Nisan 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell tarafından düzenlenen ve en popüler hale gelen kampanyalar için operatörü sürekli takipte kalmakta yarar vardır. Özellikle Turkcell bedava internet 2020 kampanyaları çok sayıda kullanıcının ilgisini çekmektedir. Yüksek çekim gücüne sahip olan operatör geniş kullanıcı ağına sahiptir. Böylece internette bol bol vakit geçirmekten hoşlanan kişilerin ilk tercihi her zaman Turkcell’den yana olmaktadır.

Yeni hat taşıma, hat alma, uygulama indirme ve buna benzer işlemler sonucunda kullanıcılarına bedava internet dağıtan Turkcell kampanyalarını her dönem güncellemektedir. Her yıl olduğu gibi 2020 yılında da 30 GB’a kadar internet hediyesi vermektedir. Bunlardan yararlanabilmek için kampanya detaylarını incelemek gerekir.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi 2020 Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet hilesi ile süresiz ya da bol GB’lı internet hakkı kazanmak mümkündür. Özellikle salla kazan uygulaması kullanıcılara çok sayıda bedava internet dağıtmasıyla bilinir. Bu uygulamanın hileleri ile ilgili çok sayıda bilgi yer almakta olup genellikle talebin yoğun olmadığı saatlerde salla kazan yapmanın daha çok internet kazandırdığı söylenir.

Bunun yanı sıra salla kazan hakkından pazartesi günleri yararlanmak da yüksek GB’lı internet hakkı kazanmaya yardımcı olur. Bunun yanı sıra Turkcell tarafından verilen 10 GB internet kampanyasına katılarak da bedava internet hakkı elde edilebilir.

Katılım için ENHIZLI yazıp boşluk bırakıp yeni kart alırken verilen promosyon şifresini yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderilir. Bu kampanyaya katılım için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020 Nedir?

Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında hesabım, YAANİ arama motoru uygulaması, GNÇ uygulaması, BİP uygulaması, hediye havuzu bedava internet, toplantıdayım uygulaması, sarı kutu, goller cepte, life box gibi uygulamalar yer almaktadır.

Turkcell hesabım uygulaması çok sayıda insanın ilgi gösterdiği Salla Kazan’ı kullanabilmek için indirilmesi gereken uygulamadır. Uygulama indirildikten sonra salla kazan aracılığıyla her hafta düzenli olarak bedava internet ve çeşitli hediyeler kazanılabilir. Uygulamadan kazanılan hediye telefona gelen bildirim mesajının ardından kullanılmaya başlanabilir.

Turkcell sarı kutu hediye internet kazanabilmek için öncelikle App store ya da Google play üzerinden uygulamayı indirmek gerekir. Bu uygulama ile ayda bir kere olmak üzere 12 GB internet alınabilir. Bunun için uygulamaya üyelik oluşturulmalı ve toplam 9500 puan toplanmalıdır. Benzer uygulama goller cepte için de geçerli olup bir kereye mahsus 500 MB hediye internet verilir. Bunun için uygulamayı indirmek yeterlidir.

Salla Kazan Hilesi 2020 İle Bedava İnternet

Operatör kullanıcılarının yoğun ilgi gösterdiği salla kazan hilesi 2020 ile bedava internet için çok sayıda açıklama vardır. Her hafta Cuma günü yenilenen salla kazan hakkı için Cuma günü uygulamaya katılanların yüksek kotalı bedava internet kazanma olasılığının biraz daha fazla olduğu söylenir. Bu internet dağıtımı belli bir sayıya ulaştığında katılımcılar başka hediyeler verilmeye başlanmaktadır. Bundan dolayı hediye alımının ilk gün yapılması daha etkili olmaktadır.

Turkcell hesabım uygulaması indirildikten sonra salla kazan açılıp sabit bir yere bırakıldığında uygulamanın kullanıcıya otomatik olarak 1 GB internet hediye verdiği ifade edilir. Eğer hediyeden yararlanmadan önce uygulama kaldırılıp tekrar yüklenirse bu durumda salla kazan aracılığıyla yüksek datalı hediye internet kazanma olasılığı biraz daha artmaktadır.

Turkcell GNC Bol Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Gnc bol bedava internet paketlerinin içeriği kampanyaya göre farklılık göstermektedir. Buna göre en çok ilgi gören kampanya hoş geldin 15 GB olmaktadır. GNÇ hoş geldin 15 GB kampanyası için 25 yaş ve altında kullanıcı olmak gerekir. Verilen internet hediye yurt içinde her yöne ve otuz gün boyunca olmak üzere geçerlidir. Kampanyaya katılabilmek için GNC HOS GELDİN 15 GB yazılıp 2200’a kısa mesaj gönderilir. Gönderilecek kısa mesaj için herhangi bir ücret ödenmemektedir.

GNÇ Çatlat hediyeni kap kampanyası da kullanıcıların yoğun talep gösterdiği kampanyalardan biridir. Kampanyadan yararlanabilmek için GNÇ uygulamasını indirmek ve Çatlat bölümüne girmek gerekir. İlk kez giriş yapıldığında ekrana iki tane yumurta gelmekte ve bu sayede hediyelerin hangi gün kazanılacağı belirlenmektedir. Belirlenen günlerde uygulamaya giriş yapıldığında bedava internet paketleri hediye olarak verilir.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2020 Uygulamaları

Turkcell bedava internet veren uygulamalar geniş bir içeriğe sahiptir. Bu uygulamalar ücretli ve ücretsiz olarak dağılım gösterir. Hem ücretli olup hem de hediye internet veren uygulama Turkcell toplantıdayım uygulaması olarak bilinir.

Cep telefonuna uygulamayı indirip abone olan kişiler her hafta 1 GB internet kazanma fırsatı elde etmektedir. Uygulamayı indirebilmek için Google Play ya da App store kullanılabilir. Uygulama sayfasında güncel ücret bilgisi yer almaktadır.

Turkcell hediye havuzu ile bedava internet kazanma fırsatı da çok sayıda kullanıcının ilgisini çekmektedir. Dijital operatör üzerinden giriş yapılan hediye havuzunu ilk kez kullanmaya başlayan kişiler 1 GB bedava internet kazanmaktadır. Burada yer alan yarışmalar sayesinde çok sayıda hediye kazanmak mümkündür.

turkcell hediye internet kazanma

Turkcell Goller Cepte Hilesi İle Bedava İnternet

Turkcell goller cepte uygulaması ile bedava internet hakkı bir kereye mahsus 500 MB olarak belirlenmiştir. Uygulamada kullanıcılara ilk etapta bedava katılım verilmekte ve bu hak bittiğinde her katılım için 3 lira ücret alınmaktadır.  

Eğer girilen maçta gol çıkmazsa bu durumda katılımcıya 100 MB telafi bedava internet hakkı verilir. Bir maçtan en fazla kazanılacak bedava internet hakkı ise 1 GB olarak sınırlandırılmıştır. Bu hakları arttırabilmek için GOL yazıp 9100’a kısa mesaj gönderilebilir.

SİM Kupon Biriktir Kampanya Hilesi Nasıl Yapılır?

SİM kupon biriktir kampanya hilesi ile ücretsiz internet kazanma şansı olduğu ifade edilir. Bu kampanyaya göre biriktirilen kupon kadar hediye internet hakkı kazanılır. Buna göre haftalık 1 GB bedava internet kazanabilmek için on beş kupon, haftalık 4 GB internet için ise 60 kupon biriktirilmesi gerekir.

Kuponları toplayabilmek için bazı günler özel gün olarak belirlenmekte ve kupon toplama işlemi bu günlerde yapılmaktadır. Kullanıcılar bu özel günde indirim paylaştıkları takdirde kupon biriktirme şansı elde etmektedirler. Bunların hepsinin yapabilmek için öncelikle telefona Turkcell Sim uygulaması indirmek gerekir.  

Turkcell Bedava İnternet VPN Ayarları Nedir?

Turkcell bedava internet vpn ayarları ile ilgili yönlendirmeler internet aracılığıyla yapılabilir. VPN ayarları yapılırken tarayıcının özellikleri ile uyumlu olan vpn şifreleri kullanılır. Bunun için ilk olarak opera mini browser apk uygulaması cihaza indirilir ve ayarlar kısmına girilerek gerekli düzenlemeler yapılır.  İsim, apn, proxy ve bağlantı noktası ayarları yapılarak bedava internet kullanımına başlanabilir.

Turkcell Diğer Sana Özel Bedava Kampanyalar Aşağıdan Seç Tıkla

Turkcell Yükledikçe Kazan Bedava İnternet Paketleri

Turkcell yükledikçe kazan bedava internet paketleri için belli bir tutarın üzerinde TL yüklemek gerekir. Yükle ve kazan kampanyası olarak bilinen bu kampanyadan alınan hediyeler üç gün içerisinde ilgili hatta yüklenir. Kampanyaya katılım ücretsiz olup böylece hediye dakika ya da internet kazanılabilir.

Yükle kazan paketlerinden yararlanabilmek için son doksan gündür aktif bireysel hazır kart müşterisi olmak, son bir yılda en az dört kez TL ya da paket yüklemesi yapmak şartları vardır. Kazanılacak internetlerle ilgili bilgilendirmeler kısa mesaj aracılığıyla yapılır.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

6 Kişi Katıldı

  1. Sizin gibi en detaylı bedava internet paylaşan bir site ne gördüm ne duydum vay canına

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu