Mayıs 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell operatörü her yıl birçok farklı uygulamanın kullanılması veya belirli koşulların yerine getirilmesi ile birlikte kullanıcılarına hediye internet fırsatları sunmaktadır. Hem hazır kart kullanıcıları hem de faturalı hat kullanıcıları tarafından elde edilen bu fırsatlar ile birlikte Turkcell bedava internet 2020 kampanyaları değerlendirilirken, internet kullanım paketleri mayıs ayında devam ediyor. Genellikle bedava internet paketleri sunulurken, bazen çok düşük fiyatlarla yüksek internet paketleri satın alma gibi fırsatlar da sağlanmaktadır. 

Sağlık Çalışanları İçin 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Özellikle 2020 yılı mayıs ayı içerisinde karşılaşılan korona virüs salgın durumu sonrasında Türkiye’de çok önemli bir hizmet sağlayan sağlık çalışanları için Turkcell operatör firması çok önemli bir kampanya gerçekleştirmiştir.

Son dönemde alınan bir karar ile birlikte sağlık çalışanları içerisinde Turkcell kullanıcıları için hatlarına 500 dakika konuşma ve 5 GB internet paketi hiçbir koşul aranmadan tanımlanacaktır.

Sağlık çalışanlarına destek verme amacıyla geliştirilen bu kampanya Turkcell tarafından salgın süresince yenilenerek önemli bir hizmet şeklinde sunulmaya devam edilecektir. 

Öğrenciler İçin EBA 3 GB Hediye İnternet Kampanyası

Yine salgın sebebiyle geliştirilen internet üzerinden eğitime devam edilmesi sistemi kapsamında EBA kullanımı için de hem faturalı hat hem hazır kart kullanıcıları Turkcell üzerinden hediye internet kazanabilecektir.

31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli şekilde olacak bu kampanya ilk etapta 3 GB bir kapasite ile belirlenmiş olmakla birlikte daha sonra 13 Mart 2020 tarihi itibarıyla internet faydası 6 GB şeklinde tanımlanarak kullanılmaya başlanmıştır. 

Turkcell kullanıcıları EBA 3 GB hediye internet kampanyası dahilinde öncelikli olarak BiP uygulamasını telefonuna yüklenmelidir. BiP uygulaması içerisinde keşfet bölümünde EBA kanalına giriş gerçekleştirilerek bu kanal takip edilecektir. Sonrasında kanal üzerinden eba.gov.tr veya EBA uygulamasında geçerli bir şekilde kullanılacak 6 GB internet kazanabilir.

BiP EBA kanalına ulaşmak için https://www.turkcell.com.tr/servisler/BiP web adresi kullanılabilir. Pakette üst hız limiti 7,2 Mbps olmakla birlikte paketin içeriğinde kalan internet limitini öğrenmek için kalan yazıp 2222’ye ücretsiz SMS gönderilebilir. 

Uygulamalar İle Turkcell Bedava İnternet 2020 Kampanyaları

Sağlık çalışanları ve öğrenciler için sunulan ekstra kampanyalar dışında Turkcell tarafından 2020 yılında uygulamalar sayesinde birçok farklı internet paketi kazanma şansı sunulmuştur.

Örnek olarak Dijital 2 GB kampanyası sayesinde hazır kart kullanıcıları belirli tarifeleri kredi kartı ödemesi yaparak yüklediklerinde internet kazanma şansına sahiptir.

Önemli bir kolaylık oluşturan Dijital Operatör uygulaması veya turkcell.com.tr üzerinden Uçuran tarifeler, Süper Avantaj tarifeleri, GNÇ Süper tarifeleri arasından seçim yapan veya Özel Üçlü 3 GB paketi seçimi gerçekleştiren kişiler, kredi kartı ile ödeme yapabilir.

Yapılan ödeme sonrasında 4 hafta boyunca geçerli olacak şekilde 2 GB cepten internet paketi kazanabilirsiniz. 

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Hilesi 2020” adlı yazımıza gitmek için Tıkla

Bizce İle Kupon Biriktir Kampanyası

Yine farklı bir uygulama üzerinden bedava internet kazanmak isteyen kişiler Bizce ile kupon biriktir kampanyası dâhilinde farklı kapasitelerde internet paketi elde edebilir. Faturalı hat kullanıcıları veya hazır kart kullanıcıları tarafından seçilebilecek bu kampanya, 30 Haziran 2020 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Belirtilen tarihe kadar Bizce mobil uygulamasını telefonuna yükleyerek her gün uygulama üzerinde kupon toplayan kişiler, elde ettikleri kuponlarla farklı tarifeleri seçerek internet kazanabilir. Bu internet paketleri arasında;

  • 15 kupon karşılığında 2 GB günlük internet
  • 30 kupon karşılığında 3 GB üç günlük internet
  • 45 kupon karşılığında 5 GB günlük internet
  • 60 kupon karşılığında 2 GB haftalık internet yer almaktadır. 

Turkcell kullanıcıları Bizce uygulamasını yükledikten sonra kupon biriktir kampanya sayfasına giriş yaptıklarında, her gün Turkcell tarafından belirlenmiş şekilde 1 adet kupon elde edebilir.

Ayrıca gün boyunca dağıtılacak kupon sayısı da yine Turkcell tarafından belirlenmektedir. 

GS Destek 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türkiye’nin en önemli futbol takımlarından biri olan Galatasaray ile ilişkili bir şekilde gerçekleştirilen kampanya kapsamında da faturalı hat ve hazır kart kullanıcıları hediye internet kazanabilir. 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında bireysel sarı paket, kırmızı paket veya şampiyon paket müşterileri 1 GB hediye internet kazanacaktır. 

Avantajlı bir kampanya olarak görülen GS destek 1 GB hediye internet kampanyası kapsamında belirtilen paketlerde bulunan müşteriler Galatasaray’ın kazandığı her maç sonrasında 1 GB internet elde edebilir. 24 saat içerisinde hattınıza yüklenen bu internet, günlük olarak kullanılabilir ve gün tamamlandığında kalan internet devretmez. 

Rahata Gel Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’in önemli avantajlarından biri olarak Turkcell Rahat fırsatlarını değerlendiren kişiler de avantajlı paketler arasında seçim yaptığında, 12 ay boyunca 3 GB internet kazanabilir. 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli şekilde Turkcell Rahat tarifeye numara taşıma yapan veya yeni hat alan rahat paket bireysel aboneleri bu kampanyadan yararlanacaktır. 

Rahat paket tercih eden kişiler, 12 ay boyunca bu kampanyadan yararlanmak için otomatik bir şekilde tanımlanmış internete sahip olacaklar. Yurt içinde geçerli olacak bu internet kampanyası için kullanıcıların sadece 12 ay boyunca taahhüt vermiş olmaları ve Turkcell rahat paketlerinde kalmaları dahi yeterli olacaktır. 

Turkcell 2020 Bedava İnternet Genç Fırsatları

Genç kullanıcılar için çok önemli fırsatlar sağlayan Turkcell, GNÇ uygulamasını kullanan kişilerin elde edebileceği önemli bir fırsat ile yine internet kampanyası oluşturmuştur.

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap kampanyası çerçevesinde hem faturalı hat sahipleri hem hazır kart sahipleri farklı internet paketlerini elde edebilir. Bu nedenle öncelikle yenilenen GNÇ uygulamasını indirmeleri ve bu fırsatlara ulaşmaları için uygulamayı kullanmaları gerekmektedir. 

26 yaş altında bulunan GNÇ Turkcell kullanıcıları, IOS ve Android işletim sistemine sahip telefonları üzerinden kolaylıkla market üzerinden bu uygulamayı indirerek kurabilirler.

Kurulmuş olan uygulama, bireysel faturalı hazır kart sahibi, aktif, ses aboneleri tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Kurulan uygulama içerisinde telefon numarası ve şifre ile giriş gerçekleştirildikten sonra uygulama menüsünde “Çatlat” adlı bölüme gidilir. 

Uygulamanın Çatlat bölümü içerisinde sizden istenilen şekilde haftanın 2 gününü seçerek, bu günlerde hediye alma hakkı kazanacaksınız. Her kullanıcı kampanyadan hafta içerisinde 2 ayrı günde faydalanabilir ve istatistikler Turkcell tarafından belirlendikten sonra ek kampanyalar sunulabilir.

Telefon ayarları üzerinde GNÇ uygulaması için konum izni verilmiş olması ile birlikte yapılan bildirimlere bağlı olarak yumurta çatlatma işlemi sağlayıp internet paketleri kazanabilirsiniz. Bu paketler kapsamında;

  • 1 GB internet; 1 saat veya 3 saat geçerli olarak
  • 1 GB internet haftalık veya aylık geçerli olarak
  • 2 GB internet haftalık geçerli olarak
  • 5 GB internet aylık geçerli olarak ücretsiz şekilde kazanılabilir. 
  • Ayrıca 1 TL gibi bir ücret ile 1 GB internet paketi, 5 TL ücret ile 2 GB internet paketi veya 2 TL ile 2 GB internet paketi temin etme gibi fırsatları sunulmaktadır.

Turkcell Diğer Kampanyalara Göz Atmak için TIKLA

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu