Heryone Bedava SMS Sınırsız Hediye Fırsatını Yakalayın

Gsm şirketleri kullanıcılarına bedava SMS, internet ya da dakika kampanyaları düzenleyerek, kullanıcılarını sürpriz hediyelerle sevindirmektedir.

Sizlere Turkcell, Vodafone ve Turk Telekom operatörlerinin müşterilerinin hizmetine sunmuş olduğu bedava SMS kampanyalarından bahsedeceğiz. SMS’ler bir zamanların vazgeçilmez mesajlaşma biçimiydi. Onun tahtını hiçbir şeyin sallayamayacağı düşünülmekteydi.

Ancak çok hızlı bir şekilde değişen ve gelişen teknoloji ile SMS devri de tarih oldu desek yanlış olmaz. Çünkü günümüzde hemen herkes daha farklı sosyal medya programları üzerinden mesajlaşmaktalar.

  • Bunların başında da Whatsapp, Facebook, Twitter, SnapChat, Skype gibi uygulamalar gelmektedir.

Bu yüzden SMS devri kapanmış gibi gözüküyor. Ama operatörler her ihtimale karşı kullanıcılarına kampanyalar dahilinde bedava SMS vermeyi de ihmal etmiyor. Bedava SMS ile her yöne sınırsız hediye SMS kampanyaları neler bir bakalım.

Turkcell Bedava SMS

SMS devri aslında geride kalmasına rağmen Turkcell her ihtimale karşı kullanıcılarına bedava SMS hediye etmektedir. Bu kampanyalardan yararlanmak için tek yapılması gerekense Turkcell resmi internet sitesine giriş yaparak girmeniz gerekmektedir. Buradan bütçenize göre alacağınız paketlerle birlikte her yöne doyasıya mesajlaşacağınız bedava mesaj paketinizde hediye edilmektedir.

Yine Turkcell salla kazan uygulaması ile birçok hediyeler kazanabilmektesiniz. Bunun haricinde Turkcell her yöne bedava SMS kapsamında 1000 adet SMS kazanabilirsiniz. Bunun içinse İPTAL İZİN yazıp 2222’ye kısa mesaj atın. Daha sonra tekrardan DEVAM yazıp 2197’ye kısa mesaj atın. Yapacağınız bu işlemlerden sonra hattınıza Turkcell tarafından 1000 adet her yöne bedava SMS tanımlanmaktadır.

Turk Telekom Bedava SMS

Müşterilerine en çok kampanya düzenleyen ve onları mutlu etmeyi bilen operatörlerden birisi de Turk Telekom’dur. Her ne kadar SMS devri kapansa da Turk Telekom kullanıcılarına her yöne bedava SMS dağıtmayı ihmal etmiyor. Şimdi sizlere 2019 yılı için kullanıcılarına sunmuş olduğu Turk Telekom bedava SMS paketlerinden bahsedeceğiz.

  • DENEME yazın ve 5555’e kısa mesaj atınız. Ne kadar kolay her yöne bedava SMS kazandığınızı görmüş olacaksınız. Burada önemli olan kampanyaların geçerlilik tarihine dikkat etmenizdir. Çünkü bazı Turk Telekom her yöne bedava SMS hediye kampanyaları sıklıkla değişebilmektedir.

Vodafone Her Yöne Bedava SMS

Yıllardan beri müşterilerine sunmuş olduğu er yöne bedava SMS, internet ve bol dakika hediyelerinden dolayı adından sıkça söz ettiren Vodafone 2019 yılında da hediyelerine hız kesmeden devam ediyor.

  • Vodafone Online Self Servis ve Vodafone Yanımda uygulamaları ile kullanıcılarına her yöne bedava 100,250 ve 500 SMS hediye etmektedir. Vodafone her yöne bedava 100 SMS için her pazartesi Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapmanız yeterlidir.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

2 Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu