Türk Telekom Çekiliş 2020 Kampanyası Nedir?

Türk Telekom 2019 yılında olduğu gibi 2020 yılında da abonelerine özel çekilişler yaparak hediyeler dağıtmaktadır. Türk Telekom yapmış olduğu çekilişler ile abonelerine; Samsung ve Iphone cep telefonları, bedava internet, dakika ve sms hediye etmektedir. Türk Telekom çekiliş 2020 kampanyası kapsamında Iphone 11 çekilişi düzenlemiştir. Altı dönem olarak düzenlenmesi planlanan kampanyalarda çekiliş tarihleri şu şekildedir.

Birinci çekiliş:
İkinci Çekiliş:
Üçüncü Çekiliş:
Dördüncü Çekiliş:
Beşinci Çekiliş:
Altıncı Çekiliş:
01 – 31 Ocak 2020
01 – 29 Şubat 2020
01 – 31 Mart 2020
01 – 30 Nisan 2020
01 – 31 Mayıs 2020
01 – 30 Haziran 2020

Bu tarihlere kadar Iphone 11 çekilişine katılmak için yerine getirmeniz gereken şartları sağladığınızda çekilişe katılabilir, Iphone 11 kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Türk Telekom Akıllı Telefon İphone, Samsun Çekilişleri Nedir?

Türk Telekom Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ile Milli Piyango İdaresi Müdürlüğü arasında yapılan iş birliği çerçevesinde toplamda 6 dönem olmak üzere akıllı telefon çekilişi yapılacaktır. Iphone ve Samsung marka telefon hediyelerini içeren bu çekilişlere katılabilmek için yapmanız gereken;

Türk Telekom Prime uygulamasında yer alan hizmetleri ve tanıtımları izlemek, kampanya sayfasında yer alan şifre, ad, soy ad, iletişim bilgilerini girmek.

Prime Plus Çekilişi Türk Telekom Kampanyası

Türk Telekom Prime Plus müşterilerine tanınan bu haklar ile her kampanya da bir çekiliş hakkına sahip oluyorsunuz. Türk Telekom Akıllı telefon çekiliş kampanyaları Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs ve Haziran olmak üzere toplam 6 dönem boyunca yapılacak olup çekilişlerin tamamı takip eden ayın 10. gün ile 13. Gününde yapılacaktır.

Yapılacak olan çekilişler sonucunda sonuçlar ulusal gazeteler ve internet siteleri aracılığı ile duyurulacaktır. Asil ve yedek olarak belirlenecek olan kazananlar kampanya katılım şartlarını sağlamadıklarında veya istenilen bilgileri eksik bir şekilde girdiklerinde haklarını kaybedeceklerdir.

Ulusal gazeteler aracılığı ile yapılacak duyurulardan sonraki 15 gün içinde kazanan talihliler hediyelerini almak zorundadır. Aksi durumda haklarını kaybedecek ve yedek talihlilere hak doğacaktır.

Türk Telekom Çekiliş Sonuçları Kimler Kazandı?

Türk Telekom tarafından 2020 yılında yapılacak olan akıllı telefon çekiliş kampanyalarına katılabilmek için Türk Telekom Prime uygulamasında yer alan tanıtımları izlemek ve uygulama içinde yer alan hizmetleri kullanmaktır. Bu hizmetleri kullandığınızda Türk Telekom Prime Plus sayfasında yer alan çekiliş kampanyasına katılım sağlayacaksınız.

ArayanıBil Plus Çekiliş Kampanyası Detayları

Türk Telekom tarafından yapılacak olan çekiliş Milli Piyango Müdürlüğü izni ile gerçekleştirilecektir. Yapılacak olan çekilişler içinde bulunduğunuz ayın ilk günü ile son günü arasındaki katılımları kapsayacaktır. Çekiliş sonucunda kazanan asil ve yedek talihliler Takvim gazetesi ve internet sitesi aracılığı ile duyurulacaktır.

Türk Telekom çekiliş sonuçlarında kimlerin kazandığını takip eden ayın 10 ve 13 günleri arasında yapılacak çekilişler ile çekiliş sonrasında aynı ayın 15. Günü ile 18. Günü arasında duyurulacaktır. Kazananların kim olduğunu merak ediyorsanız ulusal gazete alarak veya Türk Telekom internet sitesini ziyaret edip çekiliş sekmesine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Akıllı Telefon Çekilişi 2020

Türk Telekom; müşterileri için dönem dönem çekilişler yaparak hediyeler vermektedir. 2019 yılında internet, dakika, sms ve akıllı cihaz kampanyalarını 2020 yılında da devam ettiren Türk Telekom 2020 yılı için Iphone ve Samsung marka akıllı cihazlar için çekilişler düzenleyecektir.

Türk Telekom Bedava İnternet adresine giderek hediye internet isteyenler konularımızı inceleyebilir!

Yapılacak çekilişlere katılmak için Türk Telekom Müşterisi olmanız ve Türk Telekom Prime uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz yeterli oluyor. Prime uygulamasını indirerek hizmetleri ve uygulamaları kullandığınızda çekilişe katılmaya hak kazanıyorsunuz.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu