’nin bütün illerinde yer alan Türk Telekom wifi noktalarında geçerli 30 dakika süreli bedava internet kampanyasına katılmak içim pepsi 330 ml açma halkalarında yer alan şifreyi almanız yeterlidir.

Türk Telekom wifi hotspot noktalarına misafir kullanıcı olarak gittiğinizde kullanıcı adı PEPSİ ve açma halkalarındaki şifreyi yazarak 30 dakikalık internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

  • Şifreden sonra size ait olan Gsm numaranızı da yazmanız gerekmektedir.
  • Şifre sadece lacivert ve siyah açma halkalı ürünlerden temin edilir.
  • Şifrenizin geçerli olup olmadığı cep telefonuna sms olarak bildirilir.

Benzer Konular

11 Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu