Nisan 2020 Bedava İnternet Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Operatörler tarafından verilen nisan 2020 bedava internet paketleri kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmektedir. Bu kampanyalara katılım genellikle kısa mesajlar aracılığıyla yapılmakta olup hangi kampanyadan ne kadar internet kazanılacağı operatöre ve kampanyanın özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Bunlarla ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilmek adına ilgili operatörün internet sitesini ziyaret ederek kampanya detayları bölümü incelenebilir.

Nisan 2020 Bedava İnternet Paketleri

Burada kazanılan internetin hangi tarihte yükleneceği, ne kadar süre içerisinde kullanılabileceği ve buna benzer detaylar yer almaktadır. Bazı bedava internetler uygulama üzerinden verilmekte olup bundan yararlanabilmek için öncelikle ücretsiz uygulamanın indirilmesi gerekir.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası Nisan 2020

Vodafone bedava internet kampanyası nisan 2020 tarihinde de birbirinden avantajlı içeriklere sahiptir. Faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına özel olarak hazırlanan bu paketlerdeki bedava internetler günlük, haftalık ve aylık olarak verilir. En çok tercih edilen bedava internet kampanyası Vodafone yanımda uygulaması aracılığıyla kazanılan internet hakkı olarak bilinir.

Haftalık olarak bedava internet veren bu uygulamada çarkı çevirmek hediyeyi kazanmak için yeterli olmaktadır. Bunun yanı sıra uygulamaya arkadaş davet etmek de hediye 2 gb internet kazanma fırsatı vermektedir. Davet edilen arkadaş uygulamayı indirip sisteme giriş yaptıktan sonra hediye internet otomatik olarak davet eden kişinin hattına yüklenmektedir.

Vodafone Bedava 10 GB İnternet

Vodafone bedava 10 gb internet çok sayıda kullanıcı tarafından talep edilmektedir. Hoş geldin hediyesi olarak verilen bu interneti kazanabilmek için son otuz gün içerisinde yeni hat alma ya da numara taşıma ile Vodafone kullanımına başlamış olmak gerekir. Uyumlu genç ve uyumlu tarifelere gelenler aylık 10 gb, red ve redli genç tarifelerine gelenler ise aylık 20 gb bedava internet hakkı elde etmektedir.

Kazanılan internet hakkından yararlanabilmek için önce Vodafone yanımda uygulamasını indirmek gerekir. Play store ya da app store üzerinden ücretsiz olarak indirilen uygulamaya giriş yapıldıktan sonra ek paketler bölümüne giriş yapılarak hediye internet alınabilir. Onay kısa mesajının gelmesiyle birlikte paketin kullanımı başlamaktadır. Bedava internet paketi üst üste alınma ve yenilenme gibi özeliklere sahip değildir.

Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Her dönem özel olarak hazırlanan Vodafone bedava internet paketleri sahip olduğu içeriklerle kullanıcıları memnun etmektedir. Bunlardan biri yasal e fatura kampanyası olup bu sisteme geçilmesiyle birlikte kullanıcılara bedava internet hakkı sunulmaktadır. Bundan yararlanabilmek için EFATURA yazıp bir boşluk bırakılıp EPOSTA adresi yazılarak 7000’e kısa mesaj göndermek yeterlidir.

Vodafone bedava 8 gb internet kampanyası da kullanıcıları memnun etmekte olup bu haktan yararlanabilmek için Super2GB yazılarak 3636’ya kısa mesaj gönderilir.  Bir aylık olarak verilen bu internet paketi ilk ay ücretsizdir. Eğer paketin bitimine bir gün kala iptal işlemi gerçekleşmezse faturaya ek ücret yansıyacaktır.

Tüm Vodafone Bedava Kampanyalar için Tıkla

Garanti BBVA Mobil 1 GB İnternet Bedava

Garanti BBVA mobil 1 GB bedava internet kazanabilmek için belirlenen tarih aralığında Garanti Mobil üzerinden vergi ödemesi, para transferi, fatura ödemesi, kredi kartı borcu ödemesi gibi işlemlerin yapılması gerekir. Tüm operatörlere yönelik olarak düzenlenen bu kampanyadan kazanılan internet hakkı en geç üç iş günü içerisinde ilgili hatta yüklenecektir. Verilen 1 gb internet hakkının kullanım süresi bir hafta olarak belirlenmiştir. Yükleme yapılacak olan telefon numarası bankanın sisteminde kayıtlı olan numaradır.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri Nisan 2020

Türk Telekom bedava internet kampanyaları pakete ek ya da uygulama aracılığıyla verilmektedir. Bu kampanyalar arasında özellikle sil süpür, EBA kampanyası, e fatura hediye 1 GB, hediye internet gönder 1 GB kazan, Siri ile Lira paylaşan herkese 500 MB, 4.5G 30 GB hediye internet gibi kampanyalar dikkat çekmektedir. Özellikle sil süpür operatör kullanıcılarına haftalık bedava internetin yanı sıra konuşma ve kısa mesaj hakkı gibi imkanlar da sunmaktadır.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası

Türk Telekom hoş geldin kampanyası yeni hat alımına bol bol hediye vermektedir. Bu kampanyaya göre kullanıcılara aboneliklerinin ilk üç ayı boyunca tek seferde yapılacak otuz lira ve üzeri yüklemelere toplam 15 GB hediye internet verilmektedir.

İlk ayda ise 750 SMS, 750 dakika da internete ek olarak yüklenmektedir. Bundan yararlanabilmek için BOLBOL yazılıp 5555’e kısa mesaj göndermek yeterli olacaktır. Kampanyaya katılım 16.01.2020 tarihinden sonra alınan hatları kapsamaktadır.

türk telekom bedava internet kampanyaları

Türk Telekom Avea Bütün Bedava Kampanyalar için Tıkla

Şanslı Çark Uygulaması İle 4 GB İnternet

Doğuş yiyecek ve içecek firması tarafından hazırlanan Şanslı çark uygulaması kullanıcılara bedava internet fırsatı sunmaktadır. Uygulamaya giren kullanıcılar çarkı çevirerek internet kazanma imkanı elde etmektedir. 

Şanslı Çark uygulaması ile 4 GB internet kazanabilmek için cips paketlerinden çıkan şifreyi uygulamada ilgili alana girmek gerekir. Uygulama aracılığıyla internetin yanı sıra fizy müzik uygulaması, steam cüzdan kodu, digitürk digiplay eğlence paketi gibi hediyeler de verilmektedir.

Nisan 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Nisan 2020 Turkcell bedava internet paketleri kendi içerisinde çeşitlere ayrılır. Bunlar arasında özellikle 4.5G bedava internet, emocanlar hediye internet, Turkcell dijital operatör bedava internet, yükle kazan hediye internet fırsatı, Turkcell GNÇ 1 GB bedava internet kampanyaları dikkat çekmektedir. Bunlar arasında yer alan yükle kazan hediyesini alabilmek için en az 20 TL yükleme yapma şartı vardır.

Turkcell GNÇ 1 GB Bedava İnternet

Turkcell GNÇ 1 GB bedava internet hakkından yararlanabilmek için ilgili numaraya otuz lita ve üzerinde yükleme yapmak gerekir. Kullanıcıya özel olarak verilen bu internet paketi yüklemenin ardından hatta otomatik olarak yüklenmektedir. Verilen 1 GB hediye internetin geçerlilik süresi bir ay şeklinde belirlenmiştir. Bunun için ekstra bir işlem yapmaya ya da herhangi bir ücret ödemeye gerek yoktur.

Turkcell Salla Kazan Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan uygulaması bedava internet veren ve en çok ilgi gören uygulamalar arasında yer alır. Günlük, haftalık ve aylık internet paketlerinin yanı sıra daha pek çok hediye veren bu uygulama ücretsiz olarak indirilebilir.

Kullanıcıların hediye alma hakları her Cuma yenilenmekte olup buradan alınan hediyelerin Perşembe günü 23.50 itibariyle kullanımı sona ermektedir. Verilecek internet hediyesi en fazla aylık 25 GB olarak belirlenmiştir. Hediyenin kazanılmasından sonra ilgili numaraya aktivasyon mesajı gönderilmektedir.

türkcell hediye internet kampanyaları

Turkcell Bedava Kampanyalar için Tıkla

Nisan 2020 Bimcell Bedava İnternet Paketleri

Gün geçtikçe daha fazla kullanıcı sayısına ulaşan Bimcell yeni hat kampanyası, 25 TL yükle 1 GB hediye internet kazan, deneme internet kampanyası, 5 GB bedava internet, yorum yap hediyeni kap gibi kampanyalara sahiptir. Yükleme yaptıktan sona hediyeye alabilmek için yüklemeden sonraki otuz gün içerisinde BONUS yazıp 4551’e kısa mesaj göndermek gerekir.

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Bimcell bedava internet kampanyaları sürekli güncellenmekte, operatör kullanıcılarını memnun etmektedir. Kampanyalar arasında yer alan deneme internet kampanyası operatörün internet hızını kullanıcılarına kanıtlamak amacıyla verdiği hediye internettir.

Bundan yararlanmak için DENEME yazıp 5555’e kısa mesaj gönderilir. Kazanılan 500 MB hediye internetin kullanım süresi otuz gün olarak belirlenmiş olup sürenin dolmasıyla birlikte kullanıcı mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

3 Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu