Pttcell Fatura Ödeme

PTT yani Posta ve Telgraf Genel Müdürlüğü ülkemizde bulunan en eski devlet kurumlarından bir tanesidir. Birçok hizmet veren PTT kurumun operatör hattı olan Pttcell faturalı hat kullanıcılar için online ve kredi kartı ile Pttcell fatura ödeme imkanı da sizlere sunmaktadır. Ülkemizde PTT her yerde bulunmaktadır. Bu noktaların her birinden fatura ödeme imkanınız bulunmaktadır.

İnternet, doğalgaz, su, elektrik ve benzeri birçok ödemeyi hatta kurum ödemelerini dahi PTT ile ödeyebilirsiniz. Bir noktadan birçok ödeme yapabildiğiniz için, yalnızca PTT şubesine giderek bütün ödemelerinizi tek seferde kolayca gerçekleştirin. 

Online Pttcell Fatura Ödeme

Pttcell Fatura ödeme işlemleri birçok şekilde kişilerin yapabilmesi için imkan vermektedir. PTT işyerlerinde yapılması durumunda veznede çalışan görevliler sizlere yardımcı olmaktadır. Pttcell.com.tr adresinden yapılacak olan online fatura ödeme işlemleri için ise şu adımların sırasıyla yapılması gerekmektedir;

 • pttcell.com.tr adresine girilerek fatura ödeme ekranına geçiş yapılması gerekmektedir.
 • Ekranda bulunan fatura borcu tutarda ödeme miktarı seçilmelidir.
 • Seçilen ödeme için banka veya kredi kartı bilgileri eksiksiz bir şekilde girilmesi gerekmektedir.
 • Bilgiler girildikten sonra 3D Secure şifresi ile ödeme seçeneğine tıklanmalıdır.
 • İşlem güvenli bir şekilde yapılması için ekranda çıkan kodu SMS yolu ile gelen kod ile eşleştirilmelidir.
 • Onay ekranı tamamlandıktan sonra ise Pttcell fatura ödeme işlemi tamamlanmış olmaktadır. 

Pttcell Müşteri Hizmetleri ile Fatura Ödeme

PTT ile ilgili Pttcell fatura ödeme ve her türlü işinizi müşteri hizmetlerinden 7 gün 24 saat gerçekleştirin. PTT Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ise 444 1 788 şeklindedir. IVR adı verilen sesli yanıt sistemi bu müşteri hizmetlerinde kullanılmaktadır. Buradan her türlü talebinizi yetkililere iletebilir ve birçok sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Pttcell Faturalı, Faturasız Tarife Paketleri

PTTcell faturalı ve faturasız birçok avantajlı tarife paket ile kullanım gerçekleştirin. Pttcell Paket ve tarifeler şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Faturalı tarifeler

Faturalı tarifeler Pttcell ailem tarifeleri ve pttcell uygun tarifeleri olmak üzere iki çeşitlidir. 

 • Pttcell Mini tarifesi

Bu tarife ile her yöne 500 dakika ve 500 sms bulunmaktadır. İnternet ise 1 GB ile sınırlıdır. Pttcell’liler ile konuşmalar sınırsızdır. Ücreti ise 24 TL’Dir.

 • Pttcell midi tarifesi

Bu tarife ile her yöne 1000 dakika ve 1000 sms bulunmaktadır. İnternet ise 5 GB ile sınırlıdır. Pttcell’liler ile konuşmalar sınırsızdır. Ücreti ise 29 TL’Dir.

 • Pttcell maksi tarifesi

Bu tarife ile her yöne 1500 dakika ve 1500 sms bulunmaktadır. İnternet ise 10 GB ile sınırlıdır. Pttcell’liler ile konuşmalar sınırsızdır. Ücreti ise 45 TL’Dir.

 • Pttcell uygun tarifeleri

Uygun tarifeler ise 2 GB, 4 GB, 8 GB ve 15 GB şeklinde internet ile ayarlanan tarifelerdir.

 • Faturalı paketler

Faturalı paketler internet, sms ve ses paketi olarak farklılık göstermektedir. İçerik yükseldikçe fiyat da yükselmektedir.

 • Faturasız Tarifeler

Faturasız tarifede her yöne ilk 10 dakika 10 kuruştur daha sonra 5 dakikada bir 30 kuruş yazmaktadır. Pttcelliler ile ise 3000 dakika bedavadır. Bu tarife 25 TL değerindedir.

 • Bereket Tarifesi

Bu tarife göçmenlere özeldir. Şartları faturasız tarife ile aynı olmaktadır.

 • Faturasız paketler

Sms, ses, internet paketleri farklı şekilde sıralanmakta ve fiyatlandırılmaktadır.

PTTCell Bedava İnternet

Pttcell’li olanlar eğer 4.5G sim kart kullanmaya başlarlar ise 30 GB cepten internet hediye edilmektedir. Bu kampanya hem faturalı hatlar için hem de faturasız hatlar için geçerli olmaktadır. Sim kart değiştikten sonra 7 gün içinde bu kampanyadan faydalanabilir. Sms göndererek ya da müşteri temsilcileri ile görüşerek kampanyadan faydalanmak mümkündür.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu