Fizy 5 GB Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell Fizy aboneliği ile Fizy uygulamasında geçerli 5 GB hediye internet kampanyası aboneler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Abonelerin doya doya müzik dinleyebilecekleri bir platform olan Fizy milyonlarca yerli ve yabancı şarkıya ev sahipliği yapar.

Fizy’e yapılan aboneliklerde üyeler 5 GB hediye internet kazanma fırsatı elde edecektir. Reklamsız ve yüksek ses kalitesine sahip bir uygulama olan Fizy sayesinde bütün aboneler beğendikleri şarkıları bulup dinlemektedir.

Turkcell Fizy ile 5 GB Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell fizy aboneliği ile 5 GB hediye internet kampanyası kazanmak için Fizy premium üyeliği başlatmak gerekir. Premium üyelik ücretli olup kendi içerisinde çeşitlere ayrılmaktadır. Abone olacak kişiler bunlar arasından dilediğini tercih edebilir.

Fizy Abonelik Çeşitleri Nedir?

Turkcell 5 GB hediye internet kampanyası için Fizy aboneliği başlatacak olan kişiler başlangıç fizy premium üyeliği, aylık üyelik, yıllık üyelik ve kampanyalı üyelik gibi çeşitlerle karşılaşacaklardır.

12 ay abonelikte kalma sözü veren kullanıcılar için aylık ödenecek olan tutar diğerlerine kıyasla daha düşüktür. Böylece Fizy fırsatlarından daha avantajlı şekilde yararlanılabilir. Üyelik için dönem dönem kampanyalar düzenlenmektedir.

Fizy Aboneliği ile 5 GB Hediye İnternet Detayları

Turkcell Fizy premium aboneliği ile hediye 5 GB internet kazanmak için ilk 3 ay indirimli ve daha sonraki aylarda sabit fiyatlı olan premium üyeliği gereklidir.

  • Telefon numaranız gelen şifre ile üyelik aktive edilecektir.
  • Üyelik onayı verildikten sonra hediye internet otomatik numaraya tanımlanır.
  • Hediye internetin başlaması ve bitmesi ile ilgili abonelere bilgi verilmektedir.
  • Kazanılan bedava internet hakkı yalnızca Fizy uygulamasında kullanılabilir.

Turkcell Fizy Ücretleri Nedir?

Turkcell Fizy abonelik fiyatı üyelik ücretine göre belirlenir. Yani ödenen tek tutar üyelik ücreti olup şu an geçerli olan kampanyalı fiyatlar;

  • Aylık Premium; İlk 3ay boyunca aylık 0,99 TL sonraki aylarda ise aylık 17,99 TL
  • Yıllık Premium; Yıllık üyelikte avantajlı fiyat sunan fizy 139,99 TL ücret belirlemiştir.  
  • Öğrenci Üyeliği; ilk 3 boyunca aylık 0,99 TL ödenir, geriye kalan aylarda ise aylık 8,99 TL

Fizy Aboneliği ile 5 GB Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Fizy aboneliği ile 5 GB bedava internet kazanmak için üye olunan paketin adı yazılıp 2200’a mesaj gönderilir. Kazanılacak olan internet Fizy için geçerli olup abonelerin diğer kullanımları mevcut paketlerinden harcanır.

Fizy Aboneliği ile 5 GB Hediye İnternet Nasıl İptal Edilir?

Turkcell Fizy premium üyeliği iptal edildiğinde bedava internet kampanyası da son bulmuş olacaktır. Fizy uygulaması ile üyelik sayfasından iptal edilebilir.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu