Ramazan 2020 Hediye İnternet Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Ramazan gelmesi ile internet gereksinimini de ortaya koymaktadır. Elbette bunun için de faturalı ya da faturasız hat kullanılanlar belirli ücret karşılığında internet satın almaktadır. Satın alınan internete ek olarak ücretsiz kampanyalar da her zaman etkili sonuçları beraberinde getirmektedir. 

Bedava internet kampanyaları tüm operatörler de uygulanırken genellikle abone kaybı yaşamama adına yapılmaktadır. Elbette bedava internetten faydalanabilmek için de belirlenen şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Kurallar dahilinde hareket ettiğiniz sürece kullandığınız operatöre göre ücretsiz şekilde internet kazanabilirsiniz. Sizlere ramazanda bedava internet kampanyaları hakkında bilgi aktarımında bulunacağız.

Vodafone Ramazan’da Hediye İnternet Yanımda Uygulamasıyla

Uzun yıllar kesintisiz iletişim konusunda başarılı işlere imza atan Vodafone hem çekim gücü ile hem de yüz güldüren kampanyaları ile kendini göstermektedir. Vodafone aboneleri kolaylık sunan uygulamalarla interneti nasıl kazanacakları konusunda merak ettiği konular vardır. Peki, Vodafone yanımda uygulaması ile nasıl bedava internet kazanırım? 

Vodafone kullanıcıları ilk kez akıllı telefonlarına Yanımda uygulamalarını indirip giriş yaptıklarında 1 defaya mahsus olarak 3 GB internet sunmaktadır. Uygulamanın indirilip hesabınınız açılması ile birlikte 3 GB ücretsiz internetin hesabınıza tanımlandığına dair mesaj size gönderilir. Mesajı aldıktan sonra geçerliliği başlayan ücretsiz interneti istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 

3 GB ücretsiz internet takibi konusunda uygulama üzerinden kalan miktarı öğrenebilirsiniz. Yanımda uygulaması üzerinden tüm işlemleri kolayca yapmanız ve dilediğiniz şekilde takipleri yürütmeniz mümkündür.

Vodafone Sahurda Seviyorum İnterneti Kampanyası

Vodafone kullanıcıları çok kısa süre de tabi oldukları sorularla 3 GB interneti kazanabilmektedir. Vodafone seviyorum kampanyası ile 3 GB bedava internet için ankete katılmanız yeterli olacaktır. Sorular kısmında sizin deneyimlerinizi ve kullanımlarınızı sunan yapı da test sonu ücretsiz 3 GB sunmaktadır.

Testin kullanım amacına yönelik olarak hazırlanması ve nasıl bir internet kullanıcısı olduğunuzun değerlendirmesi de size sunulmaktadır. Son derece eğlenceli ve bir o kadar da dikkat çekici yapının sonunda 3 GB hattınıza tanımlanacaktır. Test sonunda telefonunuza gelen bildirim mesajı ile birlikte 3 GB interneti 24 saat kullanabilirsiniz.

24 saat süresince kullanacağınız 3 GB bitmez ise de devri gibi bir durum olduğunu unutmamalısınız. Anket sorularının ilk etabı tamamlandığında sizden telefon numarası istenecektir. Burada ki amaç hattın Vodafone olup olmadığının öğrenilmesidir. Gelen SMS kodu mutlaka ilgili alana yazılmalı ve teste devam edilmelidir.

Turkcell Salla Kazan Ramazan’ da Hediyeleri Devam Ediyor

Salla kazan ilk kez Turkcell kullanıcıları ile buluştuktan sonra çok sevilmiş ve çok sayıda indirimler olmuştur. Beğeni toplayan Salla kazan ile ücretsiz şekilde internet kazanabileceğiniz esaslar için bilinmesi gerekenler önemlidir.

Peki, Turkcell Salla Kazan kullanarak bedava internet nasıl kazanılır? Neler yapmak gerekiyor ve esaslar nedir? Bu hususta öncelikle telefonunuza uygulamayı indirmeniz ve giriş yapmanız gerekecektir. Giriş yaptıktan sonra belirli aralıklarla Salla kazan yapabilirsiniz.

Her kullanıcı haftalık olarak giriş yaptığında menü de bulunan salla kazana tıklayıp kendisine denk gelen GB’ları kazanmaktadır. Hem internet hem de sınırsız konuşma gibi hediyeleri sunuyor olması da bir nevi ihtiyaca yönelik gibi nitelendirilmektedir.

Hem faturalı hem de faturasız Turkcell aboneleri bu fırsattan yararlanabilmektedir. Kazandığınız internetler ve dakikalar belirli bir süreyi kapsadığı için süre sonunda GB’lar kullanılmaz ise boşa gidecektir.

blank

Turkcell Genç 1 GB Bedava İnterneti Sahurda Devam Ediyor

Turkcell kullanıyor ve 26 yaş altındaysanız bol internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Turkcell Genç 1 GB bedava interneti nasıl kazanırım? Konusu da oldukça kolaydır. Çok kısa sürecek işlem için ise Turkcell Genç abonesi olmanız gerekmektedir. 3 TL gibi cüzi bir miktar yüklemesi yapmanız gerekirken yükleme sonrası BİP uygulamasını açmalısınız. BİP uygulamanız yok ise telefonunuza çok kısa sürede indirebilirsiniz.

BİP uygulamasını açtıktan sonra KEŞFET sekmesine tıklamalısınız. Sonrasında GNÇ kanalına girerek burada ki alana GNÇ1GB yazmanız gerekmektedir. İşlemi sırasına göre yaptıktan sonra hattınıza 1 GB bedava internet tanımlanacaktır.

1 ay geçerli olan 1 GB internetin devri söz konusu olmadığı için süre bitimine kadar harcamanız daha doğru olacaktır. Kalan megabaytlarınızın boşa gideceği için de bu durumu avantajınıza kullanmalısınız.

Türk Telekom Hoş Geldin Ramazan Kampanyası

Türk Telekom abone sayısını artırmaya yönelik adımlardan bir tanesi olan hoş geldin kampanyası hem avantajlı hem de bol kullanımı bir arada sunuyor. Peki, Türk Telekom Hoş geldin kampanyasından nasıl yararlanırım? Bu hususta öncelikle başka bir operatörden Türk Telekom’a geçmiş olmak ya da ilk kez yeni bir hat alma şartı vardır.

1 ay boyunca geçerli olan 4 GB bedava internete sahip olmanız için kayıt sonrası 40 TL yükleme yapmanız gerekmektedir. Yükleme gerçekleşirken de kampanyaya dahil olabilmek için telefonunuzun SMS bölümüne gelerek ücretsiz şekilde 2070’e BALLI 4 GB yazıp SMS göndermelisiniz.

İşlem tamamlandıktan sonra hattınıza tanımlanan ücretsiz interneti 1 aylık süre diliminde kullanabilirsiniz. Hiçbir şekilde devri söz konusu olmadığı için de süre sonuna kadar bitirmelisiniz. Bu kampanyaya 1 kereden fazla dahil olma şansınız da bulunmamaktadır.

blank

Türk Telekom 4.5 G ile Sahurda Hediye İnternet

Hali hazırda abonesi olduğunuz Türk Telekom aboneleri bol internetli kampanya olan 4.5 G ile 30 GB kazanım elde edebilmektedir. Kullanıcıların merak ettiği konu ise Türk Telekom 4.5G ile 30 GB Bedava internete nasıl sahip olurum? Noktasıdır. Her kullanıcının bir defaya mahsus olarak bu kampanyaya dahil olması mümkün kılınırken faturalı ya da faturasız hatta arasında herhangi bir fark yoktur.

Sim kartınızı 4.5G uyumlu olacak şekilde tedarik etmeniz gerekmektedir. Hem daha hızlı internetin farkını görürsünüz hem de 30 GB internet kazanabilirsiniz. Bunun için ise tek yapmanız gereken 4.5G uyumlu sim kartını almak ve sonrasında ise 4.5G 30 GB yazılıp 5555’e mesajı iletmeniz yeterli olacaktır.

BİMcell Yeni Hat Kampanyası Ramazan’da Devam Ediyor

Türk Telekom alt yapısını kullanan BİMcell kurulduğu günden beri çok sayıda kampanya ve avantajla kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Özellikle de ilk kez BİMcell’e gelenler ise bol internetin ve konuşmanın keyfini yaşıyor.

Oldukça popüler olan ve kullanıcılarına olumlu etki sunan BİMcell yeni hat kampanyası ile 4 GB internet hediye etmektedir. Üstelik internete ek olarak da 250 dakika konuşma hediyesi ve 250 SMS hatlara tanımlanmaktadır. Her yöne kullanılabilecek olan dakika ve SMS 1 ay geçerliliğe sahiptir. Hiçbir şart ya da gerekçe olmadan bu kampanyaya dahil olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise BİMcell’e geçiş yapmaktır.

BİMcell 1 GB Bedava İnternet Sahurda Kullanma

BİMcell kullanıcı odaklı kampanyaları ile ön plana çıkarken ücretsiz olarak sunulan 1 GB ile dikkat çekiyor. Elbette BİMcell 1 GB bedava interneti nasıl alabilirim? Sorusu söz konusudur. Sadece 25 TL yükleme ile 1 GB interneti kazanmanız mümkündür.

Bunu yapabilmeniz için de 25 TL yüklemesi sonunda 4551’e BONUS yazıp SMS atmanız gerekmektedir. Yükleme yapıldıktan sonra 30 günlük süreniz olduğunu da unutmamalısınız. Size gelen bildirim mesajından sonra hattınıza tanımlanan BİMcell 1 GB bedava internet paketinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. BİMcell avantajlı yönlerini en iyi şekilde elde edebilmeniz için takipleri kaçırmamanız daha iyi olacaktır.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu