Mayıs 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone bedava internet 2020 kampanyaları sayesinde kullanıcılar için farklı fırsatları devreye sokmaktadır. Her kampanya ve her hediye birbirinden daha avantajlı görülmekle birlikte daha iyi vakit geçirmeniz ve daha rahat iletişim kurmanız için mayıs ayında fırsatlar sunmaktadır. 

Faturalı Hatlarda Vodafone Bedava İnternet

Hem tarife seçimi gerçekleştirmek hem de bedava internet sağlayan faturalı hat kampanyaları arasında seçim gerçekleştirmek için Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde kullanıcılar çok önemli bir avantaj elde ederek, hem pratik bir hat kullanımı hem de bedava internet kazanma yolu elde etmektedir. 

Vodafone hat kullanıcıları akıllı telefonlarında Vodafone Yanımda uygulamasını indirdikten sonra kendi numaralarını tanımlama gerçekleştirip, bir şifre belirleyerek, artık uygulamayı kullanılır hale getirebilir.

Uygulama şifresi belirlemek açısından öncelikle “S” yazılarak 7000 numarasına kısa mesaj gönderilmesi gerekir. Birkaç dakika sonrasında gelen mesajda yer alan şifre ile birlikte bu sisteme giriş yapıldığında, ilk giriş sonrasında 1 GB hediye internet kazanılarak 30 gün süre içerisinde rahatlıkla kullanılabilir. 

Faturasız Hatlarda Vodafone Bedava İnternet 2020

Faturasız hatlarda hediye internet kazanmanın farklı yolları bulunmakla birlikte özellikle oyun uygulamasının kullanılması sayesinde çok özel günlük ücretsiz internet paketleri kazanılabilir.

Vodafone üzerinden oyun uygulamasının indirilmesi ise Vodafone web sayfası veya uygulaması üzerinden kolaylıkla sağlanabilir. 

Vodafone faturasız hat kullanıcılarının yine hediye internet kazanmasının yöntemlerinden birisi ise TL yükleme işlemi gerçekleştirmektir. TL yükleme işlemi gerçekleştirmek için özellikle gençler tarafından uygulanabilecek tarifeler bulunduğu gibi yetişkinler tarafından da uygulanabilecek tarifeler bulunmaktadır. 

Vodafone Freezone Bedava İnternet Kampanyası

Freezone kulübü kampanyası sayesinde bugün 26 yaşın altında bulunan Vodafone aboneleri, hediye internet kazanma şansına sahiptir. Freezone aboneleri genellikle 26 yaş altında olmakla birlikte hatları anne ve babalarının üzerine kayıtlı iken kendileri gelerek, Freezone başvurusu yapıp hattını kendi adına alıp artık özgürce kullanım elde eden abonelerdir.

Bu aboneler Freezone dünyasına katıldıktan sonra hoşgeldin hediyesi kapsamında bir gün geçerli şekilde kullanılabilecek 4 GB internet şansı elde etmektedir ayrıca Vodafone EBA 8 Gb hediye internet kampanyası için tıklayın.

Red Tarifeler İçin Redlilere Hediye 5 GB Kampanyası

Vodafone tarifeleri içerisinde özellikle yetişkinler için premium özellikleri ile ön plana çıkan Red tarifeler birçok farklı avantaja sahiptir. Örnek olarak bu avantajlardan birisi kapsamında 12 ay boyunca toplam 60 GB yani her ay 5 GB hediye internet verilmesi gösterilebilir.

Red tarife kullanan veya Red Genç tarife kullanan kişiler 12 ay boyunca verilecek 5’er GB hediye interneti kazanabilmek için Vodafone Yanımda uygulamasına girdikten sonra EK PAKETLER bölümüne göz atabilir. 

Faturalı tarifelerde Red kullanıcıları, 5 GB internet kazanabilmek için Vodafone sayfası üzerinde belirtilmiş tarifelerden birinde bulunması gerekmektedir. 12 ay taahhüt verilmiş olan bu tarifelerde her ay otomatik bir şekilde fatura döneminde 5 GB paket yenilenir. 

vodafone bedava internet kampanyaları
vodafone bedava internet kampanyaları

Vodafone Mobil Ödeme İle Bedava İnternet 2020

Yakın süreçte başlatılmış olan yeni bir kampanya ile birlikte 24 Mart-31 Mayıs 2020 tarihleri arasında akıllı telefon marketlerinden Vodafone mobil ödeme tanımlaması gerçekleştiren Vodafone aboneleri, 10 TL üzerindeki ilk işlemleri sayesinde 1 hafta geçerli olacak şekilde 1 GB internet kazanma şansına sahiptir.

  • Apple telefon kullanıcıları App Store üzerinde Apple Hesabım sayfası ile ödeme ve teslimat alanı için Vodafone mobil ödeme seçimini gerçekleştirebilir.
  • Android sisteme sahip telefon kullanan kişiler ise Google Play Store üzerinde sol menüden ödeme yöntemi sayfasından Vodafone mobil ödeme seçimini aktif hale getirebilir.
  • Vodafone mobil ödeme yöntemini seçmiş olan kişiler 31 Mayıs 2020 tarihine kadar en az 10 TL tutarında bir ilk işlem gerçekleştirdiğinde, 1 GB hediye internet hattına tanımlanır.

Ancak kampanyadan bu faydanın elde edilmesi için yeni tanım yapılmış olması ve son bir yıl içerisinde yine aynı işlemin yapılmamış olması gerekmektedir. Kampanya süresince her Vodafone kullanıcısı 1 defa ödül kazanabilir. 

Bana Ne Var Hediye Çarkı Bedava İnternet 2020 Kampanyası

Uzun bir süredir devam etmekte olan ve 2020 yılında da aktif bir şekilde kullanılan Vodafone bana ne var hediye çarkı haftalık veya aylık şekilde bedava internet veren uygulamalardan birisidir.

Vodafone kullanıcıları her hafta birbirinden değişik hediye internet paketlerine sahip olurken, hafta içerisinde belirtilen günde çarkın çevrilmesi ile 10 hafta boyunca sadece bir kez hediye elde edilir.

Herhangi bir ücret gerekliliği bulunmayan bu kampanyada faturalı veya faturasız kullanım gerçekleştiren herkes şansını denemektedir. 

Vodafone GB Dolu Bedava İnternet Kampanyaları

Yine en avantajlı Vodafone internet kampanyaları arasında yer alan Vodafone GB dolu bedava internet içeriklerine ulaşmak da gayet basit bir şekilde uygulanabilir.

  • Çok pratik bir örnek olarak “SUPER2GB” yazıldıktan sonra 3636’ya mesaj gönderilmesi ile birlikte bir ay boyunca kullanılabilecek 2 GB internet bedava hattınıza yüklenir.
  • Ayrıca elektronik fatura kullanma vasıtasıyla internet paketi elde etmek açısından da “EFATURA” yazıldıktan sonra 7000‘e kısa mesaj gönderildiğinde, e-fatura sistemine geçiş yapıldığı için 1 GB hediye internet kazanabilir.

Ayrıca diğer vodafona kampanyalarına gitmek için tıklayın

4.5 G Uyumlu SIM Kart 4 GB Kampanyası

Vodafone 4.5G uyumlu internet kullanımına geçişi daha kolay bir hale getirmek ve avantajlar sumak açısından da Vodafone hattı için 4.5G uyumlu sim kart değişimi gerçekleştiren kişilere 4 GB internet hediyesi sunmaktadır.

Kullanıcılar 4.5G kullanıcısı olmalarıyla birlikte Vodafone internet paketi kazanırken, kampanyadan yararlanmaları için sim kart değişikliği sonrasında “4.5G” yazarak 4545‘e SMS attıklarında internet paketi tarifeleri üzerinden hatlarına eklenecektir. 

Vodafone Seviyorum İnterneti Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Seviyorum interneti testi sayesinde de Vodafone kullanıcıları bedava internet kazanma şansı elde etmektedir. Belirli sorulardan oluşan bu teste katıldığınızda, soruları tamamlayarak anket sonrasında cep numaranızı verirseniz, 3 GB hediye internetiniz hemen hattınıza tanımlanır. Bu 3 GB hediye internet, 24 saat boyunca geçerli bir şekilde kullanılabilir. 

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu