Temmuz 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Temmuz 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarına ayrı ayrı içeriklerle sunulmaktadır. Her dönem yenilenen bu kampanyalar içerisinde özellikle hoş geldin hediyesi olan kampanya dikkat çekmektedir.

Bu 5 GB hediyeden yararlanabilmek için Vodafone yanımda uygulamasını indirmek ve oturum açmak gerekecektir. Oturum açma esnasında telefon numarası ve şifre bilgilerine ihtiyaç vardır. Şifre almak için “S” yazıp 7000’ e kısa mesaj göndermek gerekir.

Vodafone Bedava İnternet Faturalı/Faturasız Kazanma Yöntemleri

Vodafone faturalı ve faturasız bedava internet kazanmak için operatör kampanyaları takip edilmelidir. Her iki kullanıcı tipi için de özellikle Yanımda uygulamasında yer alan hediye çarkı ilgi görmektedir.

 • Haftalık olarak kullanılabilen bu çarktan kullanabilmek için son otuz gün içerisinde TL yüklemiş olmak gerekir.
 • Çark çevrildiğinde farklı data içeriklerine sahip günlük, haftalık ve aylık hediye internet paketleri gelmektedir.
 • Özellikle haftanın ilk günü yapılan çark çevirmelerinde yüksek datalı hediye internet kazanma olasılığı daha yüksektir.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Nedir?

Vodafone bedava internet hilesi genellikle hediye çarkı için merak edilir. Yapılan araştırmalara göre çark çevirme hakkının yenilendiği gün ve yoğunluğun olmadığı saatlerde yapılan çevirmeden daha fazla internet hakkı çıkmaktadır.

 • Bu hem faturasız hem de faturalı hat kullanıcıları için geçerlidir.
 • Vodafone hileye gerek kalmadan da kullanıcılara geniş datalı hediye internet fırsatları sunmaktadır.

Bunlardan yararlanabilmek için uygun içerik seçilmeli ve kısa mesajla kayıt oluşturulmalıdır. Yapılan internet hakkı ile ilgili bilgilendirme aboneye kısa mesajla gönderilmektedir.

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Hediye İnternet Kazanma

Hat kullanıcılarını Vodafone kullanmaya davet eden aboneler bedava 15 GB hediye internet kazanma fırsatı elde etmektedir.

 1. Hem kişinin kendine hem de arkadaşına yönelik verilen 15 GB internet 3 aylık kullanım içindir.
 2. Arkadaş davet etmek için istenilen sosyal medya hesabı kullanılabilir. Bu şekilde yapılan ve onaylanan davetler için kazanılan internet hakkında herhangi bir saat sınırlaması yoktur, istenilen her an kullanılabilir.
 3. Üç aylık sürenin dolmasından itibaren hediye internet hakkı otomatik olarak silinmekte ve kullanıcı mevcut paketini kullanmaya devam etmektedir.
 4. Bu internet hakkının başka bir paketle birleştirilmesi ya da devredilmesi söz konusu değildir.

Vodafone Bedava Hediye İnternet Veren Uygulamalar Nedir?

Vodafone bedava hediye internet veren uygulamalar denilince genellikle “vodafone yanımda” uygulamasının yaygın olarak kullanıldığı görülür.

 • App Store ve Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulamaya Vodafone cep telefonu numarası ve şifresi ile giriş yapılır.
 • Giriş yapıldıktan sonra faturalı ya da faturasız fark etmeksizin tüm aboneler “Bana ne var” kısmına girip hediye internet, dakika ve kısa mesaj hakları ile ilgili bilgi sahibi olabilir.
 • Geçmiş dönemlerde internet avcıları uygulaması ile de operatör kullanıcılar bol datalı internet hakkı kazanmıştır.

Vodafone uygulamaların yanı sıra TL yükleme ve yeni abonelikler gibi kampanyalarla da kullanıcılara bedava internet seçenekleri sunmaktadır.

Vodafone Hediye İnternet Kazanma Nasıl Yapılır?

Vodafone hediye internet kazanmak için 50 TL ve üzeri tutarda TL yüklendiğinde 2 GB bedava internet kazanılabilir. Bunun yanı sıra Vodafone seviyorum testi kampanyasına katılan herkese 3 GB bedava internet verilir.

 • Yeni abone olanlar ve telefon numarasını Vodafone’a taşıyanlar için ise 15 GB’lık bedava internet fırsatı sunulur.
 • Her ay 5 GB şeklinde verilen bu hediye internet 3 ay boyunca kesintisiz şekilde kullanılabilir.
 • Hoş geldin kampanyasına katılmak için HEDİYE5GB yazılıp 7000’e kısa mesaj göndermek gerekir.

Vodafone Bedava İnternet İsteme/Gönderme Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet göndermek ya da istemek için Vodafone Red tarifesine sahip olmak gerekir. Tarifedeki internetin %25i, %50si ve %75i hediye internet olarak gönderilebilir.

Bu işlemle ilgili daha geniş bilgiye ulaşabilmek için Vodafone cep servis, cep self servis ya da Vodafone Müşteri hizmetleri aracılığıyla bilgi alınabilir.

Vodafone internet paylaşımı için telefonda bu işleme uygun limitin olması gerekir. Telefonun ayarlar kısmında yer alan “ağ ve internet” bölümüne girilip kablosuz hotspot kurulumu yap kısmına tıklanır.

Burada paylaşım sırasında görülecek isim ve şifre belirlenir. Belirlenen bilgiler kablosuz ağ bağlantısı üzerinden girilerek internet hakkı diğer kullanıcılara ücretsiz olarak açılır.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu