Türk Telekom 23 Nisan Hediye Kampanyası

Rekabeti gün geçtikçe artması ile birlikte operatörler kullanıcılarına birbirinden cazip fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlar sayesinde kullanıcılar ekstra ücret ödemeden internet kazanmaktadır. Çok sayıda müşterisine hizmet sunan Türk Telekom’da ücretsiz internet konusunda oldukça başarılı işlere imza atıyor. Oldukça etkili sonuçlar sunan Türk Telekom ücretsiz internet kampanyaları ile sürekli olarak markasına değer katıyor. Sizde Türk Telekom kullanıcısı iseniz ücretsiz internet fırsatlarını en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Elbette bunun için belirlenen kurallara uymak ve hususları takip ederek gerekeni yapmalısınız. Her kampanyanın kendine özgü kuralı ve esasları olduğu için de size uygunluğunu denetlemelisiniz. Bu yazımızda sizlere Türk Telekom ücretsiz internet kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz. Cazip fırsatları kaçırmama adına uygulama esasları takip etmeyi unutmayınız.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderip 1 GB İnternet Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom kullanıcı olan başka bir arkadaşınıza hediye internet gönderdiğinizde sizde kazançlı çıkabilirsiniz. Hem arkadaşınızı mutlu edebilir hem de ücretsiz internetin keyfini çıkartabilirsiniz. Peki, Türk Telekom hediye internet gönderip 1 GB internet nasıl kazanır? Hem faturalı hem de faturasız Türk Telekom kullanıcıları başka bir kullanıcıya 1 GB ya da 4 GB hediye internet gönderdiğinde bedavadan internete sahip oluyor. Bunun için herhangi bir üyeliğe gerek olmadığı için anında işlem yapılabiliyor.

Başka bir Türk Telekom kullanıcısına 1 GB internet gönderdiğiniz taktirde hesabınıza 1 hafta kullanımı olan 1 GB internet tanımlanıyor. Eğer gönderdiğiniz internet 4 GB ise o zaman da 1 ay geçerli 4 GB internet sizin hesabınıza da yansıyor. Sizin hesabınıza tanımlanan internetin ekstra bir ücreti olmadığı için de oldukça avantajlı hali elde etmiş oluyorsunuz. Fırsatı değerlendirmek için tek yapmanız gereken başka bir kullanıcıya 1 ya da 4 GB internet göndermektir.

Türk Telekom Siri ile TL Gönderip 500 MB Bedava İnternet Kazanma

Telefon markanız İphone ise ve hattınız da Türk Telekom ise 500 MB internet kazanma şansınız bulunuyor. İster faturalı ister faturasız hat sahiplerinin faydalanacağı bu kampanya için yapılması gerekenler ise oldukça basit. Rehberinizde yer alan Türk Telekom kullanıcısına Lira gönderdiğiniz takdirde 500 MB ücretsiz internet hakkı elde edebilirsiniz. Bu gönderim için Siri’yi kullanmanız gerekmektedir.

Gün sonuna dek geçerli olan interneti kullanmaz iseniz de kalan internet boşa gidecektir. Türk Telekom siri ile TL gönderip 500 MB bedava internet kazanma ile alakalı göndereceğiniz Lira’nın faturasız hat kullanan kişiye gönderilmesi gerekir. İphone marka telefona sahip olunduğu takdirde sizde bu avantajlı halden faydalanabilirsiniz. Hızlı Lira gönderimini elde ediyor olmanıza ek bu tür ücretsiz internet hak ediyor olmakta artı yönlerdendir. Türk Telekom kullanıcılarının birbirinden farklı hallerini bu tür kampanyalarda görebilirsiniz.

Türk Telekom EBA ile 3 GB Bedava İnternet Kazanma

EBA (Eğitim Bilişim Ağı) projesi kapsamında öğrencilerin uzaktan sorunsuz eğitim alabilmelerini sağlayan sistem oldukça avantajlı halleri de beraberinde sunmaktadır. EBA dahilinde alacağınız eğitimler için Türk Telekom kullanıcısı iseniz ücretsiz internet fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Elbette bunun için öncelikli olarak EBA projesine kayıt olmak gerekir. Türk Telekom EBA ile 3 GB bedava internet kazanma için telefonunuzun SMS bölümüne EBA yazmanız ve mesajı 5555’e göndermeniz yeterlidir.

Sonrasında tarafınıza gelen bildirim mesajı ile birlikte 3 GB interneti kullanabilirsiniz. 3 GB ücretsiz olarak sunulan interneti sadece EBA da kullanabilir ve herhangi bir başka uygulamada kullanmanız mümkün değildir. Hem öğretmenlere hem de öğrencilere özgü olarak sunulan ücretsiz internet hem faturalı hem de faturasız hat sahiplerine sunulmaktadır. Eğitime destek olabilme adına yapılan bu kampanya oldukça önemli adımların da göstergesi niteliğindedir.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu