Türk Telekom Doyasıya 3 Aylık 20 GB Paketi

Türk Telekom yenilikçi ve içerisindeki avantajlı içerikler ile dikkat çeken paket içeriklerine sahip bir operatördür.

Yılların vermiş olduğu deneyimin etkisi ile hazırlamış olduğu paketler özellikle ihtiyaca yönelik olarak hazırlanmaktadır.

Türk Telekom doyasıya 3 aylık paketi interneti çok ihtiyaç duyan kişilerin kullanabilecekleri ve rahatlıkla ay içerisinde bilgi sahibi olabilmelerini yetecek kadar internet paketi barındıran bir paket uygulamasıdır.

Türk Telekom Doyasıya 3 Aylık Paketi

  • Günlük, haftalık ve aylık paketlerin düşünülerek hazırlanmış olduğu Türk Telekom paket uygulamalarında satın alabilmektesiniz.
  • Türk Telekom müşterisi olan kişilerin 90 gün boyunca yani 3 ay boyunca kullanabilecekleri bol içerikli tarife imkanı bulunmaktadır.
  • Türk Telekom faturasız hat sahibi olan kişilerin bu kampanyadan faydalanabilmeleri mümkündür.

Paketin özellikle 3 ayı barındırması oldukça dikkat çekicidir. 3 ay boyunca herhangi bir şekilde tekrar yükleme yapma gereği duymadan paket aşımı gibi sıkıntılar yaşamadan her ay kendini yenileyen ve 3 ay boyunca içerisinde oldukça geniş çapta dakika/ konuşma, sms ve internet paketini Vodafone merkezlerine gelerek inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Doyasıya 3 Aylık Paketi Fiyatı Nedir?

Türk Telekom doyasıya 3 aylık paket fiyatlarına bakıldığında 90 boyunca kullanımı içeriğine sahip olan bu pakete 95 TL ödemeniz gerekmektedir.

3 ay boyunca 95 TL ödenmesi gereken Türk Telekom doyasıya 3 aylık paketi için Türk Telekom’a ilk defa gelen ve yeni üye olan abonelerine özel olarak 75 TL olarak belirlenmiştir.

Türk Telekom Doyasıya 3 Aylık Paketi İçerikleri Nelerdir?

Türk Telekom doyasıya 3 aylık paketi içerisinde 20 GB internet, her yöne 750 dakika konuşma paketi ve her yöne 750 SMS bulundurmaktadır. Tek seferlik yükleme karşılığında 3 aylık boyunca kullanabileceğiniz doyasıya 3 aylık paketi Türk Telekom’a gelerek faturalı hat sahibi olup geçiş yapabilirsiniz.

Türk Telekom Doyasıya 3 Aylık Paketinden Kimler Faydalanabilir?

Öncelikle bilmek gerekir ki; Türk Telekom abonesi olmayan kişiler, Türk Telekom doyasıya 3 aylık paketinden faydalanmak isteyen kişiler; Pttcell, BİMcell, Standart faturasız, Bayi postal, Teknosa mobil, Mobil ofis, Katlayan gibi faturasız paketleri dışında bireysel faturasız paket aboneleri ve Türk Telekom hattına sahip olan aboneler faydalanabilmektedir.

Türk Telekom Doyasıya 3 Aylık Paket İçeriği

Türk Telekom doyasıya 3 aylık tarifesi paket içeriğine bakıldığında 3 ay boyunca kullanabileceğiniz tarife içeriğinde dakika, sms ve internet barındırmaktadır. Her yöne kullanabileceğiniz 750 dakika konuşma, her yöne 750 SMS mesajlaşma hakkı ve 20 GB internet sunmaktadır. 

Türk Telekom’un abonelerine özel olarak sunmuş olduğu aylık paket içeriğini kullanan kişilerin yine Türk Telekom’un mobil uygulamasına giriş yapıldıktan sonra bu paketin sahibi olan kişilerin rahatlıkla kullanabilecekleri çeşitli paket fırsatlarından faydalanmaları da mümkündür.

Paketin daha detaylı incelemesi ve içeriğe dair bilgilendirici süreçleri müşteri hizmetlerini arayarak daha detaylı bir şekilde öğrenebilmektesiniz.

Türk Telekom Doyasıya 3 Aylık Paketi Nasıl Yapılmaktadır?

Türk Telekom abonesi olan kişilerin doyasıya 3 aylık paketten faydalanabilmeleri için sahip oldukları telefonun mesaj kısmında büyük harfler ile Doyasıya 3 Aylık yazdıktan sonra 5555’e kısa mesaj olarak göndermeleri yeterlidir.

Paket içerisinde yüklenebilmeye müsait edici miktarda ücretin olması dahilinde otomatik olarak telefonunuza paket tanımlaması yapılacaktır.

Telefona gelen ödeme bilgisinin ardından gelen bilgilendirme mesajı ile tarifenizi kullanmaya başlayabilmektesiniz.

Türk Telekom Doyasıya 3 Aylık Tarifesinin İçinde Kalan Miktarı Nasıl Sorgulayabilirim?

Türk Telekom doyasıya 3 aylık tarifesini ay içerisindeki kullanımlarınızı görebilmek, sorgulama yaparak içinde bulunan internet, dakika ve sms bilgilerini tek bir mesaj ile öğrenebilmek mümkündür. Bunun için yapmanız gereken telefonun mesaj kısmına Kalan Doyasıya 3 Aylık yazdıktan sonra 5555’e kısa mesaj olarak göndermenizdir.

Türk Telekom Doyasıya 3 Aylık Tarifesini Nasıl İptal Edebilirim?

Türk Telekom doyasıya 3 aylık tarifesini bir anda sonlandırmak istediğinizde yani iptal etmek istediğinizde telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile İptal Doyasıya 3 Aylık yazdıktan sonra 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Yapılacak olan sorgulamanın ardından telefona bilgilendirme mesajı gelecektir.

Sizde Türk Telekom’un çeşitli paket avantajlarından faydalanabilmek için telefon üzerinden müşteri hizmetlerini arayarak bilgi sahibi olabilir, Türk Telekom fatura merkezlerine gelerek konuşabilir, paketlere geçiş yapabilir ya da paketleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Bunun yanı sıra Türk Telekom’un internet üzerinden girebileceğiniz internet şubesi ya da sizin adınıza Türk Telekom’un uygulaması içerisine giriş yapıldığında karşınıza çıkacak olan çeşitli paket fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Faturalı ve faturasız farklı hatta sahip olan kişilerin en yakın zamanda Türk Telekom’a geçiş yaparak faturalı bir paket içeriği olan Türk Telekom Doyasıya 3 Aylık paket fırsatlarından faydalanılabilir.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu