Turkcell Hediye İnternet Yollama 2020

Turkcell de Bedava internet kampanyaları dahilinde harika çalışmalar yaparak kullanıcılarını mutlu etmeyi hedefliyor ve çoğu zaman da bunu kolaylıkla başarıyor. En yeni Turkcell hediye internet kampanyaları için gerekli olan tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Paylaşılan tüm kampanyalar günceldir.

Turkcell Hediye İnternet 2020

Tüm Turkcell operatör kullanıcılarının bildiği ve bedava internet hakkı tanıyan BİP uygulaması en çok hediye veren uygulamalardan bir tanesi. BİP uygulaması üzerinden #senyapdiye kanalında yer alarak burada verilen görevleri yerine getirebilir ve devamında bol bol internet kazanabilirsiniz.

Süper Hediye Kampanyası

Mevcut kampanyanızdan bir üst kampanyaya ya da kullandığınız tarifeden bir üst tarifeye geçerek Turkcell bedava internet hakkı kazanabilirsiniz. Süper hediye kampanyası 2020 aralık tarihine kadar geçerlidir.

cepten türkcell hediye internet paketi yollama

BiP Hediye Yarışı Hediyesi Alma

Turkcell’ in hediye internet dağıttı uygulamaların başında gelen Bip her an karşınıza farklı bir sürpriz ile çıkarak sizlere hediyeler dağıtmaya devam ediyor.

Uygulamayı aktif olarak kullanan tüm Turkcell aboneleri bu hediyeleri alma şansına sahip.  Haftalık 5 Gb bedava internet kazanabileceğiniz kampanyanın tarihleri ise 01.04.2020 ve 01.04.2021 arasıdır.

4.5G Salla Kazan Hilesi, Kampanyası

Turkcell dijital operatör uygulaması üzerinden 3 ocak 2020 tarihine kadar geçerli olan 4.5 G Salla kazan kampanyası haftalık olarak Cuma gününden başlar ve Perşembe 23:50’ye kadar geçerliliğini korur. Uygulamayı telefonunuza indirip sallayarak ya da telefonunuz harekete duyarlı değilse ekrana dokunarak hediyenizi kazanabilirsiniz.

Tanışma Seti Hediye İnternet Paketi

Farklı bir operatör kullanıyorsanız ve yeni bir operatöre geçiş yapmak ya da yeni bir hat almak istiyorsanız Turkcell tam da aradığınız operatör olabilir. Turkcell kendini tercih eden yeni müşterilerine tanışma maksatlı 3 GB bedava internet sunabilir.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu