Ouno Teknik Servis Cihaz Sorgulama Nasıl Yapılır

Ouno teknik servis desteği ile elektronik eşyaların kullanımını uzun ömürlü hale getirmektedir. Titiz çalışmaları ve sağduyulu yaklaşımı sayesinde kolay bir şekilde ve kısa sürede arızalanan elektronik aletlerin yeniden kullanımını sağlamak Ouno teknik servis ile mümkün hale gelmektedir.

Bir teknik servisten beklenilen her türlü imkan burada sağlanmaya çalışılmıştır. Peki Ouno teknik servis hangi markalar ile çalışır? Blackberry, Asus, Samsung, Nokia, Xiaomi, Vize, Fluo, Honor, Alcatel, Huavei ve Apple firmalarının ürünlerini tamir, onarım ve bakım çalışmaları dahilinde işleme almaktadır. Bu sayede teknik ürünler dahilinde kolay ve pratik bir şekilde arıza veren elektronik eşyaların bakım ve onarım tamirleri yapılmaktadır.

Yedek parça temini ve arıza tespiti konusunda hızlı ve pratik bir yaklaşım sergilenmeye çalışılmıştır. Ouno teknik servis sırları ve hızlı tamir özelliği ile ilgili bilinmeyenlerin tamamını bu yazıda bulmanız mümkündür.

Teknik Servis İşlem Basamakları

Cihazların Gönderim işlemleri ile çalışmalar başlatılmaktadır. Arızalanan cihazlar MNG ve Yurt içi Kargo anlaşması ile sitendik kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Hızlı teslimat ile arızalanan cihazların Ouno teknik servise yönlendirilmesi işlemi başlatılmış olmaktadır. bu aşama ile birlikte cihazların tamir işlemlerine başlanır.

Kısa süre içinde tamir, onarım çalışmalar ve bakımlar yapılır.

Yedek parça temini oldukça hızlı saplanır ve parça değişimleri konusunda da teknik açıdan işlemleri hızlandıracak her türlü çalışmalar, profesyonel ellerde tamir edilir.

Alanında en kaliteli ve uzmanlaşmış olan kişilerin çalışmaları ile taahhüt edilen kısa süre içinde tamir, bakım çalışmaları sağlanır. Gönderilerin iletildiği kargo yolu ile ile yeniden gönderiler elinize ulaştırılır.

Teknik Servis Çözüm Süreci

Ouno, cihaz tamiratı olarak 48 saat süre koşuluyla çalışmaktadır. Cihazın gelmesi ve iadesi arasında tamir süresini 48 saat ile sınırlı tutarak oldukça etkili ve hızlı çalışma koşulları yaratmıştır.

Bu sayede de elektronik cihaz arızası yaşayan kişilerin oldukça hızlı bir sürede yenilenmiş ve işlem görmüş cihazlarını almaları arasında maksimum 2 gün olmaktadır. Bu durum da müşteri memnuniyetini hız yönünden ve yapmış olduğu işlemler yönünden kazanmaya dayalı bir sistemdir.

Yedek Parça ve Lojistik Destek

Firma hizmetine dahil etmiş olduğu markaların hepsine ait her marka ve modelin yedek parçasını bulundurmasını sağlamaktadır. Yedek parça teminini olabildiğince hızlı şekilde stoklarından sağladığı için tamir etme süresine ait vakit kalmaktadır. Bu sayede Ouno ile çalıştığınız zaman sadece tamir süresini beklersiniz. Yedek parça temini için haftalarca teknik servis kapısını aşındırmanıza da gerek kalmamış olur.

Sağlanan yedek parça ürünleri tamamen ilgili markanın orijinal ürünlerini kapsamaktadır. Bu nedenle çalışılan her işlem için müşterinin önerisi alınmakta ve aynı zamanda yapılan işlemler de müşterinin bilgisi dahilinde sunulmaktadır.  Kullanılan yedek parçaların orijinallik belgeleri ve yapılan işlemlerin teknik servis belgesi ile birlikte müşteriye temini söz konusu olmaktadır.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu