Sağlık Çalışanlarına 100 GB Hediye İnternet

İnternet denilince akla ilk olarak her zaman akıllı telefonlarda duyduğumuz internet kullanımı gelmektedir. Ancak yapılmış olan araştırmalara göre akıllı cep telefonlarından daha çok evde kullandığımız internete ihtiyaç duymaktayız. 

Evde internet kullanımına imkân veren pek çok sayıda operatör bulunmaktadır. Bu operatörler Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom olmaktadır. Ancak sadece bu operatörlere bakmamak lazım TURKSAT kuruluşu da bu imkânları sağlayabilmektedir.

Evde kullandığınız internetlerin genel olarak kotaları kaldırıldı. Ancak bu durumda paket fiyatları çok yüksek olmuştur. Kotaya uygun hareket eden kişiler bu durumdan oldukça olumsuz bir şekilde etkilenmiştir. Bu durum çoğu kişinin TURKSAT verilen kotalı tarifeli paketlerini almaya yöneldi.

Sağlık Çalışanlarına 100 GB Hediye İnternet Nedir?

Dünyaya çok büyük etkisi olan Corona virüsü Türkiye’de de etkisini göstermiştir. Bu durum insanları evlerinde kalmaya zorlamıştır. Sağlık çalışanlarımız için bu durum farklıdır başrol onlar olmaktadır.  Evlerinde TURKSAT kullanan sağlık personelleri kendi evlerinde kota endişesi yaşamaması için TURKSAT tarafından sağlık çalışanlarına 100 GB bedava internet verilmektedir.

100 GB Hediye İnternetin Normal Satış Fiyatı Nedir?

TURKSAT sağlık çalışanlarına verdiği 100 GB bedava internet ayriyeten paket olarak satılmaktadır. 16 mbps hızında 100 GB internet satış için belirlenen fiyatı 70 TL’den başlamaktadır.

Sağlık Çalışanlarına 100 GB Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Sağlık çalışanları için çıkarılmış bu kampanya kapsamında 100 GB bedava internetinizi alabilmeniz için mail üzerinden iletişime geçerek başvuru yapmanız gerekmektedir. TURKSAT aboneliği olan sağlık çalışanların, çalıştıkları kurum veya firmalardan kendilerine verilen kimliğin fotağrafını çekmesi gerekmektedir. Buna ek olarak sizden istenilen bilgilerin bildirilmesi gerekmektedir. Bu bilgiler;

  • Hizmet Numarası
  • TC Kimlik Numarası 
  • Müşteri Numarası

Ancak bu bilgilerden herhangi birini kullanmanız yeterli olmaktadır. Gerekli bilgileri sağlayan kişiler, bu bilgileri mail adresi üzerinden bir araya getirmesi gerekmektedir. Fotoğrafınızı da yüklemenizden hemen sonra kablotvbilgi@turksat.com.tr adresine göndermelisiniz.

100 GB Hediye İnternet Hangi Tarifelerde Geçerli?

TURKSAT kurumu tarafından sunulan 100 GB bedava internetten yararlanabilmeniz için Duran kotalı tarife ve kullandığın kadar öde tarifelerinden herhangi birine üye olmanız gerekmektedir. Diğer TURKSAT paketleri ise kotalı olmadığı için 100 GB kampanyasından yararlanamazsınız.

Ek olarak yararlanabileceğiniz bedava internet kampanyaları da bulunmaktadır bu kampanyalardan birini de Turkcell yapmaktadır. Ancak ev interneti yerine daha çok mobil internet kampanyası olmaktadır. Bu kampanyadan 100 GB alınmamaktadır. Daha çok 5 GB ve dakika hediyeleri verilmektedir.

Sağlık Çalışanlarına Turkcell’den Bedava 5 GB İnternet ve 500 Dakika

Turkcell operatöründen sağlık personellerine 5 GB Internet ve 500 dakika bedava kampanyası için gereken asıl şart aile hekimi veya sağlık personeli olmanızdır.

Turkcell’in yapmış olduğu 5 GB internet ve 500 dakika bedava kampanyasından yararlanabilmeniz için; SAGLIKCALISAN yazıp 2200 numarasına mesaj göndermeniz gerekmektedir.

SMS ile başvuru yaptıktan sonra TC kimlik numarası ile Sağlık Bakanlığı sayfasından gerekli kontrolleri yapmanız gerekmektedir. Daha sonra hattınıza 5 GB ve 500 dakika otomatik olarak tanımlanacaktır. Dikkat etmeniz gereken başka bir detay ise; aile hekimi olmanız durumunda hattınıza ek olarak aylık 1000 dakika hediye edilmesidir.

5 GB İnternet ve 500 Dakika Hattıma Ne Zaman Tanımlanır?

Turkcell’in verdiği 5 GB İnternet ve 500 Dakika konuşma hattınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır. Sağlık çalışanlarına yönelik bu kampanya aylık olarak hatlara tanımlanmaktadır.

5 GB İnternet ve 500 Dakika Ne Kadar Süre Geçerlidir?

Turkcell 5 GB İnternet ve 500 dakika konuşma bedava kampanyası ile abonelere verilmiş olan hediyeler 2 ay boyunca geçerli olmaktadır.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu