Türk Telekom 1 Mayıs 2020 Bedava İnternet Hediyesi

Türk Telekom ülkemizde mobil hat kullanıcıları için en avantajlı tarifeleri sunan operatör firmalarından biri olmak ile birlikte aynı zamanda avantajlı kampanyalar ile bedava internet fırsatları da sunmaktadır. Bu kapsamda Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyaları arasında kendiniz için en uygun kampanyayı tercih ederek, katılım sağlayabilir ve kimi zaman günlük kimi zaman haftalık gibi internet kullanımları elde edebilirsiniz. 

Türk Telekom mobil hat kullanımı sayesinde faturalı veya faturasız hat sahipleri bu kampanyalardan faydalanma şansı elde ederken, bazen bir uygulamanın kullanılması bazen bir pakete dahil olunması yeterli olmaktadır. Bu nedenle 2020 yılı kapsamında da Türk Telekom bedava internet kampanyaları arasında sürekli bir inceleme gerçekleştirerek, avantajlı bir paket seçebilirsiniz. 

2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom farklı müşteri grupları için özel bir şekilde kampanyalar gerçekleştirirken, örnek olarak kadın müşterileri için sosyal paket kampanyası geliştirmiştir. Yani 2020 Türk Telekom bedava internet kampanyaları kapsamında kadın müşteriler WhatsApp, Twitter ve Facebook üzerinde kullanmak üzere 2 GB hediye internet elde edebilir. Bu kampanyadan yararlanmak için sadece Türk Telekom kadın müşterileri katılım gerçekleştirebilir. 

Türk Telekom sosyal paket kampanyası dahilinde WhatsApp, Twitter ve Facebook üzerinde kullanılabilecek şekilde 1 GB bölümü WhatsApp için ve yine 1 GB bölümü de Facebook ile Twitter için hattınıza tanımlanacak internet hediyesi alınabilir.

Bu hediyeyi kazanabilmek için öncelikle hattınıza bir seferde 25 TL veya üzerinde yükleme yapmanız gerekir. Yükleme işlemi sonrasında ise pratik bir işlem olarak “SOSYAL PAKET” yazıldıktan sonra 5555’e kısa mesaj gönderildiğinde internet paketi hattınıza tanımlanır. 

Faturalı Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türkiye’de tüm operatör firmalar 4.5G teknolojisinin kullanılmaya başlanmasından itibaren farklı kampanyalar ile müşterilerini bu tarifelere geçirmek için teşvik sağlayacak paketler sunmaktadır. Özellikle Türk Telekom tarafından da 4.5G desteği oluşturmak açısından kullanıcılara bu bazda internet hediyeleri sağlanmaktadır. 

Türk Telekom 4.5G 30 GB bedava internet kampanyası bağlamında da kullanıcılar hatlarını yani sim kartlarını değiştirerek internet kazanabilir. Bu çerçevede Türk Telekom müşterilerinin bir Türk Telekom bayisine uğradıktan sonra 4.5G destekli bir sim kart talebi yapması gerekmektedir. Bu değişimi gerçekleştiren kişiler, 30 GB internet hediyesi kazanabilir. SIM kart değişimi gerçekleştirildikten sonra “4.5G 30GB” yazılarak 5555’e SMS gönderilmesi vasıtasıyla hediye internet paketi kazanmak mümkündür. 

Türk Telekom E-Fatura İle 1 GB Bedava İnternet

Türkiye’de faturalı bir şekilde mobil hat kullanımı tercih eden birçok kişi bulunduğu gibi günümüze kadar basılı şekilde alınan faturaların artık elektronik ortamda temin edilmesi, hem kaynakların korunmasını sağlamakta hem de israfı engellemektedir. Bu nedenle Türk Telekom faturalı hat kullanıcıları için e-fatura kullanım taleplerini arttırmak adına 1 GB hediye internet kampanyası başlatmıştır. 

Türk Telekom e-fatura ile 1 GB bedava internet kampanyası dahilinde geçiş gerçekleştirmek isteyen her kişi, bir defaya mahsus olarak internet kazanabilir. Bu kampanyaya katılım gerçekleştirmek amacıyla “1GB” yazılarak ve 1 adet boşluk bırakılıp “mail” adresinizi de yazıp, 3008’e SMS göndermeniz vasıtasıyla hattınıza 1 GB internet hediye olarak tanımlanır. 

Arayanı Bil Plus 1 GB Hediye İnternet

Hem Türk Telekom operatör müşterileri tarafından hem de diğer operatör müşteriler tarafından bilinen bir sistem olan Arayanı Bil uygulaması, Türk Telekom’da da Arayanı Bil Plus şeklinde adlandırılır. Uzun yıllardır Türk Telekom servisi olarak kullanılan ve telefonunuz kapalıyken arayan kişileri size gösteren bu uygulama faydalı bir kullanım sağlamaktadır. Bu servisi kullanan Türk Telekom aboneleri, hiç bir arama konusunda bilgisiz kalmayıp, hemen dönüş sağlayabilir. Ayrıca müşterilerin kullanım sayesinde 1 GB bedava internet kazanması da mümkündür. 

İnternet paketi kazanabilmek için Arayanı Bil Plus 1 GB hediye internet kampanyası kapsamında 1 aylık veya 6 aylık abonelik gerçekleştirmek gerekir. Bu bağlamda da 1 aylık abonelik gerçekleştiren kullanıcılar 1 hafta boyunca kullanılabilecek 1 GB internet paketi hediye alabilir. 6 aylık abonelik gerçekleştiren kullanıcılar ise yine bir ay süre ile kullanılabilecek 1 GB hediye internet alabilir. Sistem üzerinden size gönderilen mesaj ile birlikte internet hediyeniz hattınıza eklendikten sonra bu kampanyaya bir kere katılım hakkınız yer almaktadır. 

Faturasız Hat Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Faturasız hat kullanıcılarının da farklı avantajlardan yararlanarak bedava internet kazanması açısından faturasız hat Türk Telekom bedava internet kampanyaları 2020 dahilinde çok özel bir kampanya sunulmaktadır. Özellikle 1 GB hediye internet kampanyası çok sık tercih edilen kampanyalar arasında yer almaktadır. 

Faturasız hat sahipleri tarafından seçilebilecek bu kampanyada başka bir kullanıcıya gönderilecek 1 GB veya 4 GB hediye internet ile yine gönderim yapan kullanıcı hediye internet kazanabilir. 30 Aralık 2020 tarihine kadar geçerliliği devam edecek olan bu kampanyada; 1 GB hediye internet gönderen kişi yine haftalık 1 GB ve 4 GB internet gönderen kişi ise aylık 4 GB hediye internet kazanma şansına sahiptir. 

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy bedava internet kampanyası ise Selfy abonesi olan genç Türk Telekom kullanıcıları tarafından tercih edilebilecek bir kampanyadır. Aslında Selfy sisteminin kullanılması ile birlikte birçok farklı hediye internet paketi sunulması bağlamında bu paketler içerisinden seçim yapılabilir. Örnek bir kampanya olarak Selfy paketine geçen kişiler, sonrasında Mor Kampanyası ile birlikte herhangi bir tarifeye dahil olarak internet kazanabilir. 

Mor kampanyası dahilinde internet kazanmak için 30 gün içerisinde faturasız hat kullanan Selfy üyelerinin minimum 25 TL veya üzerinde yatırım yapmış olması gerekir. İlk işlem olarak telefonun SMS kısmında “MOR HEDİYE” yazılarak 4545’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. 

Yine Selfy internet kampanyası dahilinde farklı bir seçenek olarak 3 GB internet kazanma şansı da yer almaktadır. Bu kampanya dahilinde ise kazanılan hediye ile birlikte gece 00.00’dan itibaren sabah 06.00’a kadar görüntülü konuşma, sınırsız WhatsApp kullanımı ve film izleme gibi avantajlar elde edilebilir. 

Ziraat Bankası Yükleme İnternet Kampanyası

Türk Telekom firması tarafından Ziraat Bankası ile gerçekleştirilen anlaşma aracılığı ile faturasız Türk Telekom kullanıcıları mobile hatlarına Ziraat Bankası üzerinden yükleme yaptığında, internet kazanabilir. Bu çerçevede Türk Telekom Ziraat Bankası yükleme internet kampanyası çerçevesinde banka kanalları aracılığıyla 40 TL yükleme gerçekleştiren kişiler günlük 5 GB bedava internet kazanabilir.

Yine aynı kanallar üzerinden 50 TL yükleme gerçekleştiren kişiler ise haftalık 5 GB internet kazanılır. Ayrıca son olarak 50 TL üzeri yükleme yapan kişiler ise aylık 5 GB internet kazanma şansına sahiptir. Ancak Türk Telekom kullanıcılarının bu yükleme işlemini gerçekleştirmeden önce “BANKA” yazıp 5555 numarasına SMS göndermesi gerekmektedir. 

EBA Bedava İnternet Kampanyası

2020 yılı tahlilinde dünya genelinde yaşanan koronavirüs salgını nedeniyle Mart ayında ülkemizde de gerçekleşen salgın olayları sonrasında okulların kapanması ile birlikte Milli Eğitim Bakanlığı EBA projesini başlatmıştır. Eğitim Bilişim Ağı projesi olarak adlandırılan bu proje kapsamında; internet kullanımı gerektiğinden ötürü tüm operatör firmalar gibi Türk Telekom firması tarafından da 3 GB bedava internet şansı sunulmuştur. 

Türkiye’de öğretmenler veya öğrenciler EBA kampanyası dahilinde 3 GB internet kazanmak için sadece “EBA” yazıp 5555’e SMS göndererek fırsat elde edebilir. Kampanya kapsamında kullanıcıların hatlarına yüklenmiş olan 3 GB internet, sadece eba.gov.tr web sayfası ve EBA uygulaması üzerinde kullanılabilir.  

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

11 Kişi Katıldı

  1. Hediye internetim gelmedi 1 mayis 10 gb hediye internet var diyorlar alanlariniz varsa cevap yazin lutfen

    1. 1 Mayıs hediye 10 GB internet bana da gelmedi acaba gelmeyecek mi alan var mı acaba varsa söyler misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu