Temmuz 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Faturalı ve faturasız kullanıcılar için düzenlenen Temmuz 2020 Türk Telekom bedava internet kampanyaları farklı içeriklere sahip olacak şekilde hazırlanır. Kullanıcılarına avantajlı fırsatlar sunan Türk Telekom tarife değişikliği, yen, abonelik gibi durumlar için farklı GB seçenekleriyle ücretsiz internet vermektedir.

En çok ilgi gören internet kampanyaları içerisinde Covid-19 dönemine özel çıkarılan EBA 8 GB bedava internet hakkı yer almaktadır. Buna ek olarak operatör e faturaya geçenlere, sil süpür uygulamasını kullananlara, operatöre yeni geçiş yapanlara ve 5G’ye geçenlere özel de hediye internet vermektedir. Bunların içeriği ve kullanım süresi birbirinden farklılık göstermektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet 30 GB Paketi Kazanma

Türk Telekom bedava 30 GB internet hakkı kazanmak için 4,5 G uyumlu sim kartı ücretsiz olarak değiştirmek gerekir. Bu işlem sonucunda otuz gün geçerli olacak bedava internet hakkı gelecektir. Bu kampanya bireysel faturalı hat müşterilerine özel düzenlenmiş olup belli bir döneme özel düzenlenmiştir.

Eğer bedava internet hakkı süresi içinde kullanılmazsa bir sonraki aya devretmeyecektir. Aynı zamanda kullanım hakkının başka bir hatta devredilmesi de söz konusu değildir.

 • POCELL
 • Kontrollü Esnaf
 • BİMCELL
 • Kontrollü SEÇ tarifeleri
 • Esnaf Dostu Paketleri

Kaydı olan faturalı müşteriler bu internet hakkından yararlanamamaktadır. Sürenin dolması ya da internet hakkının bitmesinin ardından kullanıcı mevcut tarife ve haklarını kullanmaya devam etmektedir.

Türk Telekom 5 GB İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 5 GB internet hilesi VPN aracılığıyla yapılır. Bunun için internet üzerinden güvenilir bir VPN programı kullanılır. Program bulunup cep telefonuna indirilir ve kurulur. Kurulum yapıldıktan sonra Server, Remote port, Password, Local Port gibi bilgilerin eksiksiz ve doğru şekilde girilmesi gerekir.

Türk Telekom 5 GB hediye internet özellikle bankadan TL yükleyecekler için verilir. Ancak bu yolla TL yüklemeden önce BANKA yazıp 5555’e kısa mesaj göndermek gerekir.

SMS ile kayıt oluşturduktan sonra ATM, mobil bankacılık ya da internet şubesi üzerinden TL yüklenebilir. 40 TL yapılan yüklemelerde günlük 5 GB, 50 TL yüklemelere haftalık 5 GB, 100 TL yüklemelere ise aylık 5 GB hediye internet verilecektir.

Türk Telekom Hediye İnternet Paketleri Nedir?

Türk Telekom hediye internet paketleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Bunlar içerisinde özellikle e-faturaya geçenlere 1 GB internet hakkı ilgi görmektedir. Faturalı hat kullanıcıları için düzenlenen bu kampanya hem kağıt israfını önlemekte hem de herkesin fatura detaylarına daha kolay ulaşabilmesini sağlamaktadır.

Kampanyaya her abone bir kez katılabilmekte olup katılım için 1 GB yazıp e posta adresi yazılıp 3008’e kısa mesaj gönderilir. Daha fazla internet hakkı için sil süpür uygulaması kullanılabilir.

Türk Telekom Ucuz İnternet Paketleri Nedir?

Türk Telekom ucuz internet paketleri içerisinde özellikle günlük paketler en uygun fiyatlara sahiptir.

 • Cep telefonlarına özel internet yükleme kartları hazırlanmıştır.
 • Günlük ve haftalık olarak farklı seçeneklere sahiptir. Buna göre günlük 1 TL’ye 100 MB internet paketi satın alınabilir.
 • 5 TL verilerek günlük 1 GB internet paketi de satın alınabilir.
 • Haftalık internet paketlerinde ise 2 GB internet paketi için 10 TL ödeme yapılır.

Bunların yanı sıra mevcut pakete ek olarak günlük ve haftalık internet hakkı da yüklenebilmektedir.

Türk Telekom Faturalı/Faturasız İnternet Paketleri Nedir?

Türk Telekom faturalı ve faturasız internet paketleri günlük, haftalık, aylık ve üç aylık gibi seçeneklere sahiptir. Bunlar içerisinde özellikle aylık 1 GB internet paketi faturasız kullanıcılar tarafından ilgi görmekte olup 1GBPAKET yazılıp 5555’e kısa mesaj gönderilir ve paket için 29 TL ödeme yapılır.

Faturalı kampanyalar içerisinde BTK Akademi hediye internet kampanyası dikkat çekmektedir. Kampanya aylık 6 GB hediye internet vermektedir. Katılım için BTK Akademi yazılıp 5555’e kısa mesaj gönderilir.

Türk Telekom Evde İnternet Kampanyaları 2020

Türk Telekom evde internet kampanyaları 2020 yılı için geniş seçeneklere sahip olup kısa süreli ihtiyaçlar için özel paketler hazırlanmıştır.

 • 16 Mbps limitsiz internet 2 aylık 120,45 TL
 • 2, 3 aylık 105,30 TL
 • 3, 6 aylık ise 94,15 TL
 • Tüm evde internet paketleri görmek için tıklayın

Bu kampanyalarda bağlantı ücreti alınmamaktadır. Ayrıca indirimli modem olanağı da vardır.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu