29 Ekim 2020 Türk Telekom Bedava İnternet

İnternetin bitmesi durumunda yapmanız gereken Türk Telekom aboneleri olarak birçok uygulama ile internet kazanımı sağlayan kampanyalar hakkında bilgiyi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Cumhuriyet bayramında bedava internet kazanma seçenekleri ve Türk Telekom hediye internet kazandıran yollar 29 ekim 2020 yılına aittir.

Türk Telekom 29 ekim 2020 yılında birçok çeşitli kampanyalar düzenleyerek faturalı veya faturasız olan kullanıcılarına kısaca herkes için internet kazanma imkânını sağlamaktadır. Sizde ücretsiz bir şekilde Türk Telekom operatörü kullanıcısı olarak bedava internet kazanmak ve güncel kampanyalardan haberdar olmak isterseniz web sitemizi takip etmeye devam edin.

Türk Telekom Arayanı Bil 1 GB İnternet

Türk Telekom müşterilerinin telefon kapalıyken kimin aradığını görmek için kullandığı yöntemlerden olan Arayanı Bil servisi ile bu servisi kullanan kullanıcıların kendisini arayanlara dönüş sağlamasının önünü açmaktadır.

ArayanıBil Plus servisine aboneliğinizi aylık olarak belirlediğinizde Haftalık 1 GB internet hattınıza tanımlanacaktır. 6 aylık abone olduğunuzda ise aylık 1 GB internet hattınıza tanımlanacaktır. Siz mevcut bakiyenizin durumuna göre hareket ederek dilerseniz aylık abone olup haftalık 1 GB interneti kazanabilir ya da 6 aylık aboneliği seçerek 1 ay boyunca geçerli 1 GB interneti kullanabilirsiniz.

 • ArayanıBil Plus servisine aylık abonelik sağlamak için PLUS yazıp 7065 e sms gönderebilirsiniz.
 • Hem haftalık 1 GB internet kazanacak hem de telefonunuzun çekmediği alanlarda veya kapalı olduğu durumlarda kimin aradığından haberdar olacaksınız.
 • ArayanıBil Plus servisine 6 aylık abone olmak için ise yapmanız gereken PLUS yazıp 7066’ ya sms göndermektir.

Türk Telekom e-Fatura Bedava 1 GB İnternet

Sadece Türk Telekom faturalı hat sahiplerinin faydalanabildiği bir internet kazanma yöntemi olan e-faturaya geçiş ile 1 GB internet kazanmanız mümkün. Faturanızı dilerseniz sms dilerseniz e-posta ile alabileceğiniz gibi ayrıca 1 GB internetinde sahibi olabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak 1 GB internetin hattınıza tanımlanmasını sağlamak için yapmanız gereken 1GB boşluk e-postanızı yazıp 3008′e sms yoluyla göndermeniz yeterlidir. Faturalı olarak bu kampanyadan yalnızca 1 sefer olarak yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom 4.5G Geçiş ve 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Sizde 3G ya da 2G bandında kullanıma devam ediyorsanız eğer 4.5G hatta geçiş yaparsanız Türk Telekom’un sunduğu bedava 30 GB internet kampanyasına katılarak 30GB interneti elde edebilirsiniz.

Türk Telekom bayilerinden sim kartınızı değiştirerek 4.5G hızında kullanıma geçebilir ayrıca telefonunuzun mesaj kısmına gelip 4.5G 30GB yazıp sonrasında 5555’e kısa mesaj göndererek 30 GB bedava internetinizi hattınıza tanımlatabilirsiniz.

Türk Telekom Sosyal Medya Kampanyası Bedava İnternet

Hediye sosyal medya kampanyası sadece Türk Telekom kadın müşterileri kapsayan bir kampanyadır. Kampanyaya başvurup katılım sağlamak için yapmanız gereken SOSYAL-PAKET yazıp 5555’ e kısa mesaj gönderip işlemi tamamlayabilirsiniz.

Sosyal medya kampanyasına katılım sağlayan Türk Telekom kadın müşterileri yükleyecekleri 25 TL ile 1 Ay boyunca geçerli olacak şekilde Whatsapp için 1 GB, Twitter, Facebook için ise 1 GB olmak üzere toplamda 2 GB hediye internet kazanmaktadırlar.

 1. Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme 2020 için Tıklayın
 2. Türk Telekom Bedava İnternet 2020 Hilesi için Tıklayın
 3. Türk Telekom Bedava İnternet Sürekli Güncel için Tıklayın
 4. Türk Telekom Bedava Dakika 2020 Ücretsiz Konuşma Kampanyaları için Tıklayın

Türk Telekom Mor Hediye Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom faturasız hat kullanmakta olan müşterilerine sunduğu fırsat ile ücretsiz bedava 1 GB internet vermektedir. Kampanya ile 30 gün geçerli olmak üzere 1 GB internetinizi MOR HEDIYE yazıp 4545’ e göndermen yeterli. 25 TL ve üstü yüklemeye 1 GB internet kazanabilmek için yeni bakiye yüklemesi yapmalısın.

Türk Telekom Cumhuriyet Bayramı 4GB Bedava İnternet

Türk Telekom yeni abonelerine sağladığı imkânlardan biri olan hoş geldin kampanyası kapsamında sunulan 29 Ekim 2020 tarihinde geçerli 4GB bedava internet kazanmanız için yapmanız gereken ‘’BALLI 4 GB’’ 2070’ e kısa mesaj göndererek kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte 40 TL’lik bakiye yüklenmesi durumunda otomatik olarak hediye internetiniz hattınıza tanımlanacaktır.

türk telekom bedava internet
türk telekom bedava internet

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet 2020

7- 25 yaş arasını kapsayan Türk Telekom Selfy dünyasının avantajlı dünyasında birçok bedava internet kampanyası da bulunmaktadır. Türk Telekom Selfy uygulamasını indirerek akşam 09:00 ve sabah 09:00 saatleri arasında bedava internete girebilir böylece interneti dilediğinizde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

 • Türk Telekom Selfy uygulamasını kullanarak internete girmek için ‘’GECE’’ yazdıktan sonra 4545 e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom müşterilerinin sıkça kullandığı uygulamalardan olan Sil Süpür uygulaması ile farklı miktarlarda GB’lar kazanabilir. Haftada bir gün ile sınırlı olarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Düzenli olarak her hafta sunulan bu kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirip sağ üstteki seçeneklerden ‘’Sil Süpür’’ e tıkladıktan sonra karşınıza çıkan kazıma ekranından kazıma yaparak bedava internet ve dakika, sms kazanabilirsiniz.

Bazı kullanıcıların günleri farklı farklı olsa da genellikle Çarşamba veya Cuma günleri kullanıcılara ücretsiz dakika, sms ve internet kazanma fırsatı sunmaktadır. Kampanyaya katılım sağladıktan sonra sonraki hafta Cuma yada Çarşamba günleri tekrar Sil Süpür hakkınızın yenilendiğini görebileceksiniz.

Online işlemler menüsünden yapılan Sil Süpür oyununu oynayabilmeniz ve bedava internet kazanabilmeniz için android akıllı telefon sahibi iseniz Google Play Store’den ya da iphone sahibi iseniz App Store’den indirip kullanabilirsiniz.

Türk Telekom online işlemler ile birçok kampanya ve TL yükle kazan bildirimi abonelere ulaşmakta ve Türk Telekom müşterileri kendilerine sunulan kampanyalardan haberdar olmaktadır.

Coca-Cola ile Türk Telekom Bedava İnternet

Coca-Cola ve Türk Telekom işbirliğiyle gerçekleşen ve diğer operatörlerde olduğu gibi Türk Telekom müşterilerine de bedava 250 MB veya 1 GB internet kazandıran bu kampanyaya katılarak internet paketi elde edebilirsiniz.

Coca-Cola Orijinal Tat 330ml kutu, Coca-Cola Şekersiz 330ml kutu, Fanta Portakal 330ml kutu, Sprite 330ml kutu içeceklerinin altındaki 8 haneli kodu www.dahadaha.com internet adresine girerek günlük 250 MB ya da 1 GB internet kazanabilirsiniz.

 • Her kullanıcının günlük sadece 1 defa katılabildiği bu kampanya 30 Ekim 2020’ ye kadar devam edecektir.
 • Günlük olarak kazanılan 250 MB veya 1 GB bedava internet yapılan sms bildiriminin ardından 1 gün boyunca kullanımda olacaktır.
 • Kampanya kullanıcıları 24 saat boyunca kullandıkları internetin diğer güne sarkması söz konusu değildir.
 • Kullanılmayan internet dataları sonraki güne devretmemektedir.
 1. Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme 2020 için Tıklayın
 2. Türk Telekom Bedava İnternet 2020 Hilesi için Tıklayın
 3. Türk Telekom Bedava İnternet Sürekli Güncel için Tıklayın
 4. Türk Telekom Bedava Dakika 2020 Ücretsiz Konuşma Kampanyaları için Tıklayın

Türk Telekom EBA Kampanyası

2020 yılının Şubat ayından itibaren tüm dünyaca etkisinin hissedildiği bir salgın hastalın olan korona virüs salgını neticesinde Türkiye’de Milli Eğitim Bakanlığı tarafından elektronik sisteme geçilerek, EBA yani Eğitim Bilişim Ağı projesi başlatılmıştır.

Proje kapsamında Türk Telekom tarafından da katkı sağlanan ve sadece EBA üzerinden kullanılabilen 8GB internet bedava olarak tüm kullanıcılara sunulmuştur. Türk Telekom kullanıcıları EBA kullanımında herkese verilen internet paketini kullanarak kendi paketlerinden internetin gitmesinin önüne geçilmiş olmaktadır.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu