Genpa Ödeme Ve Teknik Servis Garanti Sorgulama

En önemli garanti sağlayıcı firmalardan biri olan Genpa birçok farklı firma kapsamında garanti ve teknik servis hizmetleri sağlamaktadır. Bu konuda garanti kapsamı içerisinde bulunan cihazlar göz önüne alınırsa; telefonlar, tabletler, aksesuarlar, bilgisayarlar, yedek parça ürünleri ve oyun konsolu gibi birçok farklı üründe garanti ve servis hizmetleri sunulmaktadır. 

Özellikle akıllı telefonlar konusunda satın alınan ürünün garanti kapsamında gerçekten Genpa üzerinde bulunup bulunmadığı çoğunlukla merak edilmektedir.

Benzer şekilde çok yüksek ücretlerle temin edilmiş olan hobi ürünleri, kulaklıklar, kameralar veya konsollar gibi ürünler, Casper, Hometech ve HP gibi bilgisayar markaları veya tablet bilgisayarlar gibi noktada Genpa markası tarafından güvenilir bir garanti hizmeti sağlanmaktadır. 

Genpa Garantisi İle Güvence Altında Bulunan Telefon Markaları Nelerdir?

Genpa markası tarafından düzenli bir şekilde uzun yıllardır piyasada yer alan birçok akıllı telefon markası için garanti ve teknik servis hizmetleri sağlamaktadır. Bu akıllı telefon markaları arasında;

  • Alcatel, Apple, Casper,
  • General Mobile, Honor, Huawei,
  • Lenovo, LG, Nokia,
  • Oppo, Samsung, TP-Link,
  • Vestel ve Xiaomi markaları bulunmaktadır. 

Genpa Garanti Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Satın aldığınız bir akıllı telefon veya diğer teknolojik cihaz için Genpa garantisi belirtilmiş ise bu konuda garanti avantajını teyit etmek açısından sorgulama gerçekleştirebilirsiniz. Yapılan bu sorgulama ile birlikte size sunulan bilgiler arasında Genpa garantisi altında olup olmadığı tespit edilebilir. Ancak yapılan işlem sonucunda garanti süresi veya garanti kapsamı gibi çok geniş bir bilgilendirme bulunmamaktadır. 

Sorgulama işlemi gerçekleştirmek için 

  • Öncelikle Genpa web sitesi girişi gerçekleştirmeniz gerekecektir. 
  • Sonrasında ana sayfa üzerinden teknik servis butonuna tıkladıktan sonra IMEI sorgulama sayfasına giriş gerçekleştirilir. 
  • Açılan sayfada cihazınızın GENPA garanti ile satışa sunulmuş olup olmadığını öğrenmeniz için IMEI numarasını yazmanız ve sorgulama yapmanız konusunda bilgi verilmektedir. 
  • Sonrasında cihazınızın sahip olduğu akıllı telefon IMEI kodunu, belirtilen alana girerek göster butonuna tıkladığınızda sonuç elde edebilirsiniz. 

Genpa Firması Güvenli Ödeme Sistemleri Nedir?

Genpa firması sadece garanti hizmetleri sunan veya teknik servis hizmetleri ile size avantaj sağlayan bir firma olmayıp akıllı telefon veya diğer teknolojik cihazların alışverişlerini gerçekleştirebileceğiniz ve hizmetler alabileceğiniz bir platform da sağlamaktadır.

Bu kapsamda Genpa sayfası üzerinde satın aldığınız cihazlarda ödeme işlemleri gerçekleştirebilir veya taksitli ödeme işlemleri ile birlikte avantajlar elde edebilirsiniz. 

Genpa sayfası üzerine gerçekleştirdiğiniz alışverişler sonrasında farklı bir avantaj olarak kapıda ödeme garantisi gibi bir sistem de elde edebilir. Sayfanın üzerinde farklı bankalar tarafından sunulmuş olan kredi kartları ile taksitli veya nakit ödeme işlemi de sağlayabilirsiniz.

Özellikle sistem tarafından sağlanmış olan güvenli ödeme koşulları sayesinde çok daha sağlıklı bir ödeme sistemi elde edebilirsiniz. Sistem üzerinde 3D Secure ile birlikte tamamen onaylı ve güvenlik sistemi oluşturan bir kapsamda ödeme işlemi avantajları sağlanmaktadır.  

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

  1. Ben telefonu garantiye vermiştim. bunun faturasını kredi kartı ile ödemek gerekiyor. yoksa nakit olarak ödeme yapılabiliniyormu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu