Nisan 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom kullanıcılarına bedava internet kazanabilecekleri çeşitli SMS, uygulama ve benzeri seçenekler sunmakta ve böylelikle bedava internet dağıtmaktadır. 2020 itibariyle Türk Telekom bu kampanyalarına çok farklı kampanyalar ekleyerek bedava internet seçenekleri eklemektedir. Çok geniş paket seçeneklerini uygun fiyat temelli olarak müşterilerine hizmet vermektedir. 

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi 2020 

Türk Telekom girilmiş olan yeni yıl itibariyle ister faturalı isterse de faturasız hat olsun bütün kullanıcılarına özel olarak günlük, haftalık veya aylık olarak düzenlenen kampanyalar aracılığıyla kullanıcılarına bedava internet kazanma olanağı sağlamaktadır.

Operatör tarafından sağlanmakta olan bu kampanyalar doğrultusunda bazı kampanyalar kullanım süresi sonrası sonlanırken bazı kampanyalar kullanım süresi sonrası ücrete tabi olarak yenilenmeye devam etmektedir.  

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi 2020 Nasıl Yapılır?

Her geçen gün büyüyerek devam eden bir GSM operatörü olmasının yanı sıra aynı zamanda tarifelerinde uygun fiyatlı olmayı temele koyan bir firma olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda bununla birlikte bedava internet seçenekleri de sunmaktadır.

Türk Telekom aynı zamanda SMS ve uygulama seçenekleri başta olmak üzere kullanıcılarına bedava internet seçeneği sunmaktadır. Bedava internet için herhangi bir hile bulunmamasına ek olarak çeşitli uygulamalardan yararlanılarak bedava internet kazanılabilmektedir. Türk Telekom kullanıcıları 15 GB’a varan bedava internet kazanabilmektedir. Detaylar için tıkla

Sil Süpür Ücretsiz İnternet Kazanma

Türk Telekom’un en çok bedava internet kazandıran uygulamalarının başında Türk Telekom operatörünün online işlemler  uygulaması olmaktadır. Söz konusu uygulama üzerinde yer alan Sil süpür olmaktadır. Bu platform aracılığıyla Türk Telekom kullanıcıları haftalık olarak bedava internet kazanabilmektedir. Hemen türk telekom bedava internet kampanyasına git

Selfy Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un özellikle sosyal medyada vakit geçiren ve bu noktada ek internete ihtiyaç duymaktadır. Selfy ise bu noktada Türk Telekom tarafından kullanıcılarına sunulan ve kullanıcılarının akşam 09.00’dan sabah 09.00’a dek bedava internete girebilmektedirler.

Türk Telekom kullanıcıları Selfy uygulaması aracılığıyla bedava olarak internet kampanyasından yararlanılabilmek için telefonlarından mesaj bölümüne girerek GECE şeklinde mesaj içeriklerini oluşturduktan sonra 4545’e SMS göndermeleri yeterli olmaktadır. 

Online Ödeme ile Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom üzerinden bedava internet kazanabilmenin bir diğer yolunu ise operatör kullanıcılarının Türk Telekom uygulaması Online İşlemler uygulaması üzerinden gerçekleştirecekleri banka veya kredi kartı ödemeleri sonrası Türk Telekom’dan bedava internet kazanabilmektedir. 

4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Yeni yıla girilmesiyle beraber operatörün en çok rağbet gören kampanyası olmaktadır. 4.5G 30 GB hediye internet kampanyası kullanıcıların ilgisini çekmesi kadar katılması da bir o kadar kolay olan bir kampanya olmaktadır. 

Türk Telekom kullanıcıları 3G uyumlu SİM kartlarını 4.5G uyumlu olan SİM kartlarıyla değiştiren kullanıcılarına 30 GB bedava internet vermektedir. Kullanıcı cep şubelerinden kolaylıkla SİM kartlarını 4.5G uyumlu hale getirdikten sonra hattı aktif hale geldikten sonra 4.5G 30GB şeklinde oluşturulan mesajın 5555’e SMS şeklinde gönderilmesiyle kampanyadan faydalanılabilmektedir. Farklı türk telekom bedava internet yazılarımızı inceleyebilirsiniz. 

Yükleme Şenliği Kampanyası 10 GB Bedava internet

Türk Telekom mağazaları aracılığıyla gerçekleştirilecek olan 40 TL tutarındaki ödemelerde günlük olarak 10 GB bedava internet kazanmaktadır. Ödeme tutarı 50 TL olduğunda hediye GB 10 GB olurken 100 TL ve üzerinde gerçekleştirilen ödemelerde aylık olarak 10 GB bedava internet kazanmaktadır.

Türk Telekom’un söz konusu kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcılar kampanyadan faydalanabilmek için kişi yüklemeyi gerçekleştirmeden önce 5555’e gönderecekleri SMS’e Senlik GB yazmaları gerekmektedir. 

Arayanı Bil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un kullanıcılarına sunduğu bedava internet kampanyalarının ücretli servisi aracılığıyla dağıtılan bedava internet kampanyaları arasında yer almaktadır. Türk Telekom Arayanı Bil Plus’a abone olmakta olan kullanıcılarına 1 GB bedava interneti vermektedir. 

Arayanı Bil Plus servisine aylık olarak abonelik gerçekleştiren kullanıcılar haftalık olarak 1 GB internet kazanabilmektedir. Türk Telekom aboneleri uygulamaya aylık olarak abonelik gerçekleştirebilmektedir. PLUS olarak yazılacak mesaj 7065’e SMS şeklinde gönderilerek abone olunmaktadır. Aynı zamanda kullanıcılar 6 aylık abone olmaları halinde aylık olarak 1 GB bedava internet kazanabilmektedir. 

Kullanıcılar bu aboneliğini gerçekleştirebilmek için PLUS yazarak 7066’ya SMS göndermektedir. Bu noktada kullanıcıların dikkat etmeleri gereken nokta kullanıcı aboneliğini iptal etmediği takdirde abonelikleri paketin kullanım seçeneği doğrultusunda güncellenmektedir. 

E-fatura Hediye 1GB Kampanyası

Türk Telekom kullanıcılarını kağıt israfının önüne geçebilmek amacıyla e-faturaya geçmeleri noktasında teşvik etmektedir. Bu nedenle de e-fatura sistemine geçen abonelerine bedava olarak 1 GB bedava internet vermektedir. E-fatura’ya abone olmak isteyen kullanıcılar e-mail adreslerini mesaj olarak yazarak 3008’e mesaj olarak gönderilmektedir.

blank

Bu süreçte e-fatura aboneliği başlatılan müşterilerin bir hafta boyunca kullanabilecekleri 1 GB bedava internetleri olmaktadır. Kullanıcıların bu noktada dikkat etmeleri gereken en önemli nokta aktif olarak e-fatura aboneliği bulunan kullanıcıların bu kampanyadan yararlanamamaktadır. Kampanya dahilinde sunulan yurtiçi bedava internet kullanım hakkı başka hatlara transfer edilememektedir. 

4.5G Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom daha hızlı internete geçiş sürecinde 3G uyumlu olan SİM kartlarını 4.5G uyumlu SİM kartı ile değiştiren kullanıcılar bir ay süreli olarak 1 GB bedava internet sahibi olmaktadır. Kullanıcıların bu süreçte yapmaları gereken tek nokta ise kullanıcının Türk Telekom Cep Merkezleri aracılığıyla SİM kartlarını değiştirmektir. 

Kampanyaya katılım ise değiştirmiş oldukları hatlarının açılmasından sonra kullanıcıların 4.5G SIM yazarak 5555’e SMS göndermeleriyle bedava internetlerini kazanmaktadırlar. Türk telekom bedava internet için detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Hediye Her Yöne Konuşma ve Sosyal Medya Kampanyası

Türk Telekom her noktada kullanıcılarını düşündüğü gibi kadınları da düşünmekte ve sosyalleşme zamanı sloganıyla kadınlara yönelik kampanyalar gerçekleştirmektedir. Kadın müşterilerinin 30 gün içerisinde gerçekleştirecekleri 30 TL ve üzerindeki yüklemeleri sonrasında her hafta geçerli olacak 13.00 – 14.00 saat aralığında 60 dakika bedava konuşma süresine ek olarak whatsapp uygulaması için 1 GB verirken Facebook ve Twitter uygulamalarında geçerli olacak  1 GB şeklinde toplam 2 GB bedava internet vermektedir.

BİMcell, POcell, PTTCELL, Teknosacell hatları ve Mobil Ofis, Faturasız Bayi, katlayan, standart, kontrolü seç ve mobildata tarifelerini kullanan kadın kullanıcılara ek olarak Selfy üyeliği bulunmayan kadın kullanıcılar katılabilmektedir. 

Kampanyaya katılım ise SMS aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Dakika kampanyası için HERYONE DK mesajının yazılarak 5555’e SMS olarak gönderilmesiyle sağlanırken sosyal medya paketi kampanyasına katılım SOSYAL PAKET mesajının 5555’e gönderilmesiyle sağlanmaktadır. 

Selfy’ nin Mor Hediye 1GB Kampanyası

Kampanya dahilinde Selfy mor paketleri dahilinde yer alan faturasız hat kullanıcılarına kullanmış oldukları Selfy paketine ek olarak 1 GB bedava internet verilmektedir. 

Kampanyaya katılımın koşulu ise kullanıcının Selfy’nin Mor Paketlerinden birisini aktif olarak kullanması gerekmektedir. Kullanıcının kampanyaya dahil olabilmesi için MOR HEDİYE mesajını 4545’e göndermesi gerekmektedir. Bu süreçteki kampanyaya katılım ise ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kampanyaya ilişkin olarak kullanıcıların dikkat etmesi gereken nokta ise kişinin hattına her ay düzenli olarak tek seferde 30 TL ve üzerinde yükleme gerçekleştirmesi gerekmektedir. 

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

5 Kişi Katıldı

  1. Türkbtelekom da ıbyerner konusunda sorun olmuyor her şekilde hediye internet veriyor bu oparotor GSM olarak en avantajlı olanı türk telekom bana göre gayet memnunum

  2. Girmiş olduğumuz şu korenalı iğrenç günlerde bütün operatörler ücretsiz ve heray yenilenen bu illet bitene kadar 1 veya 250 Mb internet verilse anlamlı olmazmıydı bu evdekal projesi kapsamında?😃😄😀😢

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu