Mart 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Her ay birbirinden farklı kampanyalarla kullanıcıları rahatlatmaları da artı avantajlardandır. Mart 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri ile yine kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Uzun yıllar sektörde yer alan firma ilk olarak AVEA ismiyle faaliyet göstermiş sonrasında ise iletişim ağı güçlü olan Türk Telekom’a geçmiştir.

İnternet konusunda bonkör olan Türk Telekom genel itibari ile beklentilerin fazlasını kullanıcılarına sunmaktadır. Sizlere listesini sunduğumuz internet paketleri hem faturalı hem de faturasız Türk Telekom kullanan müşteriler için geçerlidir.

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet 2020

Türk Telekom resmi internet sitesine girerek kredi kartı ile 15 TL ve daha fazla TL yüklenmesi durumunda bedava internet kazanmanız mümkün. Bireysel hat kullanan aboneler Türk Telekom 1 GB bedava internet 2020 kampanyasından yararlanmak için tek yapmanız gereken 15 TL’den fazla TL yüklemektir. Yükleme sonrası hattınıza tanımlanacak 1 GB bedava interneti dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Bedava internet kazanma konusunda kullanılan uygulamalar size birçok açıdan avantaj sağlayacaktır. Sil süpür bedava internet kampanyası hem faturalı hem de faturasız olarak Türk Telekom’u kullanan tüm müşterilere sunulmaktadır. Elbette bunun için uygulamanın indirilmesi gerekmektedir. Sil süpür uygulamasını indirerek kampanyaya katılmanız mümkün kılınırken eğlence zaman geçirebiliyor olmanız da ayrı bir güzelliktir.

Sadece internet değil aynı zamanda konuşma veya Muud Premium üyelik kazanma şansınız da bulunmaktadır. Türk Telekom’un avantajlarla dolu dünyasında sizde yerinizi almak ve bol internet kazanmak için uygulamayı indirmelisiniz.

Türk Telekom Yeni Gelenlere Bedava İnternet

Türk Telekom kullanmaya başlayan yeni üyelerine bol internetli günler sunmaktadır. İlk kez kayıt olan veya başka bir operatörden Türk Telekom’a geçiş yapan müşterilere bedava internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Türk Telekom yeni gelenlere bedava internet kampanyası oldukça rağbet görürken kazandığınız ilk kez kayıt olanlara da ayrıca 40 TL yükleme de ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 

Türk Telekom hoş geldin kampanyası bedava internet kazanabilmeniz de mümkün olmaktadır. Bunun için yapmanız gereken BALLI yazıp boşluk bırakıp 4 GB yazmanız ve 2070’e göndermeniz yeterli olacaktır. Hattınıza tanımlanacak olan 4 GB interneti 1 ay boyunca dilediğiniz gibi kullanmanız mümkün kılınmıştır.

türk telekom bedava internet kampanyaları

Oldukça avantajlı olan bu kampanya 1 defaya mahsus olup, Türk Telekom’a dahil olmanız ile başlamaktadır. Yüksek çekim gücünden faydalanmak ve ister sosyal medyada isterseniz de internet sitelerinde gönlünüzde eğlenebilir dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 6 ay süresince kullanıcılarına 2 GB internet kazanma fırsatı sunuyor. Fakat Türk Telekom 2 GB bedava internet kampanyası için İzmir, Mersin, Aydın, Hatay, Zonguldak ve Şanlıurfa illerinde alınabilmektedir. Renkli, Şanslı veya Aşmayan tarifelere geçen aboneler 2 GB ücretsiz internete sahip olabiliyor.

6 Ay gibi bir geçerliliğe sahip olması kullanıcıları memnun ederken bu süre her açıdan avantaj sunuyor. Renkli tarife üzerinden faydalanmak isteyenler 3 GB tarifesi dahilinde aldıklarında ekstradan 2 GB daha kazanmış oluyorlar. 23 TL gibi bir bedele 6 ay süresince 5 GB kullanım olanağına sahip oluyorlar. Aylık 5 GB internet kullanımı sayesinde de ekstra fırsatların değerlendirildiği de böylece görülmüş oluyor.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet

Hem faturalı hem de faturasız olarak Türk Telekom kullanan hat sahipleri sim kartlarını değiştirdiklerinde 30 GB internet kazanabiliyor. Türk Telekom 4.5G 30 GB bedava internet için öncelikli şart Türk Telekom hattınızın 16.07.2019 tarihinden önce olmasıdır. Sim kartınız 3G uyumluluğa sahipse bunun için sim kartı değiştirip 4.5G yapmalısınız.

Bu sayede interneti 4.5G olarak kullanmanız mümkün kılınırken ekstradan 30 GB internet kazanırsınız. Sim kart değişim işlemini yaptıktan sonra 5555’e 4.5G yazıp göndermeniz yeterli olacaktır. Size gelen bildirim mesajı ile birlikte 30 GB interneti dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom hattını faturasız olarak kullanan aboneler için Selfy sayesinde bedava internet kazanma şansları tanınıyor. Türk Telekom Selfy Bedava İnternet kampanyası için öncelikle faturasız hattınıza en az 25 TL yüklemelisiniz. Unutulmaması gereken en önemli ayrıntı işlemlerin başlamasından önce 4545’e MOR HEDİYE yazıp mesaj atmanız gerekmektedir.

Bu işlemi yaptığınız da mor kampanyası dahilinde otomatik olarak internet hattınıza tanımlanacaktır. Oldukça kolay olan bu işlemi çok kısa süre içerisinde gerçekleştirebilir ve bol internetli günlerin keyfini çıkartabilirsiniz. Kampanyaya katılımla alakalı olarak mutlaka sıralamayı doğru yapmalı ve mesajın da eksiksiz şekilde atılmış olmasına dikkat etmelisiniz.

Türk Telekom İnternet Kampanyası Seç Tıkla

Türk Telekom Bedava 10 GB İnternet Kampanyası

Faturalı ve faturasız hat sahipleri 10 GB internet kampanyasından faydalanabilmeleri için öncelikle yükleme yapmadan önce SENLİK GB yazıp 5555’e mesaj atmaları gerekecektir. Mesaj atıldıktan sonra yüklemeye bağlı olarak internet kazanabilirsiniz. Günlük olarak 10 GB kazanmak isterseniz 40 TL yüklemeniz gerekirken haftalık için bu tutar 50 TL’dir. 60 TL yükleme yaparak 1 ay geçerli 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz. 

Türk Telekom Bedava 10 GB internet kampanyası için her ay yenileme mesajı atmanıza da gerek yoktur. Yüklemelerinize bağlı olarak kazanacağınız bu interneti istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Fakat hiçbir şekilde devri söz konusu olmadığı için süre bitimine kadar kullanımı sağlanmalıdır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak isteyen Türk Telekom abonelerine bolca internet sunarak kullanımlar konusunda kolaylık sunmaktadır. Ekstra ücret ödemeden elde edebileceğiniz internet paketlerini dilediğiniz gibi kullanabiliyor olmanız da artı yönlerdendir. Türk Telekom Bedava internet kampanyaları dönemsel olarak değişikliği uğrayabilir.

Özel günlere ait verilen ücretsiz internet kampanyalarını yakından takip etmek ve avantajlı dünyasında tüm artıları kapmak sizlerin elinde. Kampanyalar kullanıcıya göre değişkenlik gösterirken faturalı ve faturasız hatlara ayrı uygulamalar da söz konusudur. Türk Telekom bedava internet kampanyaları uygulamalar esasına göre de sürdürülmektedir.

Türk Telekom’a bağlı uygulamalar sayesinde de bol internetli günlere ulaşabilirsiniz. Üstelik sunulan kampanyalar kullanıcıların ekstra ücret ödemelerinin de önüne geçmektedir. Ekonomik olarak sunulan avantajlar ile birlikte internette her türlü etkeni aktif şekilde kullanabilirsiniz. İnternetiniz bittiğinde zorda kalmama adına bu tür kampanyalar size ilaç gibi gelecektir.

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya

İnsanların en fazla zaman geçirdiği mecralardan bir tanesi hiç kuşkusuz sosyal medyadır. Takipler videolar resimler ve daha fazlasını bulabileceğiniz sosyal medya için bolca da internete ihtiyaç duyulmaktadır. Faturasız hat sahibi olan Türk Telekom kadın müşterileri sosyal medya internet hediyesini kazanabilirler. 

Türk Telekom hediye sosyal medya kampanyasından yararlanabilmek için öncelikle SOSYAL PAKET yazılıp 5555’e SMS gönderilmelidir. Facebook, Twitter ve Whatsapp’da kullanabileceğiniz hediye internet için ayda bir kez katılım sağlamanız mümkündür. 30 TL ve üzeri yüklemelerinde 1 GB Whatsapp 1 GB da Twitter ve Facebook için kullanabilmeniz mümkün kılınıyor. Hattınızın faturasız olması ve kullanıcının da kadın olması en önemli husustur.

Türk Telekom E-Fatura 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom’u faturalı olarak kullanan hat sahipleri e-fatura kullanımını kabul etmeleri durumunda 1 GB internet kazanabilmektedir. Türk Telekom E-fatura 1 GB Bedava İnternet kampanyasında yer alan e-fatura geçişlerde ki hediye tek sefere mahsustur.

Faturanızı e-mail ile almanız durumunda kazanacağınız hediye internet için 1GB yazıp bir boşluk bırakıp aktif kullandığınız e-mail adresinizi yazmalı ve 3008’e göndermelisiniz. E-fatura sistemine dahil olmanız ile birlikte hattınıza 1 GB internet tanımlanacaktır.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

8 Kişi Katıldı

  1. Türk telekom bedava internet kampanyaları çok az. Özellikle faruralı olanlar için hiç yok denilebilir. Yaptığımız ya artık kullanılamıyor ya da uygun değilsiniz deniliyor. Yenileri çıksın lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu