Türk Telekom Anneler Günü Kampanyası 2020

Her yıl mayıs ayının ikinci haftası kutlanan Anneler Günü çeşitli markaların bu haftaya özel olarak yaptığı indirim ve firsatlar bulunur. Türkiye’de popüler konumda olan 4 farklı operatör de kendi içinde Anneler Günü’ne özel çeşitli SMS internet ve hediye telefon avantajlarından faydalanan olmasını sağlayacak projeler yapmaktadır. Her yıl yapılan bu projelere ek olarak Anneler Günü’ne özel reklam tasarısı da yapılmaktadır.

 • Siz değerli eli öpülesi anneleri unutmayan Türk telekom ile birlikte bir anneler gününe ne dersin?

Türk Telekom Anneler Günü Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un şuan için aktif bir hediye internet paketi bulunmamaktadır. Türk Telekomun Anneler Gününe özel fırsatlarından haberdar olmak için ve güncel türk telekom bedava internet kategorimize bakınız. 

Türk Telekom Anneler Günü Cihaz ve Telefon Kampanyası

Annemize sevgimiz kelimelere sığmaz, bu fırsat kaçmaz.” sloganıyla bünyesindeki akıllı telefonlara Anneler Gününe özel indirimde bulunmuştur.

 • LG markasına ait olan K40s markalı telefon Anneler Gününe özel olarak aylık ödemeleri 12 ay taahhüt verilmekte ve 1.680 TL bedeli’nde olan telefon 1.188 TL’ye satışa sunulmuştur. Aylık olarak ödemeler yapabileceğiniz bu markanın telefonu 140 TL yerine 99 TL lik aylık ödeme tutarı ile faturalandırılmıştır.
   
 • Anneler Günü’ne özel olarak indirimde olan LG TA20 markalı telefonu tüm vergiler dahil olmak üzere 888 TL yerine 612 TL’ye satışa sunulmuştur. Aylık ödeme miktarı 74 TL eden 51 TL’yi indirimli olarak düşürülmüş olan bu telefonu uygun fiyatları ile Anneler Günü’ne özel olarak Türk Telekom yetkili internet siteleri üzerinden satın alabilirsiniz.
 • Annelik bir ayrıcalıktır. Sizde Türk Telekom bayilerine gelerek size bu sevgisini içtenlikle sunan annenizi sevindirmeye ne dersiniz?

Türk Telekom Anneler Günü Hediyeleri

Türk Telekom bu Anneler Günü’nde farklı markalar ile gerçekleştirmiş olduğu anlaşmalar ile 31 Mayıs’a kadar sürecek olan çeşitli markaların ürünlerini hediye olarak sizlere sunmaktadır.

İndirimli fiyatlardan faydalanabilmek için Türk Telekom’un bireysel müşteri hattına sahip olanlar 31 Mayıs tarihine kadar bu indirimlerden faydalanabilirler. Kampanya detaylarını ve kampanya şartlarını Türk Telekom’un sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

10 Mayıs 2020 Anneler Günü Türk Telekom kampanyaları şu şekildedir:

 • Boyner mağazasının internet üzerinden alışveriş sitesine girerek 16 Mayıs tarihine kadar 250 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese Türk Telekom ayrıcalığı ile 50 TL indirim fırsatı sunulmaktadır.
   
 • Madame Coco mağazalarını ait olan internet sitesi alışverişlerinde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan kişilere 31 Mayıs tarihine kadar Türk Telekom aracılığı ile 20 TL indirim sunulmaktadır.
   
 • Türk Telekom müşterilerinin Hotiç mağazalarından yapacağınız tüm alışverişlerde yüzde on indirim fırsatını yakalayabilirler.
   
 • Türk Telekom müşterilerine Setur firmalarınca yapacağı 31 Mayıs’a kadar tüm indirimlere ek olarak %5 indirim fırsatı sunulmuştur.
   
 • Anneler Günü’nde annelerine çiçek almak isteyenlerin çiçek sepeti.com üzerinden yapacakları özel olarak hazırlanmış rozetli ürünlerin her birinde yüzde 15 indirim ile alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Türk Telekom 10 Mayıs Anneler Günü Reklamı

Her gün Anneler Günü Mayıs ayında 85 adet ülkenin içerisinde Türkiye’nin de bulunduğu bu tarihte büyük bir sevgi ve dostluk ile kutlanmaya devam etmektedir.

 • Geçtiğimiz yıl Anneler Gününde yayımlanan reklam filmi oldukça duygusal ve sevgi dolu bir içeriğe sahipti.

Bu yıl Türk Telekom hem biraz buruk hem neşeli bir klip ile Anneler Gününü kutlamaktadır. Bizlere hem evde hem iş yerinde çalışırken korumaya çalışan hem yanımızda olmak isteyen annelerimize özel olarak Türk Telekom “ #Sevginizigösterin hastag’i ile Anneler gününü kutluyor. İşte olması gereken sağlık çalışanları da klipte unutulmamış.

 • Türk Telekom reklam filminde şarkılı bir konsept seçmiştir.

“ Güneşin alası çok. Her evin çilesi çok. Analar çeker yükü kimsenin bilesi yok. Gelin çiçek derelim. Yollarına serelim. Sevgi dolu türkülerle annemize verelim.”

Türk Telekom’un mesajı

Yanlarında olamadığımız bu anneler günü, sevigimizi anlatmak göstermek onlar için öyle değerli ki hadi bu anneler günü sizde ona “ Sevginizi Gösterin”

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu