Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası 2020

Turkcell’le bağlan hayata sloganıyla tarz yaratan marka düzenlemiş olduğu birbirinden başarılı kampanyalarla da kullanıcılarının büyük beğenisini kazanmaktadır. Son zamanlarda tablet, telefon ve bilgisayarlar için çıkarmış olduğu Bip uygulaması sayesinde #senyapdiye arkadaşını davet et 1 GB Bedava interneti çok kolay bir şekilde kazanabilirsiniz.

Turkcell Bip Arkadaşlarını Davet et #senyapdiye

Bip uygulamasına kayıt işleminizi gerçekleştirdikten sonra giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptığınızda profil adı altında bir sekme göreceksiniz. Bu sekmeye tıkladığınız zaman size davet et şeklinde bir ikon gözükecektir. Bu ikon sayesinde #senyapdiye turkcell arkadaşını davet et kampanyasından yararlanacaksınız.

  • Karşınıza 3 farklı davet etme şekli gelmektedir.
  • Siz istediğiniz davet etme şeklini seçebilirsiniz. Çünkü her 3 davet şeklide kampanya için geçerli olmaktadır.
  • Davet etme seçeneklerinden daha önce hiç Turkcell Bip uygulamasını indirmemiş olan 5 arkadaşınızı davet edeceksiniz.

Senyapdiye 1 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Alınır?

Sağlık Bakanlığımız tarafından hazırlanmış olan 14 kural videosunu izlemek için #senyapdiye. Kanalındaki videoyu izleyen her gün ilk 10 bin kullanıcıya da Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı sunulmaktadır. Her gün belirlenmiş olan görevleri yapan ilk 10 bin kişiye günlük 1 GB internet hediye edilmektedir.

Turkcell kullanıcıları senyapdiye kanalı üzerinden verilen görevi gerçekleştirdikten sonra kanalda yer alan “Haftanın hediyesini al”  butonuna tıklayarak 1 GB interneti kazanacaktır.

Bir kullanıcı kampanya süresi boyunca sadece bir kez 1 GB kazanma şansına sahip olmaktadır. 1 GB Bedava internet kampanyasından, kampanya tarihleri arasında kampanyaya katılmış olan ve kampanyadaki koşulları yerine getiren bireysel, kurumsal tüm mobil ses hatları yararlanabilir.

Senyapdiye 1 GB Bedava İnternetin Süresi Bitince Ne Olacak?

Hediye paketinin kullanım süresi dolan Turkcell abonelerin kullanımları kendi tarifelerinden ücretlendirilecektir. Hediyenin müşterinin hattında aktif ve geçerli olduğu 24 saat içindeki süre zarfında paket aşımlarında abonelerin internet kullanımları, ek paketi olan kişiler için sahip olduğu paket üzerinden, başka bir internet paketi olmayanlar kişiler için ise tarifesinin aşım bedelinden ücretlendirilir.

Senyapdiy 1 GB Bedava İnternet Kalan Sorgulama Nasıl Yapılır?

Turkcell Senyapdiye Sağlığımız İçin 1 GB bedava internet kampanyasından kalan interneti sorgulamak için Kalan yazıp 2200 numarasına ücretsiz göndererek, kampanyadan kalan faydanızı ve geçerlilik süresini öğrenebilmektesiniz.

Turkcell Senyapdiye Kampanyası Yurt Dışında Geçerli midir?

Turkcell Senyapdiye Sağlığımız İçin 1 GB bedava internet kampanyası sadece yurt içinde geçerli olmaktadır. Yurt dışında yaşayan kişiler bu kampanyadan yararlanamazlar.

Senyapdiye Kampanyasına Davetler Görünür mü?

Turkcell operatörü abonesi olarak kampanya avantajlarından yararlanabilmeniz için kampanyadaki servisler kapsamındaki kullanımlarınız, ad, soyadı, telefon numarası verileriniz Turkcell operatörü tarafından işlenebilecektir.

Kampanyaya kendi arkadaşınızın daveti ile katılabilmeniz durumunda, cep telefon numaranız ve görevi tamamladığınız bilgilendirilmesi sizi davet eden arkadaşlarınız tarafından görüntülenebilecektir.

Senyapdiye Kampanyası Ne Zaman İptal Edilir?

Turkcell abonelerinin, bir günlük kullanım süresi dolduğunda 1 GB bedava internetten kalan tutar otomatik olarak iptal edilmektedir.

Kampanyadan kazanılmış olan 1 GB bedava internetin kullanım hakkı dolduğunda ve dolmasına yakın zamanda abonelere SMS ile bilgilendirme mesajı gönderilmektedir. Turkcell operatörü, Turkcell Senyapdiye Sağlığımız için 1 GB Hediye İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, iptal etme ya da kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

Turkcell Senyapdiye Kampanyası Başkasına Devredilebilir mi?

Turkcell operatörünün Turkcell Senyapdiye Sağlığımız İçin 1 GB Hediye İnternet kampanyasından kazanılmış olan 1 GB internet üçüncü kişilerle devredilememektedir.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

4 Kişi Katıldı

  1. Bipten sen yap diye uygulamasını giriş yaptıktan sonra sen yap diye kanalını takip ediyorum mesaj atıyorum ama haftanın görevi diye hiç bir şey karşıma çıkmıyor. Neden??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu