Turkcell Fizy Premium Nedir? Bedava Kampanyalar Nasıl Yapılır?

Turkcell Fizy dinledikçe bedava internet kazan kampanyası Turkcell kullanıcılarına özel olarak hazırlanan avantajlı kampanyalardan bir tanesidir. Kampanyadan bedava internet hakkı alabilmek için Fizy premium üyeliğinin bulunması gerekir.

Verilen hediye internetler kendi içerisinde 250 MB, 500 MB ve 1 GB gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Bu haktan yararlanabilmek için öncelikle Fizy uygulamasını indirmek ve üyelik oluşturmak şartı vardır.

Fizy Dinledikçe Bedava İnternet Kazan Kampanyası Nedir?

Turkcell Fizy dinledikçe hediye internet kazan kampanyası; 

 • Fizy premium üyeliği
 • Fizy premium ek paketi
 • Yıllık fizy premium üyeliği

Bu üyeliklerden herhangi birine sahip olan Turkcell aboneleri Fizy uygulamasında müzik dinlerken hediye internet hakkı kazanacaktır.

Bunun için bir takvim ayında dinlenen şarkı sayısı esas alınır. Bu sayı ne kadar fazla ise kazanılacak bedava internet buna bağlı olarak artacaktır.

Fizy Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Fizy dinledikçe bedava internet kazan kampanyasından yararlanabilmek için öncelikle ilgili aboneliklerin yapılması gerekir. Premium üyelik alma işlemleri için 532 Turkcell müşteri hizmetleri aranabilir. Aboneliğin ardından kullanıcı hediye internet sınırında yer alan şarkı sayısına ulaşmalıdır.

Turkcell Fizy Kampanya Koşulları Nelerdir?

Turkcell Fizy aracılığıyla hediye internet kazanmak için öncelikle şarkı sayısına ulaşmak gerekir. Buna göre;

 • 250 MB hediye internet alabilmek için bir takvim ayı içerisinde 100 ile 249 arasında şarkı dinlenmelidir. Bu şekilde verilecek hediye internet paket aktivasyonu tarifinden itibaren 30 gün boyunca kullanılabilir.
 • 500 MB hediye internet için ise fizy üzerinden bir takvim ayı içerisinde 250 ile 499 arasında şarkı dinlenmelidir. Yine aynı şekilde hediye internet paket aktivasyonu ile başlayıp 1 aylık süre ile kullanıma açık olacaktır.

Turkcell Fizy Dinledikçe 1 GB İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell Fizy dinledikçe 1 GB hediye internet kazanmak için bir takvim ayı içerisinde dinlenen şarkı sayısının en az 500 olması gerekir. Bu sayıya ulaşan kullanıcılara hediye internetin aktivasyonu için mesaj gönderilir ve internet hakkı bu aktivasyondan itibaren 30 günlük süre ile kullanılabilir.

Turkcell Fizy Hediye İnternet Ne Kadar Geçerlidir?

Turkcell Fizy dinledikçe kazan kampanyası kapsamında verilen 250 MB, 500 MB ve 1 GB hediye internet hakları 30 gün süre ile kullanılabilir. Bu hakkın başlangıcı ve bitişi ile ilgili bilgilendirme kullanıcılara kısa mesaj ile gönderilmektedir. Hediye internetin kazanılması ise yeterli şarkı sayısına ulaşan aboneler için ay tamamlandıktan sonra bir hafta içerisinde olmaktadır.

Turkcell Fizy Üyelik Nasıl Yapılır?

Turkcell Fizy kampanyası için üyelik işlemleri uygulamanın indirilmesiyle birlikte yapılabilir. Uygulamayı indirmek için ise App store ya da play store mağazalarından ücretsiz kullanılabilir.

Android İndirİos İndir

Turkcell Fizy Uygulaması Nasıl Kullanılır?

 • Turkcell Fizy İndirme işleminden sonra cep telefonu numarası ve şifre ile sisteme giriş yapılır.
 • Cep telefonu numarası aktivasyon işlemleri için kullanıldığından doğru olması gerekir.
 • Giriş yapıldıktan sonra uygulama içerisinde yerli ve yabancı milyonlarca şarkı yer almaktadır. Buradan istenilen şarkı indirilip dinlenebilir.

Turkcell Fizy Kampanya Detayları Nedir?

 • Turkcell Fizy şarkı dinledikçe internet kazan kampanyasından yararlanmak için sadece belirlenmiş üyeliklere sahip olunmalıdır.
 • Kampanyadan kazanılan internet hakkı üyeliğin dolmasından itibaren 1 ay sonra kısa mesaj bilgilendirmesi yapılarak ilgili hatta yüklenecektir.
 • Bu kampanya kapsamında hediye internet kazanabilmek için tek yapılması gereken bol bol şarkı dinlemektir.

Fizy Üyelik Ücretleri Nedir?

Turkcell kullanıcıları fizy uygulamasında 1 yıllık taahhüt verdikleri takdirde aylık sadece 3 TL’ye yararlanabilir. Google Store ya da Apple Store üzerinden üyelik alacak olanlar için fiyat farkı bulunmaktadır.

 • Android kullanıcıları; Müzik üyeliğini 6,99 video müzik üyeliğini ise 9,99 TL’den almaktadırlar.
 • IOS kullanıcıları; Müzik üyeliğini 7,99 TL’den alırken video müzik üyeliğini ise 12,99 TL’den alabilmektedirler.

Fizy uygulamasının bu üyelikler dışında başka paketleri de bulunmaktadır;

Örneğin; Aylık 25 şarkı indirme 4,99 TL olmaktadır. Haftalık 25 şarkı indirme ise 1,99 TL olmaktadır. Bu ayrıcalığa sahip kullanıcılar milyonlarca şarkıyı internet olmağı zamanlar ve reklamsız olarak rahatlıkla dinleyebilir.

Turkcell Fizy Dinledikçe Kazan Kampanyası Yenilenir Mi?

Fizy dinledikçe bedava internet kazan kampanyasına göre üyelikleri bulunan aboneler kampanyadan her ay 1 kere internet hakkı alabilirler.

 • Kazanılan bu internet hakkı bir sonraki aya devretmeyecek, sürenin dolmasıyla birlikte hediye internet hakkı otomatik olarak silinecektir.
 • Numara sahibine hediyenin bittiği ile ilgili bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.
 • Bu süre içerisinde verilen internet hakkı yurt içinde olacak şekilde kullanılabilir.
 • Ayrıca internet hakkının dönem sonunda yenilenmesi de söz konusu değildir.

Turkcell Fizy Kampanyasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Turkcell Fizy şarkı dinledikçe internet kazan kampanyası bittiğinde aboneler mevcut tarifeleri üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir. Kazanılan bu internet hakkının üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.

Fizy uygulamasından dinlenen şarkı sayısı her zaman en üst sınırda olacak şekilde değerlendirilecek ve kazanılacak bedava internet paketi buna göre tanımlanacaktır.

Turkcell Fizy Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Turkcell fizy premium üyeliğinizi iptal etmek için IPTAL PREMIUMFIZYYILLIK yazarak, 2200 sms gönderebilirsiniz. Taahhüt ile satın aldıysanız cayma bedelini unutmayın.

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

 1. Bir ay denemeden sonra üyelikten vazgecersem, ücret ödemek zorunda kalır mıyım ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu