Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme 2020

Türk Telekom internet kampanyaları sayesinde ister faturalı hat sahipleri ister faturasız hat sahipleri kendileri için uygun internet paketleri elde edebiliyor. Ayrıca bu paketler kapsamında kimi zaman kadın hat sahipleri kimi zaman öğretmenler kimi zaman memurlar, öğrenciler veya yeni hat alan kişilere farklı fırsatlar sağlayabiliyor.

Ayrıca; İhtiyacınız doğrultusunda 100MB, 250 MB, 1GB ve 4 GB internet gönderme ya da talep etme hakkınız bulunmaktadır.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme

Türk Telekom hediye internet göndermek için HEDİYE yazıp boşluk bırakıp interneti yollamak istediğiniz kişinin numarasını yazıp boşluk bırakıp göndermek istediğiniz internet miktarını yazarak 9433’e sms atabilirsiniz.

Turk Telekom Hediye İnternet Nasıl Talep Edilir?

İnternet paketiniz bittiğinde Türk Telekom sevdiklerinizden internet istemek için ISTE yazıp boşluk bırakarak internet istediğiniz kişinin numarasını boşluk bırakarak istediğiniz internet miktarını yazarak 9433’e SMS atabilirsiniz.

Turk Telekom Hediye İnternet Gönderim Fiyatları

Türk Telekom hediye internet gönderimi için aşağıdaki fiyatlar faturanıza yansımaktadır.

 • 100 MB internet miktarı için 5 TL
 • 250 MB internet miktarı için 9 TL
 • 1 GB internet miktarı için 15 TL
 • 2 GB internet miktarı için 35 TL

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

2020 Türk Telekom bedava internet kampanyaları için Selfy ve Türk Telekom online işlemler gibi uygulamalar bulunmaktadır. 

Türk Telekom Selfy ile Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy ile hediye internet kazanmak için mor kampanyası dahilinde faturasız hatlar en az 25 TL yükleme yapmalıdır.

25 TL yükleme yapılması ile birlikte ardından “MOR HEDİYE” yazılarak 4545’e SMS gönderilmesi doğru olacaktır. Bu işlem yapıldıktan sonra Mor Kampanyası kapsamında otomatik bir şekilde hediye internet hatlarınıza tanımlanır. 

Sil Süpür ile Bedava İnternet

 • Sil Süpür ile bedava internet kampanyasından faydalanmak isteyenler Türk Telekom online işlemler Sil Süpür menüsünden kazı kazan ile hediye internet, konuşma paketi veya hediye SMS paketi kazabilir.

Türk telekom diğer harika kampanyalar için aşağıdan seç tıkla;

Arayanı Bil Plus 1 GB Hediye İnternet

Türk Telekom kullanıcıları bu servisi kullandıklarında, kimin aradığını rahatlıkla öğrenerek hiçbir aramayı kaçırmadan özellikle iş dünyasında avantaj elde etmektedir.

Ayrıca bu uygulama sayesinde çoğu kişi tarafından bilinmese dahi 1 GB bedava internet kazanabilir. 

 • Arayanı Bil Plus 1 GB hediye internet kampanyasına katılabilmek için 1 aylık veya 6 aylık abonelik gerçekleştiren faturalı veya faturasız aboneler katılım sağlayabilir.
 • Aylık abonelik gerçekleştiren kişiler haftalık olarak kullanılacak 1 GB internet kazanırken, 6 aylık abonelik gerçekleştiren kişiler ise 1 ay süresince kullanılabilecek 1 GB hediye internet kazanılır.
 • Sistem tarafından size bir mesaj gönderilerek, 48 saat içerisinde hattınıza internet yüklemesi yapılacağı bildirilirken, bu kampanyadan her müşteri bir defa faydalanabilir. 

Türk Telekom Hoşgeldin Kampanyası 4 GB İnternet

Yine avantajlı kampanyalardan biri olarak görülebilecek Türk Telekom hoşgeldin kampanyası ile 4 GB internet kapsamında mobil operatör tercihlerini Türk Telekom’dan yana kullanan ve yeni hat alan kişiler veya farklı operatörlerden geçiş yapan kişiler şans elde etmektedir.

 • Kampanya kapmasında yeni geçiş gerçekleştiren veya hat alan kişiler 1 ay kullanabileceği 4 GB hediye internet kazanabilir. 
 • Yeni aboneler hat açılışı sağlandıktan sonrasında ise otomatik olarak hatlarına ücretsiz 40 TL yüklendiğini görebilirler.
 • Bedava internet kampanyasına dahil olmak açısından telefonunuzda “BALLI4GB” yazıp 2070’e SMS göndererek kampanyaya dahil olabilir ve siz de 4 GB internet kazanabilirsiniz. 

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Dönüştür Kampanyası

Dönüşüm Festivali Dönüştür Kampanyası sayesinde de hediye internet elde edilmesi mümkündür.

Genellikle her ay düzenli şekilde paket satın alan faturalı veya faturasız hat sahipleri, tarifeleri içerisinde bulunan ve çok fazla kullanmayı tercih etmedikleri SMS paketini hediye internete çevirebilir. 

 • Herhangi bir ek ücret ödeme zorunluluğu bulunmadan 1000 adet SMS paketi, ek 1 GB internet haline dönüştürülebilir.
 • SMS kısmına girerek “DONUSTUR” yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır.

Siri ile Lira Paylaşan Herkese 500 MB

Apple yani iPhone telefonlarda IOS işletim sistemi ile birlikte kullanılabilecek en pratik uygulamalardan biri olan Siri, bugün yüksek takdir gören uygulamalar arasında yer alıyor.

Ayrıca bu uygulamanın kullanılması ile birlikte Türk Telekom müşterileri lira paylaşma işlemini de sağlayabiliyor. Siri ile lira paylaşan herkese 500 MB kampanyası dahilinde de çok pratik bir yöntem ile siz de internet hediyesi alabilirsiniz. 

 • Uygulamayı kullanırken Siri ile konuşma sırasında rehberinizden lira göndermek istediğiniz kişinin adını söyleyebilir ve para gönder emri verebilirsiniz.
 • Türk Telekom online işlemler kullanılması ile birlikte de gönderim gerçekleştirin sonra hiç beklemeden 500 MB internet hediye kazanmak mümkündür.
 • Paket 1 gün içerisinde geçerli olmakla birlikte sadece ilk defa lira paylaşma işlemi yapıldığında kazanılır. 

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Kampanyası

Facebook, Twitter, WhatsApp ve Instagram gibi uygulamalar günlük vaktin en fazla geçtiği telefon uygulamaları olmakla birlikte bu uygulamalarda normale göre daha fazla internet harcanmaktadır. Hatta kadın telefon kullanıcıları bu uygulamaları daha fazla kullanmayı tercih etmektedir. 

 • Türk Telekom hediye sosyal medya kampanyası dahilinde de özellikle kadın Türk Telekom müşterileri hediye kazanma şansına sahiptir.
 • Kadın kullanıcılar için özel bir şekilde gerçekleştirilen bu kampanya kapsamında kullanıcılar 30 TL ve üzeri yükleme yapması gereklidir.
 • SOSYAL PAKET” yazarak, 5555’e SMS gönderdiklerinde Facebook, Twitter ve WhatsApp üzerinde kullanabilecekleri hediye internet kazanır.

Bu kampanya için sunulan 2 GB internet hediyesi içeriğinde;

 • 1GB Bedava WhatsApp
 • 1GB Bedava Twitter
 • 1GB Bedava Facebook

Kullanılacak şekilde faturasız hat sahiplerine sağlanmaktadır. 

Diğer Türk Telekom kampanyalarına gitmek için Tıkla

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu