Mart 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri Nedir?

Turkcell bedava internet kampanyaları ve diğer uygulamalarıyla operatör kullanıcılarını memnun etmektedir. Kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği bu kampanyalara katılım son derece kolay olup genellikle kısa mesajla katılım sağlanmaktadır.

Hangi kampanya için nasıl mesaj gönderileceği ise içeriğe bağlı olarak değişmektedir. Buna ek olarak Turkcell’de uygulamalar sayesinde de bedava internet kazanmak mümkündür. Uygulama kampanyaları akıllı telefon kullanıcılarını daha fazla ilgilendirmektedir.

Turkcell Bedava İnternet 2020 Veren Uygulamalar Nedir?

Mart 2020 Turkcell bedava internet paketleri alabilmek için en çok tercih edilen yöntem Salla Kazan uygulaması olmaktadır. Akıllı telefonlara yüklenebilen bu uygulama her hafta operatör kullanıcılarına yüksek kotalı bedava internetler vermektedir. İnternetin yanı sıra dakika ve kısa mesaj hakkı da veren bu uygulama haftada bir kez olacak şekilde kullanılabilir.

Aynı zamanda bu uygulamadan elde edilen bedava haklar başkasına devredilemez ya da satılamaz ya da kiralanamaz. Kullanımı son derece basit olan bu uygulama için telefonu sallamak yeterlidir. Kazanılan hediye ile ilgili bilgilendirme ekrana gelmekte ve kısa mesajla yapılmaktadır.

Paycell 3 GB Bedava İnternet

Hazır kart ve faturalı hat abonelerinin yararlanabildiği Turkcell paycell 3 gb bedava internet kampanyası için öncelikle Paycell kullanıcısı olmak gerekir. Yapılan kampanyaya göre kullanıcılar her 50 TL yüklemelerinde 1 GB bedava internet kazanmaktadır. Bu bedava internet hakkından toplam üç kere yararlanılabilir. Böylece kullanıcılar 3 GB internetlerini doya doya kullanabileceklerdir. Kampanyadan yararlanabilmek için TL yüklemek yeterlidir.

BİP 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell BİP uygulaması herhangi bir ücret ödemeden indirilen ve en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer alır. Kullanıcılarına internet, mesajlaşma gibi haklar veren bu uygulamanın özellikle 1 GB bedava internet kampanyası merak konusudur. Bu kampanyadan yararlanabilmek için 4,5 kalitesi ile görüntülü ve sesli arama yapılabilir.  Aramanın ardından hediye internet ilgili hatta otomatik olarak yüklenmektedir.

Bedava internet kazanmanın diğer bir yolu ise ARTI 1GB BİP yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermektir. Uzun süredir operatörü kullanan ve BİP uygulamasını yükleyen aboneler bu haktan yararlanabilir. Kısa mesaj gönderilmesinin ardından ilgili numaraya bilgilendirme mesajı gelecektir.

Sen Yap Diye Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell BİP uygulaması aracılığıyla yararlanılabilen Sen Yap Diye bedava internet kampanyası katılımcılara 25 GB bedava internet kazandırmaktadır. BU interneti kazanabilmek için senyapdiye kanalını takip etmek ve orada verilen görevleri yerine getirmek gerekir. Görevler haftalık olarak verilmekte olup içerikleri değişiklik göstermektedir.

Örneğin dergilik uygulamasını iki gün boyunca kullanıp beşer yayın indirmek kırk sekiz saat boyunca kullanılabilecek 2 GB internet vermektedir. Belirlenen tarih aralıklarında Paycell kart ile harcama yapmak 15 GB bedava internet fırsatı sunmaktadır.

Sürpriz Nokta 1 GB Bedava İnternet

BİP uygulaması ile kazanılabilen Sürpriz Nokta 1 GB bedava internet için belirtilen lokasyonlara gitmek gerekir. Bu interneti kazanabilmek için herhangi bir katılım kısa mesajı göndermeye gerek yoktur. Kampanya için uygulamada yer alan açıklamaları takip etmek yeterlidir. Kazanılan bedava internet hakkının kullanımı gelen bilgilendirme mesajının ardından başlamaktadır. Yüklenen bedava sürpriz nokta 1 GB bedava internet hakkı bitirilmediğinde bir sonraki aya devredilememektedir.

Bip uygulamasına girip sürpriz nokta oyna sekmesine tıklamak ve ekrana gelen haritada en yakın hediye noktasına gitmek gerekir. Hediyeyi bulduğunda kazan kısmına basılır ve bu şekilde hediye internet hakkı elde edilebilir. Uygulama internetin yanı sıra konuşma, kısa mesaj, fizy, lifebox gibi hediyeler de vermektedir.

turkcell bedava konuşma paketleri

Sürpriz Nokta Hilesi 2020

Turkcell sürpriz nokta hilesi 2020 yalnızca android telefonlar için geçerli olup bu hile iOS için fayda etmemektedir. Hileden yararlanabilmek için önce uygulama indirmek gerekir. Bu uygulama sahte konum bulma ve oraya gidip hediye kazanmak üzerine tasarlanmıştır.

İlgili konum uygulama üzerinden elle kaydırılarak bulunmakta ve konum bulunduktan sonra sahte konumu kapat kısmına basılmaktadır. Bir sonraki aşamadan BİP uygulamasına geri dönülmekte ve kazan butonuna basılarak hediye kazanılmaktadır.

Turkcell’in en çok hediye dağıtan uygulamalarından biri olan BİP hilesi için telefonun ayarlar kısmından sahte konum etkinleştirme işleminin yapılması gerekir.

Salla Kazan Hakkı Kazanma

Turkcell salla kazan hakkı kazanma her hafta binlerce abonenin ilgisini çekmektedir. Bu hak bedava internet, çeşitli uygulama üyelikleri, konuşma ya da kısa mesaj hakkı gibi hediyeler vermektedir. Kullanıcılar salla kazan uygulaması hediyelerinden sadece haftada bir kez olacak şekilde yararlanabilir.

Hediyenin alacağı gün konusunda herhangi bir sınırlama olmayıp hediye hakkı Cuma günü yenilenmektedir. Buradan kazanılan hakların kullanımı ilgili numarada geçerli olan paketlerden önce gerçekleşir. Yani bedava internet kazanıldığında önce salla kazan internet hakkından düşmektedir. Bu hediyeler bittiğinde ilgili kullanıcı kendi paketleri üzerinden ücretlendirilmeye devam etmektedir. Bununla alakalı tüm bilgilendirmeler operatör kullanıcısına kısa mesajla birlikte yapılmaktadır.

Bizce Uygulaması Bedava İnternet Kazanma

Bizce uygulaması bedava internet kazanma hakkı kupon biriktirme esasına dayanır. Buna göre kuponlar kendi içerisinde 15, 30, 45, 60 gibi seçeneklere ayrılır. En düşük hediye 15 kupon için verilmekte olup bunun karşılığı günlük 2 GB internettir. En yüksek hak ise 60 kupon için olup haftalık 2 GB internet kazanma hakkı elde edilmektedir.

Bu kuponları kazanabilmek için Turkcell Bizce mobil uygulamasından günlük kupon biriktirme işleminin yapılması gerekir. Bu şekilde ortaya çıkan faydadan ayda bir kez olacak şekilde yararlanılabilir. Her kullanıcı günlük sadece bir kupon alma hakkına sahiptir. Ayrıca kazanılan internet haklarının kullanılmaya başlanması için ilgili bilgilendirme kısa mesajının gelmesi gerekir.  

Yaani 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Yaani 1 GB bedava internet kampanyası için öncelikle App store ya da play store üzerinden Yaani uygulamasını indirmek gerekir. Uygulamanın indirilmesinin ardından bütün Turkcell aboneleri bir ay boyunca geçerli olan 1 GB bedava internet fırsatı elde etmektedir.

Kazanılan bu internet hakkı yalnızca Yanii uygulaması içerisinde yapılan kullanımlar için kullanılabilir. Eğer operatör kullanıcısının aksi yönde bir talimatı olmazsa bu kullanım hakkı her ay kendiliğinden otomatik olarak yenilenmektedir. Eğer kullanılan kampanya iptal edilirse kullanıcı bu haktan yararlanma hakkını kaybedecektir.

GNÇ Yumurta Çatlat 1GB Bedava İnternet

26 yaş ve altındaki üyelerin yararlanabildiği GNÇ yumurta çatlat 1 GB bedava internet için telefona GNÇ uygulamasını indirmek gerekir. Bu hediyeyi kazanabilmek için çatlat kısmına gelinerek kediye kazanılır. İlk giriş yapıldığında ekrana gelen iki yumurta kırılır ve hediyelerin hangi gün kazanılacağı belirlenir. Bu hediyeyi alabilmek için uygulamada konum izni verilmesi şartı vardır.

Türkcell Çalışan Yakını Bedava Kampanyalar

Turkcell çalışan yakını bedava kampanyalar kullanıcılara birbirinden farklı bedava internet hakkı vermektedir. Bu tarifeye geçebilmek için en yakın Turkcell iletişim merkezine gidilerek bilgi alınabilir ya da operatörün internet sitesinde yer alan online işlemler kısmı kullanılabilir.

Tarifeye geçebilmek için Turkcell faturalı hat kullanıcı olma şartı vardır. Tarifeye geçildiğinde aylık ödenmesi gereken standart ücret belirlenmiş olup böylece bedava internet kazanma şansı elde edilebilir.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu