Kurban Bayramı 2020 Turkcell Bedava İnternet

Turkcell’in faturalı-faturasız tüm kullanıcılarına sağlamış olduğu paket fırsatları oldukça yenilikçi içeriklere sahip ve fiyat olarakta uygun olmaktadır.

Özel gün ve bayramlarda tüm kullanıcılarına sunduğu bedava dakika, sms ve internet ayrıcalıkları ile sen de Turkcell’e gelerek tanışabilirsin.

Turkcell bu yıl da kurban bayramında kullanıcılarına özel olarak Kurban Bayramı hediye internet sunmaya devam ediyor. Kurban Bayramı’nın yaklaştığı bugünlerde Turkcell’in kullanıcılarına sunmuş olduğu bayram hediyesi pakette fırsatlarını kaçırmayın.

2020 Turkcell Kurban Bayramı İnternet Paketi

Turkcell’in faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına sunmuş olduğu bedava internet fırsatlarından Kurban Bayramı boyunca faydalanabilirsiniz.

Turkcell kurban bayramı bedava internet hediyesi kendi altyapısı ile geliştirmiş olduğu bazı uygulamalar aracılığıyla alınabilmektedir.

Turkcell Tüm Kullanıcılarına Kurban Bayramı Boyunca Bedava İnternet Sunuyor!

Kaliteli ve gelişkin altyapısı ile dikkati çeken ve yıllardır en iyi telefon çekim kuvvetine sahip operatör olan Turkcell, kurban bayramında tüm kullanıcılarına 1 GB bedava hediye internet sunmaktadır.

Bunun için herhangi özel bir kod kullanmanıza gerek yoktur. Turkcell abonesi olan kullanıcılar Kurban Bayramı hediye internetini bayramın başlaması ile telefonlara tanımlanmaktadır.

Turkcell Kurban Bayramı Hediye İnternet Paketi Nasıl Alınabilir?

Turkcell’in sunmuş olduğu Kurban Bayramı hediye internet paketini çeşitli yollar ile telefonunuza tanımlayabilirsiniz. Öncelikle unutulmamalıdır ki; faturalı ve faturasız hatlara yani tüm Turkcell kullanıcılarına tanımlanan kurban bayramı özel internet paketi için özel bir yükleme yapmanız gerekmemektedir.

Çağın getirmiş olduğu yeniliklere kendini adapte eden ve son derece kaliteli paket içerikleri ile bizleri karşılayan Turkcell, Bip isimli bir uygulama tasarlamıştır.

Bu uygulama üzerinden kazanabileceğiniz bayram hediyeniz çok kolay. Sürpriz adı verilen ve bip uygulaması içerisinde bedava internet kazanmanızı sağlayacak olan hediye internetimizi bu uygulamayı indirdikten sonra kullanıp, hediye interneti alabilirsiniz.

2020 Turkcell Kurban Bayramı Cepte Bedava İnternet

2020 yılında tüm Turkcell abonelerine Kurban Bayramı bedava internet hakkında faydalanabilmeleri için Turkcell’in dijital operatör uygulamasını telefonunu indirmeniz gerekir.

Telefona indirilen uygulama içerisinde girildiğinde salla kazan adı verilen bölüme tıklamalısınız. Buradan çeşitli şekillerde karşılaşacağınız dakika, sms ve bedava internet hediyelerinden faydalanabilmektesiniz.

Turkcell Bu Bayramda Bedava İnternet Kampanyası ile Dikkatleri Çekiyor!

Turkcell’in kurban bayramına özel olarak sunmuş olduğu hediye internet paketleri güncel olarak devam etmektedir. Kurban Bayramı’nın başlangıcı itibariyle telefonlara tanımlanan bedava internetlere daha farklı kanallar ile erişebilirsiniz.

Turkcell’in kendi üretimi olan “bizce” isimli uygulamayı telefona indirmeniz yeterlidir. Telefona indirmiş olduğunuz uygulama üzerinden sizlere günlük olarak belirli kuponlar verilir. Bu kuponlar bir süre sonra bedava internete dönüşebilmektedir.

Sizde telefonunuza bizce uygulamasını indirerek Kurban Bayramı boyunca aktif olarak sosyal medyada bol bol vakit geçirebilir, sevdiklerinizle konuşabilir ve görüşebilirsiniz.

2020 Kurban Bayramı Turkcell Bedava İnternet Fırsatlarını Kaçırmayın!

Turkcell bu kurban bayramında genç kullanıcılarına da unutmamıştır. Genç kullanıcılarına yani Turkcell GNC kullanıcılarına özel olarak Kurban bayramında bedava internet kazanabilecekleri alanlar bulunur.

GNC uygulamasını cep telefonuna indirdikten sonra uygulama üzerinden yumurtaları çatlatarak hediye internetinize sahip olabilirsiniz. Turkcell kurban bayramı bedava internet haklarından faydalanabilmek için Turkcell’in uygulamalarını Google play ya da AppStore üzerinden telefonunuza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Kurban Bayramında Yükledikçe Hediye İnternet Kazan!

Turkcell Kurban bayramında yükledikçe bedava internet kazandırıyor! Turkcell’in faturalı ve faturasız hatlar için hazırlanmış olan bedava internet avantajlarından kurban bayramında da faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Turkcell abonesi olan kişilerin bayram boyunca yapmış oldukları faturasız paketler üzerinden yüklenen TL’ler kapsamında bedava internet kazanma hakkı sunulmaktadır.

Turkcell’in bayram boyunca kullanabileceğiniz bedava internet hakkından faydalanabilmek için telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Turkcell BİP ile Bu Bayram İnternet Bedava!

Turkcell’e yapmış olduğunuz TL yüklemeleriniz karşılığında sunmuş olduğu ücretsiz internet, dakika ya da sms gibi kampanyaların yanı sıra çeşitli kodları telefonunuza mesaj yoluyla yazıp, Turkcell numaralarına göndererek de paket sahibi olabilmektesiniz.

Bunun yanı sıra kendi içinde üretmiş olduğu çeşitli faydalı ve günlük hayatta kullanabileceğiniz uygulamalarda yüklemeniz dahilinde sizlere yine bedava internet sunmaktadır.

Turkcell’in BİP uygulaması üzerinden yapılacak olan uygulama kullanımlarına Turkcell kurban bayramında bedava internet hediye etmektedir.

Turkcell’in kullanıcılarına sunmuş olduğu 2020 Kurban Bayramı bedava internet fırsatlarından Kurban Bayramı boyunca faydalanabilmek için BİP uygulamasını telefonunuza indirerek  kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yaani İle Bayrama Özel Bedava İnternet

Yaani uygulaması Turkcell’in kendi iç algoritması ile oluşturmuş olduğu bir arama motorudur. Turkcell’e ait olan bu arama motoru üzerinden yapılacak olan aramalar sonucunda Turkcell aboneleri 2020 yılında kurban bayramı boyunca kullanabilecekleri 1 GB hediye internet sahibi olabilmekteler.

Bunun için yapmanız gereken tek şey Turkcell Yaani uygulamasını; Android telefonlarda Google Play üzerinden; iOS cihazlarından ise Apple Store uygulamasını kullanarak uygulamayı telefonunuza indirebilir ve kullanıma başlayabilirsiniz.

Her Kurban Bayramında olduğu gibi bu Kurban Bayramında da sunmuş olduğu bedava interneti fırsatlarından faydalanabilmek için Turkcell abonesi olmak yeterlidir. 

Sen de Turkcell ailesine katılarak hem hızlı hem de kaliteli bir internet deneyimi hizmetinden faydalanabilir, çeşitli paket avantajlarını kullanarak dakika, sms ve internet üçlü paketlerini daha uygun paket seçenekleriyle kullanmaya başlayabilirsin.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu