Rahat Hadi Keşfet Haftalık 4 GB Paketi

Turkcell’in fatura ve faturasız paket fiyatları yurt içi kullanımlarda avantaj sağlamaya devam etmekte. Özellikle internet paketlerinin ön plana çıktığı Turkcell rahat hadi keşfet haftalık 4 GB paketi ile sen de haftalık olarak internet harcamalarını rahat bir şekilde yapabilirsin.

Turkcell Rahat Hadi Keşfet Haftalık 4 GB Paketi

Turkcell’e gelerek sahip olmuş olduğun Turkcell rahat hadi keşfet haftalık Paketi ile beraber bir hafta boyunca kullanacağın 10 TL karşılığında 4 GB internet sahibi olabilirsin.

Bunun dışında uygulama içerisindeki faydalardan biri de Turkcell’in yani uygulaması içerisinde kullanabileceğin;

  • Dergilik ve hadi yarışmasında geçerli 4 GB internet sunulmaktadır.
  • Yandex navi uygulamasında da kullanabileceğin bu 4 GB cepten internet paketini Turkcell çağrı merkezlerine gelerek ya da müşteri numaralarını arayarak satın alabilirsin.

Turkcell üzerinden kullanmış olduğun rahat hadi keşfet tarifesini bilgilendirme mesajı telefona geldiği andan itibaren kullanmaya başlayabilirsin.

Kullanmış olduğun paket sen istediğinde yenileme gösteren bir pakettir. Aylık olarak yenilenmeyen Turkcell rahat hadi keşfet paketini istediğin anda telefonuna yapabilirsin.

Turkcell Rahat Hadi Keşfet Haftalık 4 GB Paketi ile Tarife Kullanım Hakları

Turkcell rahat hadi keşfet paketinin sağlamış olduğu faydalardan en önemlisi yurtdışında kullanmış olduğun paketler ile aynı anda kullanabilme imkanı sunmasıdır. Turkcell’in paketinden faydalanabilmek için Turkcell abonesi olman ve Turkcell yeni rahat hadi tarifesine kayıt olmuş olman gerekmektedir.

Turkcell Rahat Hadi Keşfet Paketini Nasıl Yapabilirim?

Turkcell rahat hadi keşfet paketinden faydalanabilmek için herhangi bir mesaj kodu bulunmamaktadır. Turkcell mağazalarında gelerek bu paketi satın alabilir, Turkcell’in müşteri hizmetlerini arayabilir ya da sahip olduğunu kart aracılığı ile Turkcell’in dijital operatörüm uygulaması üzerinden paketi telefonuna tanımlayabilirsin.

Turkcell Rahat Hadi Keşfet Paketini İptal Etmenin Yolları

Üzerine kayıtlı bulunan yeni yapmış olduğun Turkcell rahat hadi keşfet paketinde Tarife değişikliğini istediğin zaman yapabilirsin. Paketi istediğin zaman iptal edebilir ve istediğin zaman tekrar satın alabilirsin.

Turkcell rahat hadi keşfet paketini iptal edebilmek için telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile İptal Rahat Hadi Keşfet yazıp 2200‘a kısa mesaj olarak gönderebilirsin.

Yapmış olduğun iptal işleminin ardından kalan kullanım haklarının kullanım süresi dolana kadar devam etmektedir. Bunun için iptal işleminizin ardından bir süre daha paketinizi kullanabilir ve içeriklerin bittiğine dair bilgilendirme mesajını aldıktan sonra kullanımın sonlanmış olur.

Turkcell Rahat Hadi Keşfet 4GB Paketi ile Aşım Derdinden Kurtulun!

Turkcell günlük, haftalık, aylık ve yıllık çeşitli paket içerikleri sunmaya devam ediyor. Turkcell üzerinden edindiğin paketin günlük kullanım içindeyken seni zor durumda bırakmaması oldukça önemlidir.

Tarife aşımından kaynaklı ay sonu faturana yansıyan yüksek miktarlar bu paketle beraber sorun olmaktan çıkıyor.

Turkcell’in sunmuş olduğu rahat paketleri içerisinde hadi keşfet 4GB Paketi ile beraber tarife içerisinde yapmış olduğunuz aylık kullanımda yüzde seksen ya da %100’e varan kullanımınız dan kaynaklı olarak aşımı yaşamamanız için telefonunuza bilgilendirme mesajı alırsınız.

Bunun dışında hattınız içerisinde kalan kullanımlarınızı öğrenebilmek için Turkcell’in dijital operatörüm uygulamasını kullanabilirsin.

Telefonuna yazacağın mesaj kodu ile de öğrenebilmektesin. Telefonun mesaj kısmını büyük harfler ile Kalan yazıp 2200‘a kısa mesaj olarak gönderebilir. Bunun dışında *159# yi tuşlayarak tarife içerisindeki kalan haklarını öğrenebilirsin.

Aktif olarak kullanmış olduğunu hat ile birlikte Turkcell rahat hadi keşfet haftalık 4 GB paketini kullanmaya başlayabilir miyim?

  • Turkcell rahat hadi keşfet paketini istediğin farklı paketlerle aynı anda kullanabilirsin.
  • Eğer üzerine kayıtlı farklı bir numara bulunuyorsa farklı bir numaraya paketini geçirir direkt kullanabilirsin.
  • Paket içerisinde kullanmamış olduğun içerikler eğer sonraki aya geçiş yapılırsa silinir yani paket içerikleri bir sonraki aya devretmez.

Bundan dolayı Turkcell rahat hadi keşfet paket içeriklerini satın almış olduğun hafta içerisinde kullanıp o hafta içerisinde paket içeriğini değerlendirmen gerekmektedir.

Turkcell “Rahat Hadi Keşfet” paketi ile internet paket içeriğini Yurt Dışında da kullanmaya başla!

En çok merak edilen paket içerik sorularından birisi paket içeriklerinin yurtiçi kullanımlarında hiçbir sorun olmadığı fakat yurt dışı kullanımlar için uygun olup olmadığıdır. Turkcell rahat hadi keşfet paketi yurtdışı kullanımları için geçerlidir.

Turkcell rahat hadi keşfet Paketi ile beraber kullanmış olduğun haklarını yine Turkcell içerisindeki bir başka kullanıcıya ya da farklı bir operatöre devre demezsin yalnızca paketin içeriğini tanımlanan kullanıcı paket içeriklerini kullanmaya devam edebilir kullanmış olduğunuz rahat hadi keşfet paketini data hattı ile aynı anda kullanamazsınız.

  • Birden çok satın almış olduğunuz Turkcell rahat hadi keşfet paketi birbirine bağlanmış zincirli bir şekilde paket süre uzatımı sağlamamaktadır.
  • Her paket kendi içerisinde kullanım süresi kadar geçerliliğini korumaktadır.
  • Sahip olmuş olduğun birden çok hatla beraber paket içeriklerinden faydalanmaya devam edebilirsin.

Herhangi bir sebepten dolayı kullanmış olduğun Turkcell rahat hadi keşfet paketin borçlanma dönem sonu paket değişikliği ya da hattın kapanması gibi durumlardan dolayı bir problem yaşadığında hat içerisinde kullanmış olduğun kullanım haklarının sona ermektedir.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu