Turkcell Bip ve Hadi Joker Bedava İnternet

Hadi Uygulaması bilindiği üzere her gün ödül dağıtmaya devam etmektedir. Her geçen gün yarışmaya katılan oyuncu sayısının artmasıyla birlikte ödülün de arttığını görmek mümkündür.

Anlık olarak 800 bin kişinin katıldığını gördüğümüz yarışmada bilindiği üzere her gün sınırlı sayıda joker hakkı verilmektedir. Bundan dolayı da bu Joker kodlarının ilk kullanan siz olabilir ve avantajlı bir şekilde yarışmaya katılım sağlayabilirsiniz.

Hadi Joker Ödülü Nedir?

Yarışmada sorulan sorular gittikçe zorlaştığı gibi aynı zamanda bazı günlerde çok büyük ödüller de kullanıcılara dağıtılmaktadır. Bu kapsamda da kullanıcılara 50 Bin TL para ödülü verilen BiP özel yarışmasında herkes bu jokerden faydalanabilir. Yapılması gereken ise oldukça basittir.

Turkcell Bip Hediyeleri 2020 Nedir?

İlk olarak BİP uygulamasını indirmelisiniz ve sonrasında da buraya kayıt olarak joker kodunu ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Burada size gelen bildirimde yazdığı üzere herkese bir adet joker kodu verilecektir.

Bu joker kodunu bugün yarışmadan hemen önce kullanarak sizler de bir adım önde yarışmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle Hadi sınırsız joker kodu kullanımının gerçekleştirilebileceğini ve rahatlıkla kullanım sağlanacağını da belirtmekte fayda var.

Turkcell BİP Kazan Kazan İle Bedava İnternet

Turkcell BİP Kazan Kazan ile 500 MB hediye internet kampanyası yoğun ilgi görmektedir. Ödüllü bir yarışma programı olan bu kampanyada BİP uygulaması ile Youtube dünyası bir araya gelmektedir. Bedava internet kazanmaya yönelik hazırlanan bu içerik youtuberleri yakından ilgilendirmektedir.

Turkcell BİP Kazan Kazan Yarışması Nedir?

Turkcell BİP Kazan Kazan yarışması içerisinde sorulan sorulara doğru cevabı veren aboneler 500 MB hediye internet kazanma fırsatı elde etmektedir. Çekilen eğlenceli videolar ile yarışmaya katılan kişiler 250 MB internet kazanmakta ve bunu ikiye katlayarak 500 MB hediye alabilmektedir. Bu fırsattan yararlanmak için katılım aşamalarının her birini eksiksiz şekilde tamamlamak gerekecektir.

Turkcell BİP Kazan Kazan İle Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell BİP Kazan Kazan ile bedava internet alabilmek için öncelikle BİP uygulamasını indirmek gerekir. Bu işlem Google Play Store ya da App Store üzerinden ücretsiz olarak yapılabilir.

  • Birkaç saniye içerisinde indirilen uygulamaya giriş yapılır.
  • Ardından Keşfet bölümünden Kazan Kazan kanalı bulunur.
  • Bu kanalı takip eden Turkcell aboneleri yarışma ile birlikte 500 MB hediye internet kazanma fırsatı elde edebileceklerdir.

Turkcell BİP Kazan Kazan İle Bedava İnternet Hakkı Nasıl Yapılır?

Turkcell BİP kazan kazan yarışması sayesinde aboneler doğru bildikleri her soru için internet kazanma fırsatı elde ederler. Yarışmaya katılan abonelere 250 MB internet hediye olarak verilmekte ve daha sonra doğru cevaplanan sorularda hediye internet ikiye katlanarak 500 MB haline dönüşmektedir. Bununla ilgili bilgilendirme ilgili numaraya yapılacaktır.

BİP Kazan Kazan ile 500 MB Bedava İnternet Ne Kadar Geçerlidir?

Turkcell ile BİP ortaklığı sonucunda abonelere sunulan 500 MB kazan kazan hediye internet hakkı bir günlük olacak şekilde verilir. Bu hediye internet hakkı ilgili abonenin hattına tanımlanır ve buna dair o numaraya kısa mesaj gönderilir.

Tanımlanan internet hakkının kullanım süresi 24saat sonra dolacaktır. Sürenin dolmasıyla aboneye yine aynı şekilde bilgilendirme mesajı iletilecektir. Herhangi bir abonelik gerektirmeyen bu bedava haktan her kullanıcı rahatça yararlanabilir.

BİP Kazan Kazan ile Bedava İnternet Kampanyasına Katılım Ücretli Midir?

BİP uygulamasında yer alan kazan kazan kampanyasına katılmak için öncelikle keşfet bölümünden kanal takip edilir ve bunun için herhangi bir ücret ödenmez. Ancak yarışmaya girebilmek için abonelerin 4 TL ücret ödemeleri gerekecektir.

Bu ücret sayesinde hediye interneti ikiye katlama fırsatı elde edilir. Bu imkandan BİP uygulaması bulunan tüm Turkcell aboneleri yararlanabilir.

Turkcell BİP Kazan Kazan İle Bedava İnternet Detayları Nelerdir?

Turkcell BİP kazan kazan bedava internet hediyesi alabilmek için herhangi bir yere abone olmaya gerek yoktur. Her kullanıcıyı yarışmaya yalnızca ayda bir kere girebilme hakkına sahiptir. Bunun için ilk olarak akıllı telefon BİP uygulamasını indirmek gerekir. Yarışmaya katılım için kişi sınırlaması yoktur ve kanalı takip eden herkes dahil olabilir.  

Turkcell BİP Kazan Kazan İle Bedava İnternet İptal Edilir Mi?

Turkcell BİP kazan kazan ya da buna benzer hediye fırsatları için herhangi bir abonelik gerekmediğinden bunların iptali için de bir işlem yapmaya gerek yoktur.

  • 24 saat içerisinde kullanılmayan internet hakkı kendiliğinden otomatik olarak silinecek ve bir sonraki güne devretmeyecektir.
  • Kullanıcıları bu interneti yurtiçinde diledikleri şekilde kullanabilirler.
  • Paketim başlangıcı ve bitişi ile ilgili tüm bilgilendirmeler kısa mesajla yapılacaktır.

Turkcell Hızlı Giriş İle Turkcell BİP Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell internet sitesinde yer alan hızlı giriş özelliği ile 500 MB bedava internet hakkı daha kısa süre içerisinde kazanılabilir. Turkcell internet sitesine girildiğinde sağ üst köşede yer alan hızlı giriş sekmesine tıklanır ve burada yer alan bilgilerin eksiksiz şekilde doldurulması gerekir.

  • Numara yazıldıktan sonra onay mesajı gelir ve bunun ardından giriş tamamlanacaktır.
  • Giriş yapıldıktan sonra 500 MB bedava internet hakkı ilgili numaraya otomatik olarak yüklenecektir.

Turkcell BİP Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

Turkcell BİP ile bedava internet fırsatları içerisinde 500 MB kazan kazan kampanyasına ek olarak haftalık 2 GB, 1GB gibi çeşitli hediyeler de yer almaktadır.

  • 2 GB internet paketini kazanmak için kullanıcının BİP yıldızları üzerinden istenilen hedefe ulaşması istenir.
  • Hedef tutturulduğunda 2 GB internet hatta direkt yüklenir.

Turkcell BİP 1 GB Bedava İnternet Hakkından Kimler Yararlanabilir?

Turkcell BİP ile 1 GB hediye internet kazanmak için kim 1 GB ister yarışmasına katılmak gerekir. Her biri 3 soru olan 5 aşamadan meydana gelen bu yarışmada büyük ödül 1 GB olarak belirlenmiştir.

Yarışmaya ulaşabilmek için BİP uygulamasında keşfet bölümünden yarışmanın kanalını takip etmek yeterli olacaktır. Pazartesi günleri yeni yarışma haftası başlamakta ve böylece hediye internet kazanma olasılığı yenilenmektedir.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu