Wifi ile Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Ücretsiz internet sağlayabilen birçok hizmet bulunur. Bu yazı size hiçbir ödeme yapmak zorunda kalmadan bedava internet veren uygulamalardan yararlanmayı anlatacaktır. Ücretsiz WiFi kullanırken bilgilerinizi güvende tuttuğunuzdan emin olmak önemlidir. Çünkü açık bağlantı noktaları genellikle güvenli olmaz.

Bu yüzden internet bankacılığı gibi online işlemleri yaparken bunu aklınızda bulundurun. Ücretsiz internet, paradan tasarruf etmenin yaratıcı yollarını bulmak için sadece bir başlangıçtır.

InstaBridge Bedava İnternet Veriyor Mu?

InstaBridge, akıllı telefonunuz için nerede olursanız olun size Wifi şifreleri sağlayan ücretsiz bir internet uygulamasıdır. Başlangıçta daha farklı bir uygulama olarak kurulmuştu. Yalnızca sosyal medya için internet sağlıyordu. Ancak hızla daha büyük bir Wifi paylaşım şirketi olmak olarak zaman içinde değişti.

Uygulama ücretsiz Wifi ile en yakın yerleri göstermenin yanı sıra yürüyüş mesafesi ve performans gösterecektir. Uygulama ayrıca hangi ağların işe yaradığını bilir ve sizi çalışan ağlara otomatik olarak bağlar ve çalışmayanlardan uzak tutar.

Paycell ve BİP Bedava İnternet Nasıl Kazanılır? 2020

Tüm yöntemleri bir kenarda bırakarak, sadece Türkcell’in sunmuş olduğu avantajları doğru bir şekilde kullanarak bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için her TL yüklemenizden sonra kazanacağınız yüklediğiniz kadar TL’leri internete girmek için kullanabilirsiniz. Ya da BİP uygulaması üzerinden internet kazandıran servisleri kullanarak da hediye internete doyabilirsiniz.

Anında Türkcell 10GB Bedava İnternet Kazanmak için TIKLA

Kahve Dükkanlarında vb. Ücretsiz Wi-Fi Kullanabilir Misiniz?

Bu kulağa saçma gelebilir ama aslında tüm dünyada fazlasıyla yaygın olan bir yöntemdir. En yakın Starbucks’a gidin ve Wifi’lerine ücretsiz bağlanın. Bu, kahvenizi yudumlarken, arkadaşlarınızla takılırken ya da freelance çalışırken bedava internetten yararlanmak adına kolaylık sağlar.

İlçe kütüphaneleri ya da belediyelerin kitap kafeleri gibi gidebileceğiniz başka yerler de bulunur. İnternette ayrıca video izleyerek, bazı anket sitelerinde soruları yanıtlayarak veya bazı para kazanma uygulamalarını kullanarak da ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

All Free ISS Nedir?

All Free ISS, ücretsiz internet erişim hizmeti sağlayıcılarının veritabanını saklayan bir web sitesidir. Siteyi etkin bir şekilde kullanabilmek için posta kodunuzu girmeniz gerekir. Bu daha sonra bölgenizdeki tüm ücretsiz internet sağlayıcılarını karşınıza getirecektir. Ayrıca her bir ücretsiz ISS’ye puan verir, böylece bunları karşılaştırabilirsiniz.

Anında WİFİ Şifresi Nasıl Kırılır TIKLA

Komşunun Wifi İnternetine Nasıl Bağlanılır?

Bu, komşularınızla ve arkadaşlarınızla olan ilişkinize bağlıdır ama eğer onlar sorun etmiyorsa bir başkasının internetini mobilde kullanmak mümkündür. Bu kişilere Wifi şifrelerinin olup olmadığını sorabilirsiniz. Telefonlarından ya da ofis veya ev gibi yerleşik bir konumdan hotspot bağlantısını açarak sizin de ücretsiz bir şekilde internete bağlanmanıza izin verirler.

Bu kolaylık sizin için güvenli ve şifreli bir wifi ağına bağlanmak ile benzer bir işlemdir. Karşı taraf için ise telefonunun şarjını daha çabuk bitiren bir uygulama olabilir.

Telefonunuzu Hotspot Olarak Nasıl Kullanırsınız?

Telefonunuzu bir hotspot olarak kullanmak, esasen onu bir mobil yönlendirici olarak kullanmaktır. Hotspot özelliğini açabilir ve yakındaki diğer cihazların bağlanması için kullanabilirsiniz. Bunu kullanırsanız, telefonunuzda mevcut olan verileri kullanıyor olacaksınız. Ayrıca sadece sizin seçtiğiniz kişilerin internete bağlanabilmesi için bir güvenli wifi parolası oluşturabilirsiniz.

Diğer Bedava İnternet Kampanyaları için TIKLA

Bu sayede parolayı bilmeyenler hotspot bağlantısını gerçekleştiremeyeceklerdir. Dilediğiniz zaman hotspot özelliğini kapatarak karşı tarafın bağlantısını kesebilirsiniz.

Bu yöntemi kullanarak mobil cihazınızın şarjını hızlı tüketeceğinizi de unutmamalısınız.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu