Huawei Vınn Modem Programları İndirme Yöntemleri?

Unutulan şifrelerin ve ve kablosuz ağ şifrelerini nasıl bulabileceğinizi de önerilen yöntemleri takip edip öğrenebileceksinizdir. Vınn Programları hakkında bilgiler için ağ erişime ulaştığı anda otomatik olarak bağlanacaktır.

Vınn düzenekleri bünyesinde SIM kartı olan modem cihazlarıyla çalışmaktadır. Kullanmadan önce mutlaka kullanım kılavuzunu okumanız sizin için fayda sağlayacaktır. .

Eğer daha önce bilgisayarınıza vınn uygulaması indirmişseniz onu kaldırdıktan sonra tekrar verilen uygulamayı yüklemeniz yararınıza olacaktır. Servis sağlayıcılarından faydalanan hat müşterileri bilgisayar ve tabletlerine modemleri taktıktan sonra gelen iletileri görebileceklerdir.

  • Ağ adını yayınlamıyor ise bağlan, varsa tercih edilen yoksa bağlantı ayarlarını etkinleştir. Güvenlik türü ve şifreleme olasılıklarına göre belirleyiniz.  
  • Kullanım Kılavuzu ve Teknik Bilgilerde yer alan bilgiler üretici firma tarafından iletilmiştir. Kullanıcılar vınn modeminin içinde gelen yazılımı sildi ise geri yükleyebileceklerdir.

Etkin ağlarınızı görüntüleyin, ağı kaldır, aşağı ve yukarı taşı Edit Boxes, Enterprise manager. Bilgisayarınıza yüklü antivirüs programı eğer güvenlik ağ ve duvarlarını etkisiz kılıyor ise. Onu çık kısa süreliğine devre dışı bırakmak ve yüklemeyi yaptıktan sonra tekrar etkinleştirmek gerekebilir.

Windovs sürümleri için gerekli programları ve driverların bilgisayarınızın verimli çalışması için yüklü olup olmadığına bakmak, sürekli kontrol etmek ve tam donanımlı bi çalışma uyumuna sahip olmak performansı artıracaktır.

Modeminizin ve dağıtıcınızın evde doğru yerde olmasına dikkat edin. Çok kapalı ahşap özellikle demir kutuların içerisine koymamak gerekir.

Huawei Vınn Programı Hepsine Uygunmudur?

Dağıtıcı ile bilgisayar arasında ne kadar, duvar, kapı veya benzeri engeller var ise kalite ve hız yavaşlamasına sebep olabilir. Bunu düzeltmek için sinyal yükselticiler piyasada satılılıyor olsada çoğu zaman tam istenilen verimi sağlamıyor. Bu durumu düzeltmek için modeminizi daha verimli bir yere taşımak çözüm olabilir.

Dağıtıcı ile bilgisayar arasında ne kadar, duvar, kapı veya benzeri engeller var ise kalite ve hız yavaşlamasına sebep olabilir. Bunu düzeltmek için sinyal yükselticiler piyasada satılılıyor olsada çoğu zaman tam istenilen verimi sağlamıyor. Bu durumu düzeltmek için modeminizi daha verimli bir yere taşımak çözüm olabilir.

Sizde internet üzerinden video yayınları yapanlardansanız, görüntülü ve sesli chat programlarını fazla kullanıyorsanız iletişim ve yayının kalitesi sizin için önemlidir. Modem programı kendi paketinde orijinal CD si ile birlikte sunulmaktadır. Aldığınız modeme ek olarak sürpriz promosyanlarda sizleri beklemektedir.

  • Huawei modem programınız çalışır iken eğer yanlışlıkla sıfırlar iseniz veya bir saat önce çalışır durumda iken bir anda çalışmaz duruma geçti ise.
  • Müşteri hizmetlerinden teknik destek alabilirsiniz. Bununla beraber siz de kendiniz, başlat-denetim masası-programlar ve özellikler de modeminizin setup dosyasını bulup kaldırın.
  • Sonra bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra tekrar modeminizi tablet veya bilgisayar açtıktan sonra en baştan yükleyin çalıştırın. Masa üstünde vınn simgesi belirecektir.

Taşınabilir sınırsız internet kampanyaları ve fiyatlarını dağıtıcı firmanın sitelerinden bulup kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Huawei modem ile sunulan internet paketleri operatörlerin bu güne kadar sundukları en gelişmiş uygulamalar ve yenilik ve teknolojiyi sunmaktadırlar.

Vın modem ve paketleri kurulum dahil en uygun fiyatlara satan mağaza ve shoplarda, firma yetkili bayi ve satış noktalarındadır.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu