İstanbul Kart TL Yükleme ve Dolum Yerleri

Kullanıcılarına sunduğu kampanyaların ardı arkasını kesmeyen Turkcell, şimdide kullanıcılarının karşısına bambaşka bir kampanya ile çıkıyor. Paycell ile İstanbul kart tl yükleme yapanlara 2gb bedava internet kazanma kampanyası düzenleyen Turkcell operatörüne olan ilgi her geçen gün artıyor.

İstanbulKart Başvuru Merkezleri Nerede? 2020

Turkcell bu kampanyasını açıklarken İstanbul Kart kullananlara müjde şeklinde söyledi. Çünkü Paycell kullanarak kartlarına dolum yapan kullanıcılar artık Turkcell’den 2 GB internet hediyesi kazanıyor.

Turkcell operatörü bedava mobil internet paketi sayesinde bu yılda kullanıcılarına bol bol internet hediye etmeye devam ediyor. Elbette ki Turkcell’in bu cömert tutumu en çokta kullanıcılarını memnun etmektedir. Salla kazan hediyesi, Bip bedava internet gibi kampanyaları bu yıla damgasını vuran kampanyaları oldu.

Turkcell İstanbulKart Yükleme Nasıl Yapılır?

Çünkü haftalık ya da aylık olarak verilen internet kampanyaları bütün kullanıcıları tarafından memnuniyetle karşılanmakta ve beğenilmektedir. İşin doğrusu Turkcell’de bu memnuniyetin farkında olacak ki, kullanıcılarının karşısına her daim birbirinden farklı ama birbirinden çekici ve cazip kampanyalar ile çıkmaktadır.

İstanbul Kart Vizeleme Nedir? 2020

İlk kurulduğu yıldan beri 2019 yılı Turkcell’in neredeyse hemen hemen en çok hediye internet, Turkcell kurumsal, Turkcell mobil kampanyaları düzenlediği yıl olmuştur. İstanbul Kart TL yükleme ile bedava internet kazanma da dâhil, Turkcell aslında bütün kullanıcılarının özel günlerini unutmamaktadır.

Özellikle kullanıcılarına özel günlerinde bedava internet ve dakika gibi değişik hediyeler sunmaktadır. Tabi yeri geldiğinde kullanıcılarına bedava SMS kampanyası da düzenlemektedir. Bütün Turkcell aboneleri, operatörlerinin bu cömert hediyelerinden menün olacaklar ki Turkcell’den ayrılmayı hiç düşünmüyorlar.

İstanbul Kart TL Yükleme ve Bedava İnternet Kazanma Nasıl Oluyor?

Paycell düzenlediği hediye internet kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Düzenlemiş olduğu birçok farklı kampanyası sayesinde kullanıcılarını memnun eden Turkcell şimdide İstanbul Kart TL yükleme ile bedava internet kazanma kampanyası düzenlemiş bulunmaktadır.

Bu kampanya ile İstanbul Kart sahipleri dolum yaptıkları takdirde Turkcell’den tam bir haftalığına geçerli 2 GB internet kazanmaktadırlar. Hem de kazanmış olduğunuz internetinizi istediğiniz uygulamada kullanabilmektesiniz.

İstanbulKart Öğrenci Abonmanlara Bedava İnternet

18 Temmuz ile 15 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerli olacak olan kampanyayı kaçırmamak için sizde bir an evvel başvurun. Bu kampanyadan yararlanabilmek için; Paycell uygulaması üzerinden İstanbul Kart yüklemenizi yapmalısınız.

İstanbulKart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu şekilde dolum yapan Turkcell ses hattı müşterilerine haftalık her uygulamada geçerli 2 GB internet hediye etmektedir. Burada en önemli olan her bir müşterinin kampanya dönemi içerisinde haftalık 2 GB hediye internetinden kampanya döneminde bir kez yararlanacak olmasıdır.

İstanbul Kart TL yükleme ile bedava internet kazanma koşulunu sağladığınızda 2 GB internetiniz hattınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Size gelen bilgilendirme mesajından sonra haftalık 2 GB internetinizi yurt içinde 7 gün boyunca dilediğinizce kullanabilirsiniz. Hediye internetinizin bitmesi durumunda hattınız normal kendi tarife paketinizdeki internetinizi kullanmaya devam edecektir.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu