Mart 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

Türkiye’nin en çok kullanılan 3. operatörü olan Vodafone, Mart ayında da birbirinden güzel bedava internet kampanyaları sunuyor. Özellikle uygun tarifeleriyle, paketleriyle ve bol kampanyalarıyla pek çok kişi tarafından tercih edilen Vodafone, Türkiye’nin en iyi çekim kapasitesine sahip operatörlerinden birisi. Ülkenin pek çok noktasında çeken Vodafone, uluslararası bir iletişim operatörü olduğu için yurtdışı tarifeleri de diğer hatlara göre daha uygun.

Vodafone Faturalı Bedava İnternet Paketleri

Vodafone’da, faturalı kullanıcıların ücretsiz internet kazanacağı çeşitli kampanyalar mevcut. Eğer faturalı müşterisiyseniz ve elektronik faturaya geçiş yaparsanız yurt içinde 15 gün geçerli 1GB kazanırsınız.

E-Fatura İle Bedava 1 GB İnternet

Elektronik fatura sistemini kullanmak için cihazınızın SMS bölümüne gelerek “EFATURA” yazmalı, ardından bir boşluk bırakarak eposta adresinizi yazmalı ve bu kısa mesajı 7000’e göndermelisiniz. Talebiniz alındıktan kısa süre içerisinde sonuçla ilgili SMS bildirimi alacaksınız.

4.5G’ye Özel 2 GB İnternet Kazanma Fırsatı

Eğer 3G kullanıcısıysanız ve 4.5G kullanmaya başlıyorsanız Vodafone’dan ücretsiz 2 GB bedava internetinizi alabilirsiniz. “4.5G” yazıp 4545’e göndererek aylık 2 GB ücretsiz internetin sahibi olabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanabilmek için SIM kartınızın ve cihazınızın 4.5G destekli olması gerekir.

Vodafone Faturasız Bedava İnternet Paketleri

Vodafone, faturasız müşterilerine de pek çok kampanya sunuyor. Bu kampanyalardaki kriterleri sağlayan Vodafone faturasız müşterileri, çeşitli internet paketlerine ücretsiz olarak sahip olabilir.

Vodafone Yükledikçe Kazan Kampanyası

Eğer Vodafone faturasız müşterisiyseniz ve tek seferde 30 TL ve üzeri bir yükleme yaptıysanız Vodafone tarafından otomatik olarak hattınıza haftalık 1 GB bedava internet tanımlanacaktır. Ayrıca yükleme yaptıktan sonra “BANANEVAR” yazıp 4455’e mesaj atarak da çeşitli hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

Aşağıdaki vodafone sana özel bedava internet kampanyalarını seçebilirsin

Vodafone İnternet Avcıları

Vodafone internet avcıları, BİP servisi üzerinden erişebileceğiniz bir servistir. Servis kapsamında çeşitli internet paketleri kazanabilirsiniz. Servisten yararlanabilmek için Vodafone faturasız müşterisi olmanız gerekir.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır

Vodafone’da 2020’nin gelmesiyle birbirinden güzel bedava internet kampanyaları da çıkmaya başladı. Kullanıcılar aşağıda verilen talimatları uyguladıkları taktirde bedava 3 aylık 15 GB internet kazanabilecekler. Bu kampanyaya katılabilmek için kullanıcının faturalı veya faturasız olmasının bir önemi yoktur. Kampanyaya dahil olmak istiyorsanız “HEDIYE5GB” yazarak 7000’ e kısa mesaj göndermelisiniz.

Kısa mesajı gönderdikten sonra 1-2 dakika içerisinde kampanyaya katılım talebinizle ilgili sonuç kısa mesaj ile size bildirilecektir. Eğer kampanyaya kabul edildiğinizle ilgili bir kısa mesaj alırsanız otomatik olarak 3 ay boyunca hattınıza 5’er GB internet paketi tanımlanacaktır. Tanımlanan internet paketini sadece yurtiçinde kullanabilirsiniz.

Vodafone Büyük Çekiliş Hediye Çarkı Bedava 20 GB İnternet

Vodafone’un hediye çarkı yenilendi! Artık çarkta daha fazla internet ve daha güzel hediyeler var. Çarkı çevirerek 20 GB’a kadar internet kazanmanız mümkün. Her hafta tüm Vodafone kullanıcılarına 1 kez çarkı ücretsiz çevirme hakkı tanımlanır.

blank

Bu çark kapsamında birbirinden güzel internet paketleri, sosyal medya paketleri ve video paketleri kazanabilirsiniz. Çarkı çevirerek haftalık olarak kullanabileceğiniz 20 GB internet paketini de kazanmanız mümkün. Ayrıca 3 Şubat ile 29 Mart arasında her çark çevirişinizde birer çekiliş hakkı kazanırsınız. Çekilişle 5 adet BMW 118i100 adet iPhone 11 ve 25 adet Vespa dağıtılacak.

Vodafone TV Bedava 5 GB İnternet

Vodafone’un birbirinden avantajlı TV paketlerini satın alarak istediğiniz gibi yerli dizileri, kanalları ve gündemi takip edebilirsiniz. Uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz bu internet paketleri, yanındaki avantajlarıyla daha da cazip bir hale geliyor.

Vodafone’un TV temel paketini satın aldığınızda ilk ay geçerli 5 GB bedava internet sahibi olursunuz. Ayrıca ilk ay TV paketinin ücreti de hattınızdan tahsil edilmez. Yani ilk ay TV paketini ücretsiz kullanırken bedava 5 GB internetin de sahibi olursunuz. Buna ek olarak, Vodafone’un hattınıza tanımlayacağı 5 GB TV internet paketiyle TV izlerken kendi internet paketinizden yemezsiniz.

4.5G Vodafone Ücretsiz İnternet Kazanma

Eğer ki Vodafone’un 4.5G internet servisinden daha önce yararlanmadıysanız ve yeni yararlanmaya başlayacaksanız bedava internet paketlerinin de sahibi olabilirsiniz. Vodafone’un muhteşem 4.5G hızını doyasıya test etmeniz için 4.5G’ye geçiş yaptığınızda 2 GB bedava internet kazanırsınız. Eğer hattınız ve cihazınız 4.5G’yi destekliyorsa 4.5G yazıp 4545’e göndererek kampanya dahilinde 2 GB bedava internetin sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Çark Çevirme Hilesi Nasıl Yapıllır?

Vodafone’un bana ne var uygulamasındaki çarkı haftada bir çevirerek çeşitli hediyelerin sahibi olabilirsiniz. Bu uygulamadaki çarkta 20 GB’a kadar internet kazanmanız mümkün. Aşağıda anlatılan taktik ile istediğiniz hediyeyi kazanabileceksiniz. Öncelikle bu işlemi seri bir şekilde yapamazsanız istediğiniz ödülü kazanamazsınız.

İlk olarak kazanmak istediğiniz ödülü belirleyin, ardından çark tam istediğiniz hediyenin üzerindeyken internet bağlantınızı kesin. Ardından internetinizi yeniden açtığınızda istediğiniz ödül hattınıza tanımlanmış olacaktır.

Vodafone Yanımda Yeni Kampanyaları Nelerdir?

Vodafone yanımda, hem fırsatlarıyla hem de kullanışlılığıyla Vodafone’luların en sevdiği ve en çok kullandığı mobil uygulamalardan birisidir. Vodafone yanımda kullanarak hem hattınız ile ilgili detayları takip edebilir, hem de kampanyaları takip ederek GB ve dakika gibi çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Haftalık 5 GB İnternet Hediyesi

Vodafone faturasıza yeni katıldıysanız, telefonunuzun uygulama marketi üzerinden “Vodafone Yanımda” isimli uygulamayı ilk indirip giriş yaptığınızda hattınıza otomatik olarak haftalık 5 GB yurt içinde kullanabileceğiniz internet tanımlanır.

Vodafone İletişim Pass Hediye Kampanyaları

Vodafone iletişim pass paketleri, WhatsApp, Messenger ve Facebook gibi sosyal medya ve iletişim uygulamaların kullanımının paketinizden düşmeden kullanılmasına imkan sağlayan paketlerdir. Haftalık 12 Tl tarifenize ek ücret ödeyerek bu pakete sahip olabilirsiniz. Paket dahilinde yukarıdaki 3 uygulamanın kullanacağı mobil data, internet paketlerinizden düşmez ve bu uygulamaları hafta boyunca sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu paketin herhangi bir satın alım limiti yoktur. Dolayısıyla istediğiniz kadar satın alıp kullanabilirsiniz.

Vodafone 3 GB Bedava İnternet Kodu

Vodafone’un geliştirdiği “Seviyorum İnterneti” isimli onilne proje, kişilerin internet deneyimlerini verilemek amacıyla yapılan bir projedir. Proje Vodafone tarafından organize edilmektedir. Tüm operatör müşterileri testi doldurabilir. Testte çeşitli sorular sorulmaktadır. Sorulara kendi deneyimlerinize göre cevap verebilir, testi opsiyonel olarak doldurup tamamlayabilirsiniz.

Testin sonunda, adınız soyadınız, telefon numaranız ve operatörünüz sorulur. Bu bölümdeki bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduğunuz taktirde her yöne geçerli 3 GB internetin sahibi olursunuz. Kampanya kapsamında sadece Vodafone müşterileri 3 GB internet fırsatından yararlanabilir.

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB İnternet Kampanyası

Bu kampanyayla Vodafone müşterisi olmayan arkadaşlarınızı Vodafone’a getirmeniz durumunda 3 ay  boyunca geçerli 15 GB internetin sahibi olabilirsiniz. Öncelikle “Bana Ne Var” isimli uygulamaya giriş yaparak davet linkinizi kopyalayın. Ardından bu linki, Vodafone’a geçecek olan arkadaşınız ile paylaşın.

Sana Özel Bedava İnternet Kampanyaları Aşağıdan Seç Tıkla

  Arkadaşınız bu link ile giriş yapıp Vodafone müşterisi olursa hem siz, hem de arkadaşınız 3 ay boyunca geçerli 15 GB internetin sahibi olursunuz. Kampanya sadece tek seferlik katılımlar için geçerlidir. Birden fazla arkadaş davet etseniz de sadece 15 GB internet kazanabilirsiniz.

  Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

  Benzer Konular

  8 Kişi Katıldı

  1. Vodafone efsane iyiki geçiş yaptım vodafoneye :)) çok güzel teklifler var ve çok uygun

   1. Abicim 700 bine hediye 5gb yazıyorum hatalı ialem yaptınız diyor neden diyor anlamadım

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu